DZIEŃ 3 STEEM KALENDARZ ADWENTOWY 2018

in #polish6 years ago (edited)

Oto trzeci dzień KALENDARZA ADWENTOWEGO
Dzień 0,1,2, właśnie się zakończył przed nami kolejne wyzwanie.

calendar04.jpg

DZIEŃ 3

Gdybyś miał możliwość powiedzieć coś miłego trzem osobom z platformy, kto by to był i dlaczego. Wywołaj ich "swoim uśmiechem" w komentarzu @.

Kalendarz adwentowy będzie publikowany codziennie. Dzisiejsze wyzwanie zostanie zamknięte po opublikowaniu posta dnia jutrzejszego.
Nagrody zasilą konta zwycięzców.

Pozostaw swoją odpowiedz w komentarzu poniżej - wynagrodzone zostaną posty z największą ilością głosów
Nie zapomnij polubić odpowiedzi, która według Ciebie jest najlepsza.

Pamiętajcie, że w konkursie wezmą udział tylko bezpośrednie komentarze do postu, a nie odpowiedzi do komentarzy.
Za ogromne zaangażowanie w pierwszym dniu - BARDZO DZIĘKUJĘ. Jesteście niesamowici!

Zwycięzcy Steem Kalendarza Dzień 1:

  1. @julietlucy
  2. @wadera
  3. @dyzia & @bowess


GRATULACJE! Nagrody gwarantowane zostały przelane.

KISSMAS!

Sort:  

Spóźniłem się na komentarz pod wczorajszym postem, więc napiszę go dziś :)

Na Steemit spotkałem wiele ciekawych, miłych i bardzo serdecznych osób, którym chętnie powiedziałbym coś miłego, przybił wirtualną (a także i rzeczywistą) piątkę czy też podziękował wielkim uśmiechem za to, że są takie fajne :D

Z racji tego, że na potrzeby tej zabawy powinienem ograniczyć się tylko do 3 osób, do podziękowań wywołam trzy chyba dobrze znane wszystkim kobiety - wspaniałe użytkowniczki Steemit. Mam tylko nadzieję, że inni steemowi znajomi się nie obrażą, że w tej trójce się nie znaleźli...

Zaczynajmy zatem wywoływanie na listę podziękowań!
@grecki-bazar-ewy - dziękuję, że jesteś! Gdy przychodziłem na Steemit i zaczynałem publikować, wspierałaś mnie swoimi komentarzami, zachęcałaś do dalszego pisania, a swoim przykładem pokazywałaś, że można prowadzić naprawdę świetnego bloga i mieć z tego satysfakcję. Jesteś niczym taka bardzo dobra ciocia z Grecji, która złego słowa na nikogo nie powie, a zawsze stara się pomóc czy doradzić. Wielkie dzięki :)

@bowess - kolejna cudowna dama na tej liście :) Podobnie jak Ewa, dodawałaś mi otuchy swoimi komentarzami na początku mej drogi na platformie. Twoje pochwały dodawały mi pewności siebie. Natomiast niesamowicie dużo nauczyłem się z Twoich postów, publikowanych tak regularnie. Królowo "Tematów Tygodnia"; Ty, która świecisz przykładem i wznosisz się ponad wszystkie "aferki", nieustannie pisząc świetne teksty - dziękuję Ci bardzo :)

@wadera - wspaniała kobieta, świetna autorka, bardzo fajna osoba :) I o filmach napiszesz, i mitologię Słowian przybliżysz, a często poruszysz głęboko poruszającym tekstem o życiu. Jesteś otwarta i autentyczna, a Twoje posty i komentarze nieraz dały mi do myślenia. Można się sporo od Ciebie nauczyć i to nie tylko w kwestii pisania. Dziękuję za to, że sprawiasz, że Steemit jest ciekawszym miejscem. Po prostu świetna z Ciebie "babka" :D

Oprócz tych trzech wyżej wymienionych niewiast, jest jeszcze cała lista innych osób, którym jestem wdzięczny. Ale o nich może innym razem ;-)

Wydrukowałam i już wisi na mej ścianie chwały :D
A tak na serio, to ogromnie dziękuję za ciepłe słowa. Wzruszyłam się!

To się cieszę :) Lubię wzruszać :D Się i kogoś :D

@kusior - 🎬 ✍ 🌟 . 💖

Nie jestem zbyt dobry w piśmie obrazkowym, ale dziękuję :)

Jesteś niesamowity... dziękuję!
Mogę być Twoją ciocią, bo również żywię do Ciebie wielką sympatię :)
Buziaki z Grecji ;)

To Ty jesteś niesamowita :)
Dziękuję i pozdrawiam z Krakowa :D

Jestem tu dopiero od miesiąca z haczykiem i znam tu niestety dość mało osób, ale mimo to trafiłam już tu na kilka ciekawych i inspirujących kont :D
Pierwszą osobą której chcę przekazać miłe słowo i wywołać na jej twarzy uśmiech jest @yourmind chciałam Ci podziękować za to że pokazałaś mi ten portal i byłaś wytrwała tłumacząc mi 3 czy 4 razy jak to działa, podziękować że prywatnie przetrwałaś ze mną te 4 lata szkoły średniej i że teraz bardzo tęsknie za Tobą <3 lubię przeglądać nasze stare zdjęcia i patrzeć na nie z sentymentem, jak wrócisz musimy sobie zrobić takie fajne zdjęcie z winem jak ci kiedyś pokazałam, tak ! koniecznie :D brakuje mi tych naszych wybuchów śmiechu tak czasem bez powodów i śmiesznych piesków na zajęciach :D czekam na więcej twoich coverów bo są na prawdę świetne i w końcu będę mogła dać Ci na nich vota :D
Drugą osobą o której chce wspomnieć jest @julietlucy chciałam Ci powiedzieć że lubie zaglądać na twój profil, przeglądać twoje zdjęcia i czytać twoje notki, ponieważ Twoje powitanie mnie na steemicie wspominam miło :D
Trzecią osobą jest @muffoni uwielbiam twoje zdjęcia, są zawsze takie wyraźne, mają świetne kolory, a klimat zdjęć jest zachwycający :D

Ooo bardzo mi miło, że o mnie pomyślałaś :)
Zapraszam do mnie częściej:)

Dziękuję za miłe słowa. :) Fajnie że spodobały Ci się moje zdjęcia, cieszę się bardzo.:) Jednak muszę Cię zasmucić, dziś ostatnie zdjęcie wrzuciłem i robie sobie przerwe ze Steemitem, taką dłuższą a może i taką na zawsze. Jeśli chcesz zobaczyć od czasu do czasu co tam wyczaruje swoim aparatem i masz FB to zapraszam na moją strone, linka znajdziesz w moim ostatnim poscie. Pozdrawiam. :)

Trzem osobom? Nie ma szans!

Najpierw trójka, której tekstów bardzo mi brakuje.
@lugoshi - czekam i wierzę, że wrócisz! Jesteś moim ulubionym "wierszokletą".
@dutmistrz - jeszcze trochę MOŻE dam radę wytrzymać, ale w końcu chyba sama wypowiem komuś wojnę, Secesyjną II.
@grzechotnik - śniadanie bez architektury nie syci, nie cieszy, nie pobudza. I want you back!

Trojka, której chcę coś powiedzieć TERAZ.
@wadera - jesteś najlepsza. Jesteś moim Prezesem i dbasz o mnie jak ojciec najlepszy - To pisałam ja - Jarząbek. I jeszcze jedno, bo w zeszłym tygodniu nie pisałam, mam zwolnienie. Niech nam żyje Wadera sto lat!!!
@romualdd - minął miesiąc... We łzach wpisu czekam i trwodze. Rozlały rzeki, pełne zwierza bory. I pełno zbójców na drodze.
@waran - nadal nie kupiłam odzienia wierzchniego. Bez porady modowej nie ogarnę tematu. "Siekiera na ramieniu, półkożuszek na grzbiecie, łapcie, czapka magierka, torba parciana na sznurku, ot...." elegantka.

I koniecznie trójka od różnych śmieszków na czacie.
@jacekw

@saunter

@nieidealna.mama - DZIENNA!

Jesteś moim Prezesem

To jest nas dwóch ❤️❤️❤️
Poddałam się dziś właśnie dlatego, że nie mogłam zdecydować o kim napisać... A tu przyszła @bowess i rozwaliła system :D

Obiecuję się poprawić! :D

@mariaaneta1971 bywałaś u mnie od samego początku gdy tylko pojawiłam się na platformie, votowałaś i komentowałaś moje zdjęcia, które tamtego czasu zdobywały po ok 10 "lajków" i to ty motywowałaś mnie bym dalej robiła swoje mimo, że jest mały odzew, zawsze miałam jakieś ciepłe słowo od ciebie.
Gdy myślę o swoich początkach tutaj zawsze mam w głowie twój nick. Dziękuję, że mnie wspierałaś.


@emsonic dziękuję, że zaprosiłeś mnie do grupy. Od dłuższego czasu bywasz u mnie na blogu i nie szczędzisz mi miłych słów. Bardzo rozweselasz mnie od czasu do czasu(%) gdy wspomninasz na discord, że to ty mnie zaprosiłeś i że jesteś z tego powodu dumny. Z każdym twoim komentarzem dotyczącym moich artykułów jest mi na prawdę bardzo miło:) Rób dalej swoje i nie poddawaj się.


@theadelina czy ty to w ogóle przeczytasz? Czemu cię nie ma? Czasem wpisuje twój nick myśląc, że być może jakimś cudem nie wyświetlają mi się twoje wpisy. Nowych wpisów nie ma, ale są stare i czasem do nich wracam. Mam nadzieje, że kiedyś ty wrócisz tu i jakimś cudem to przeczytasz i się uśmiechniesz.
Bardzo lubiłam twój styl pisania i bardzo fajnie toczyło mi się z tobą dyskusje w komentarzach. Równie fajnie czytało się twoje dyskusje z innymi użytkownikami.
Cenię twoją pewność siebie i otwartość. Dziękuję, że doceniłaś moje posty. Wracaj na Steem!

@julietlucy hehe dziękuję za miłe słowa

Posted using Partiko Android

@Santarius- niezwykle mądry gość, który pomógł mi w moich początkach na platformie. Z czasem pojawiło się między nami odrobinę równic, lecz niemal zawsze dyskusja z @Santarius była bardzo merytoryczna i prowadząca do ponownej weryfikacji własnych poglądów. Dziękuję

@sisters co prawda mieliśmy bardzo mało okazji do bezpośredniego kontaktu lecz Twoja postawa i sposób działania na STEEM był dla mnie niezwykle inspirujący. Posiadająca swoje pasje, ciepła , przyjazna o stoickim spokoju, bezkonfliktowa osoba. Z perspektywy czasu śmiem twierdzić że Twoja postwa mogła być jedną z malutkich cegiełek która przyczyniała się do zrodzenia się w mojej głowie pomysłów na tak #pl-emocjonalnie oraz z założenia bezkonfliktowej grupy @sp-group.

@pdj85coexist i tu z opisem będzie najtrudniej. Kobieta zagadka. Pojawiła się w najlepszym miejscu w możliwie najlepszym czasie. Mądra, inteligentna obdarzona niebywałą wytrwałością podczas realizacji swoich założeń, a przy tym niezwykle otwarta i przyjacielska. Ocean inspiracji nie tylko steemowych. Dziękuję :)

To miłe z Twojej strony @michalx2008x
Czytając tę deskrypcję mogę się zgodzić, ale nie muszę... 😉
Natomiast próbuje dostrzec w tym wszystkim Twoje profesjonalne podejście oceny mojej osoby. Zagadką będzie tutaj sztuka wyciągania wniosków, które Ty dostrzegasz. To niesamowita umiejetność. Xx

Congratulations @sp-group! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 2000 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Saint Nicholas challenge for good boys and girls

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.14
JST 0.029
BTC 64156.67
ETH 3169.32
USDT 1.00
SBD 2.53