Dla Rafonixa i jego fanów - o platformie Steem, szybkie wprowadzenie

in polish •  last year
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

No a o tym, że to ja go tu sprowadziłem, to już nie wspomniał ;/
I wychodzi, że to Fabian, a to ja tamten film co on pokazuje mu podesłałem ;D

Bardzo dobry film i bardo dobre podejscie. Ciesze sie ze zmiany :)

Czekałem dokładnie na taki materiał z Pana strony, więcej dowiedziałem się oglądając Twój materiał niż czytając artykuły. Najbardziej przemówiła do mnie prezentacja. Materiał bardzo Mi pomógł i dzięki niemu bardziej zrozumiałem zasady (mechaniki) steemit :3

Fajnie by było ujrzeć w Pana wykonaniu coś w stylu "krok po kroku jak wypłacać SteemD"

Ps: Pozdrawiam z ostatniej Pańskiej rozmowy z Carrionerem , pamiętam jak podał Pan koncept na dodanie suwaczka, chyba do komentarzy, który miałby na celu pokazać jak komentarz był tworzony. Bardzo fajna idea , nie znam się na programowaniu ale mam nadzieję że da się to jakoś zaprogramować ^^

Moim zdaniem... Jeżeli on chce zarobić to będzie robić myślę lepszej jakości content. Ale jego widzowie mogą "nie ogarniać" o co tutaj chodzi

Oj dtube niedługo zrobi zamieszanie :D

Czekam tylko aż kolejni zaczną przechodzić...

dlaczego wbijam wpis na steem/polish a wpis wkleja sie na steem/english,ktos moze mi pomoc?dziekuje

Na końcu mogłeś dodać że te $9 to tak naprawdę dużo więcej. Wydaje mi się że nowi użytkownicy tego nie rozumieją.

·

to się miło zaskoczą ;) Inaczej to się ciężko tłumaczy...

bo mówisz tak:
twój post dostał $10.... ale ty dostajesz z tego $7.5, które defacto są warte $21.5... wiesz, cieżko to na początku będzie ogarnąć ;)

·
·

Czy mógłbyś wytłumaczyć, dlaczego tak jak mówisz są warte więcej?

·
·
·

http://steem.supply/rewards - według specyfikacji, połowę nagrody autor powinien dostać w SP a połowę w SBD. Gdy cena SBD jest powyżej 1 USD, to dzieje się to co się dzieje: sprawdź suwakiem

·
·

fakt

Dobre skomasowane nagranie dla nowo-przybyłych, choć trzeba przyznać trochę przydługawe. Może w przyszłości mógłbyś się zmieścić np. w 10 minutowych wrzutkach?

Dziękuję też za mini prezentację mojego konta :> Potwierdzam, że @mys jest w obiegu zamkniętym. Od roku istnienia konta nie zostały wpłacone ani wypłacone żadne środki, a udało się uzbierać całkiem ładną sumkę ;)

Niech ten eksperyment dalej trwa i będzie motywacją dla nowych osób.

·

pierwsza wersja tego nagrania miałą 50 minut - więc jest progress ;)

Nie jest to publika jaką chciałbym tutaj oglądać, z całym szacunkiem.

·

Steem jest to miejsce dla wszystkich. I nie dla tego, że każda osoba będzie się tu czuła idealnie, ale dlatego, że po prostu jeżeli ktoś tu założy konto, to nie ma tutaj takiej siły, że konto ktokolwiek tej osoby wyłączy.

Konkluzja: jesteśmy tutaj wszyscy na siebie skazani ;) Ja tutaj będę miał konto na zawsze, rafonix będzie miał tutaj konto na zawsze i także ty będziesz miał tutaj konto na zawsze.

Więc zamiast zaczynać nowe znajomości od wypunkowywania różnic pomiędzy pomiędzy nami, spróbujmy znaleźć rzeczy, które nas łączą, albo przynajmniej są ważne dla nas wszystkich.

·
·

Dokladnie, tak dziala ta platforma. Dopóki będzie przestrzegal zasad, nie ma najmniejszego powidu dla którego nie mial by strimowac. Ostatnim strimem jestem nawet mile rozczarowany.

·
·

Do tego samego odniosłem się w moim poście , doszedłem do wniosku, że dobre perspektywy zarobku zwabią innych patostreamerów - tych bardziej toksycznych - co za tym idzie będą robić wszystko żeby tylko dostać upvoty, donaty itp. I jak narazie będą mieli na to przyzwolenie ze strony dlive

·
·
·

a ja uważam, że wraz z pojawiającymi się takimi treściami jak to co pokazuje ten Daniel i jemu podobni, ekipa Dlive zachowa umiar jeżeli chodzi o nagradzanie. Tutaj na streamie nie działo się "pato", poza tym wydaje mi się, że DLive uzyskał niepowtarzalną okazję na crashtest platformy bo chyba do tej pory nie mieli jeszcze takiego obciązenia (w szczytowym momencie było kilkanaście tysięcy oglądających).
Następnie, uważam, że upvote za 100% poszedł z kilku przyczyn - na zachętę; docenienie pierwszego streama przy jednoczesnym ściągnięciu wielkiej liczby osób - promowanie DLive. Przypuszczam, że przy innych okazjach wrócą do sowich zwyczajowych 6%.
A wyobrażacie sobie, jakie zamieszanie mogło powstać w team Dlive? jak zobaczyli co się dzieje? :) W sumie to mogę się założyć że napiszą o tym specjalny post, oraz dadzą kolejną nagrodę w postaci wysokiego upvota dla niego.

super film noisy

Obejrzałam i wysłuchałam z przyjemnością. Treści jasne, zasady proste.

Super materiał. Pozdrawiam i czekam na więcej:)

https://steemit.com/tematygodnia/@niepoprawny/steem-wolnosc-slowa-i-cenzura zobacz sobie ten artykul, autor porownuje steemit do bazaru. A tak apropos, czemu ty sie nie zglaszasz do tematow tygodnia. I zgodze sie kazdy na steemicie ma prawo otworzyc swoj wlasny bazarek, tylko tak jak na bazarze musi sie liczyc z tym ze jak bedzie sprzedawal szajs to jego niezadowoleni klienci go zbojkotuja i zepsuja mu reputacje. Nikt go nie wyrzuci, ale tez nikt od niego nie bedzie kupowal. Wspomniales na strimie ze steem to troche taki socjalizm... nie zgodze sie tu dziala tali wolny (nie w pelni) rynek, poniewaz o bogactwie takiego staganiarza ( tworcy) decyduja klienci (upvotujacy). Natomiast funkcjr jako pelnia takie urzedy jak UOKIK w "normalnej" gospodarce, na steemicie przejmuja wittnersi...i pelnia ja bardzo dobrze, a nawet jak sie znajdzie witners o dziwnych upodobaniach, zawsze mozna go odwolac, po prostu cud system.

Już od dawna nie obejrzałem 35 minutowego filmu z takim zaciekawieniem. Dziękuję za wyjaśnienie całego tematu i małe rady. Pozdrawiam!

Fajnie, że coraz więcej polaków przychodzi na steemit :D

Bardzo dobry poradnik. Ale dla mnie generowanie się tokenów Steem to "czarna magia".

Dziękuję za ten materiał jestem jeszcze żółtodziobem i dopiero się uczę.

Bardzo dobry poradnik dla ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na "steemit". Wprowadza w ten wirtualny świat a później człowiek sam załapie co i jak. Pozdrawia nowy użytkownik! :D

Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej, jak mi się spodoba to sprowadzę tu trochę swoich widzów z yt :P
ps: dobry film ^^

Youtube jeszcze trochę i zacznie tracić followersów za dużą ilość fake like i fake kont nie to co Dtube;)

mój kanał się dopiero rozkręca nie od razu Rzym zbudowali