The Diary Game : 12/09/2022. Не типове день народження

in Ukraine on Steem2 years ago

Доброго вечора, я з Україні!

Сьогодні день просто пролетів. Начебто тільки проснулись, а вже треба лягати відпочивать. Цілий день займалися приємними справами. Сьогодні був день народження жінки яка прихистила спочатку нашого дідуся а потім і мене. Правда на час поки ми не вирішимо всі наші питання в Запоріжжі, але все ж...

З самого ранку ми виїхали в місто, ну для початку, щоб привести дідуся в порядок, навести так би мовити марафет. Зовсім випадково нам на очі попалася вивіска з адресою, де роблять стрижки абсолютно безкоштовно вимушеним переселенцям.

Добре, що будівля вказане в оголошення розташовувалося недалеко від нашого місця проживання. Пошкандибали туди. Приємним бонусом було кава і гарячий шоколад, який там робили відвідувачам. Поки майстер вправно орудував інструментами я і кави встигла випити і гарячим шоколадом пригостилася.

photo_2022-08-19_15-31-20 (3).jpg

photo_2022-08-19_15-31-20.jpg

Через двадцять хвилин наш дідусь виглядав років так на десять молодше за свій вік. Майстер постарався на славу.

Потім ми вирішили, ну що за день народження без торта і застілля. Побігли в магазин трохи скупитися, так по дрібницях, найнеобхідніше. Скупилися і відразу додому, готувати.

До обіду святковий стіл був готовий. Накрили, привітали іменинницю, випили за її здоров'я по келиху червоного вина, і тут мені в голову прийшла ідея, а не вийти нам, всім трьом погуляти по парку. Справа в тому, що жінка яка нас прихистила насилу пересувається і рідко виходить на вулицю, та й то виключно зі сторонньою допомогою.

photo_2022-09-01_17-42-36.jpg

photo_2022-09-01_19-25-59.jpg

Взяли інвалідний візок на прокат, допомогли нашій Жанні Олександрівні спуститися і поїхали гуляти по парку, розташованому недалеко від нашого місця проживання. Правда погодка сьогодні залишала бажати кращого, раз у раз зривався дрібний дощ, але після обіду розпогодилося і навіть виглянуло сонечко.

Трохи погуляли парком, погодували голубів, вони там зовсім ручні, просто з рук вихоплювали шматочки булочки. Багато розмовляли на теми; ціни в магазинах, зима і оплата за камуналку, і планували куди поїдемо і чим займемося в першу чергу коли закінчиться війна.

photo_2022-07-30_20-07-15 (2).jpg

photo_2022-07-30_20-07-13 (2).jpg

Виникла ідея запустити конкурс в нашому співтоваристві на тему "що я зроблю коли закінчиться війна", ну або якось так. Просто мені цікаво дізнатися у кого які плани після закінчення цього жаху, адже раніше ми багато чого не цінували, приймали за належне... А зараз думаю багато раді були б просто спокійною, тихою ночі без сирен, і безпечним прогулянкам по набережній Дніпра, та й просто по місту.

Гуляли сьогодні прекрасними алеями, насолоджуючись строкатою красою клумб, засадженими трояндами. А як красиво виглядають крапельки дощу на ніжних пелюстках... У такі моменти на мить забуваєш про все, що відбувається навколо... Сподіваюся, що війна дуже скоро закінчиться і все, нехай не відразу, але повернеться на круги своя.

photo_2022-08-19_15-18-00 (3).jpg

photo_2022-08-19_15-17-59.jpg

Sort:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 2 years ago 

Скільки добра в одному пості!)
Миру вам і світла! ;)

Нюансик не по темі. Ви трошечки невірно тег клубу поставили, має бути #club5050, а не #club50) Тут немає нічого страшного, просто куратори у тому числі ходять по тегам, а якщо він невірно написаний, то його не видно)

Гарного вечора вам! :)

Дякую що підказали) и Вам також гарного вечора!

 2 years ago 

Чудовий день! :) Дідуся справді гарно підстригли))

Він в нас ще ого-го)))

 2 years ago 

На дідуся, до речі, не тягне. Мужичок ще в самому розквіті сил 😁💪

Я йому теж кажу, що жінку знайду йому, а він не хоче, каже пізно))

 2 years ago 

Нічого в житті не пізно, хай не видумує)) Правильно все робите 😁👍

Тоді тобі дуже сподобалося в перукарні. Пригощайтеся кавою та гарячим шоколадом. З днем ​​народження цю чудову жінку.

Я дуже полюбляю горячий шоколад та каву). Дякую за привітання, передам той чудовой жіночці.

Добре, що є люди, які роблять такі добрі справи.

Ну як же інакше, тим паче в такий тяжкий час.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.12
JST 0.028
BTC 62157.37
ETH 3418.80
USDT 1.00
SBD 2.50