Oğlak Burcu...

in #hede-io6 years ago (edited)

Zodyak'ın 10.burcudur. 22 Aralık-20 Ocak arasında doğanlar Oğlak burcu olurlar. Yönetici gezegeni Satürn’dür. Toprak grubuna ait bir burçtur. Oğlaklar öz güveni yüksek bireylerden oluşan bir burçtur. Kuralcı bir yapıya sahip olurlar ve kuralların dışına çıkılmasından hiç hoşlanmazlar.

17-ocak-oglak-burcu-yeni-ayinin-burclara-etkileri-1516113996.png
Görsel

Maddiyata önem verirler. Sevdiklerini daha rahat yaşatmak adına çok çalışırlar ve yatırımlarını iyi değerlendirirler. Biraz soğuk ve mesafeli olabilirler ama yakından tanıyınca sıcak ve samimi davranırlar. Sabırlı ve mantıklı olurlar. Yaptıkları her işte azimli olurlar. Hedeflerine ulaşmada iyi bir analizcidir. Bir karar alacak iseler o konuda uzman olurlar. Araştırırlar, tartarlar. Aldıkları kararlara da itiraz edilmesini pek sevmezler. Sevgili ve eş olarak oğlaklar aşırı laubalilikten ve boş konuşmalardan hoşlanmazlar. Düzenli ve planlı hareket etmeyi seven bir yapıları olur. Anne olarak biraz soğuk olabilirler. Baba olarak düzenli ve disiplinli bir baba olurlar. Sağlık açısından diş hastalıkları ve eklem rahatsızlarına dikkat etmeleri gerekir.


Posted on Hede.io - Knowledge Sharing Dictionary
Read this entry or all entries about oğlak burcu.

Sort:  

''Oğlaklar öz güveni yüksek bireylerden oluşan bir burçtur.'' kısmını olabilirler olarak değiştirsen iyi olur. Bir oğlak burcu olarak bu cümle dışında iyi anlatmış. Birde''Sağlık açısından diş hastalıkları ve eklem rahatsızlarına dikkat etmeleri gerekir.'' bunlar dışında tüm hastalıklara sahibim :D

oğlak burcu musun .ne güzel. Benim tanıdıklarım gerçekten kendilerine çok güvenen ve emin adımlar atan insanlar.Senin yükselen burcun ve ay burcun ne acaba. Birde horoskopuna bakmak lazım.sadece oğlak deyip geçemeyiz.Bir sürü etken var.benimde bilgim sınırlı tabi:)

horoskopu ilk defa duydum yukselenime bakıyorum birazdan anlarsam ay burcunada bakarım başka bakmam gereken birşey var mı :D

yorumcu.com sitesine git oradan bak.güvenilir sitedir. yazılanlarıda okuyabilirsin.

burayı bayağı sevdim :D sağlıkla alakalı mesleği seçeceğimi felan yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama sanki beni anlatıyor :D çok hoşuma gitti, ay burcuna filan bakıyorum şuan

ay burcunun benimle alakalı mı olması gerekiyor bilmiyorum tam olarak ama benimle alakası yok, yükselenimde boğa imiş ne demek oluyor anlamadım şimdi :D

Para konularinda dikkatli adim atan ve parasini iyi kullanan sağlam adimlar atmayi seven biri olabilirsin.

Yine güzel bir burç tanıtımı olmuş emeğine sağlık güzel arkadaşım benim 😍

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @junostar.

sneaky-ninja-sword-xs.jpg
Sneaky Ninja Attack! You have just been defended with a 3.47% upvote!
I was summoned by @junostar. I have done their bidding and now I will vanish...

woosh
A portion of the proceeds from your bid was used in support of youarehope and tarc.

Abuse Policy
Rules
How to use Sneaky Ninja
How it works
Victim of grumpycat?

This post has received a 2.56% upvote from thanks to: @junostar.
For more information, click here!!!!

If you use our Robot before your post has 1 day and get an Upvote greater than 1%, you will automatically receive Upvotes between 1% and 10% as a bonus from our other robots.

Do you know, you can also earn passive income after every bidding round simply by delegating your Steem Power to @minnowhelper?
you can delegate by clicking following links: 10 SP, 100 SP, 500 SP, 1000 SP or Another amount

Help support @minnowhelper and the bot tracker by voting for @yabapmatt for Steem witness! To vote, click the button below or go to https://steemit.com/~witnesses and find @yabapmatt in the list and click the upvote icon. Thank you.

Voting for @yabapmatt

You got a 11.11% upvote from @votepower courtesy of @junostar!

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.11
JST 0.031
BTC 67341.94
ETH 3779.34
USDT 1.00
SBD 3.69