'Cointurk' Etiketiyle Ödüllü Proje 30

in #cointurk6 years ago (edited)

'cointurk' etiketini yaratıp Türkiye'de cryptocurrency marketini daha büyütmek için çalışmalar yapmaktayız. Türkiye'nin diğer ülkelere göre cyrptocurrency bilgileri çok az gibi gözüküyor. Cryptocurrency ve Blockchain şuan dünyaca en çok konuşulan haberlerden biridir. Biz başarılı olmak için bunun hakkında araştırmalar yapıp çalışmalıyız. Bunun içinde Türkiye'ye Cryptocurrency bilgilerini çalışıp bunu paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m.png

30. Projenin Konusu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yeni proje konumuzda güzel bir olaya vesile olmak istedik. Biliyoruz ki hepimiz elimizden geldikçe oruç tutan, yardım etmeyi seven insanlarız.

Ramazan ayında elimizdekini paylaşmamız gerektiğini, aç olanın halinden anlamamız gerektiğini biliyoruz. Bu kapsamda yeni proje konumuz Durumu kötü olan ailelere veya kişilere yardım etmeniz. Bu projemiz sayesinde hem sizler hem bizler hemde yardım edilmiş olan ailelerin mutlu olacağını düşünüyoruz.

_ Postunuzda hislerinizi de yazmanız gerekmektedir. Unutmayalım ki bu postu makaleleştirmek sizin elinizde._

Bütün katılımcılarımız şimdiden teşekkür ederiz.

Projeye Nasıl Katılabilirsiniz?

  • Yazacağınız yazınızın altına 'cointurk' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)
  • Bu yazının altına projeyi katıldığınızı anlamamız için yorum yazınız.
  • Kendi yazınızın yanına başlık olarak [Cointurk 30. Projesi] 'ni ekleyiniz. ( Kendi yazınızın başlığı + [Cointurk 30. Projesi] )
  • Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.
  • Discord kanalına katılarak proje başlığına discord idnizi yazmalısınız. ( Discord katılım https://discord.gg/nX8SxYn )
  • Gelecek proje konusu önerisi yazmalısınız.

KATILIM KURALLARINA UYMAYAN KİŞİLERİN YAZILARIN OYLANMAYACAKTIR.

Bütün kurallara uyduğunuzdan emin olunuz.

İleride sürekli bu tür projelere katılmak isteyenler @kusadasi 'nı takip edip bu projeyi resteem yapınız.

Sort:  

Yaptığınız güzel bir teşvik fakat Eleştirmek gibi olmasın ama Biz büyüklerimizden Sağ elin verdiğini Sol el duymasın diye öğütlendik.

Düzenleme

Kişilerin yüzleri vb çekilmesine gerek yoktur. Bu işi yaptığınızı kanıtlamak yeterli, bunu istememizin sebebi herkes aynı düşünmüyor. Örneğin 20. Projemiz köpeklere yardım etmek üzerineydi, ama böyle iyilik projelerimizde bile sahte fotoğraf, şhop yaparak fotoğrafı tanınmaz hale getirip proje katılmaya çalışmak gibi teşebbüslerde bulunuldu.Bu yüzden bu tarz bir kanıt istemek durumundayız.

Not: Tabiki de hepimiz bu şekilde öğrendik fakat, bu tarz art niyetli insanları ayırmak adına böyle bir şey yapıyoruz maalesef ki

Not 2: Projemizdeki amaç bu tarz şeylere teşvik edebilmek, bunu hepimiz karşılıksız yapıyoruz. Fakat bazen aklımızdan çıkıyor. Bizler sadece bu projemizde sizlere bu konuyu hatırlatmak istedik.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

Projedeki amacın güzelliğine, yaptığınız teşvikin ne kadar faydalı ve mutlu edici bir şey olduğuna hiç kimse bir şey diyemez, bu sayede gerçekten bir çok kişi fayda görebilir. Bu teşvik daha verimli olarak başka bir yöntemle nasıl yapılabilir onuda bilmiyorum. Projeyi desteklesemde fotoğraf çekip katılmak istemedim açıkçası.

Bence de teşvik etmek için çok iyi düşünülmüş. Böyle bir zaman da bu tarz projelerin yayınlanması gerekiyor. Bu Aaa bakın ben yardım ediyorum tarzında gösteriş yapmak demek değildir. Aksine insanları bu tarz şeylere yönlendirmek için çok güzel bir şey. Bir ara ben de yaptığım bir yardımı bu sitede paylaşmıştım. Bu sayede burada ki bir çok kişiyi teşvik edip kampanyayı daha da büyütüp buradan bir çok çocuğumuza ayakkabı ve kıyafet almıştık. Bence böyle projeler sayesinde bir çok insana yardım ulaşıyor. Yardım ettiğiniz kişilerin yüzlerini tabi ki sosyal hayatına saygı açısından saklamak gerekiyor. Bu konuda hassas davranıldığı sürece başarılı bir proje olabilir.

O da doğru. Fotoğraflar daha özenli çekilebilirse olabilir. Ben de projeyi eleştirmedim aslında. Amacı çok güzel. Fakat yayınlanacak olan projeleri hayal ettim ve potansiyel senaryo biraz canımı sıktı. Belki @kusadasi şartlara bir ekleme yapıp şova dönüşmemesi için önlem alabilir.

Bu konuyla alakalı hızlıdan bir toplantı yapılacak, sizleri bilgilendireceğiz.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

@mrtt teşekkürler

iki ay önce biz bu şekilde yapmıştık. https://steemit.com/tr/@miniklady/yardimlar-ulasti fotoğrafları yayınlarken oldukça hassas davranmıştık. Bence proje şöyle değişmeli. Bu tarz bir kampanyayı @kusadasi ekibi kendi sayfasında başlatarak yapmalı bizlerde desteklemeliyiz. İnanıyorum ki çok büyük bir kampanya olacaktır. İnstagram üzerinde bir çok yardım sayfası mevcut. Çocuklar için bir tanesini seçer oraya toplanan bağışları bağışlayabiliriz. Bayramda bir çok çocuk gülebilir. Ekip ne der bilemem tabi.

Bakın ben projenin güzelliğini ifade ettim zaten, Fakat fotoğraf veya işte şu gıdaları şu kıyafetleri aldık gibi söylemler ve bunların fotoğraflanması beni sadece projeye katılsamda bunu paylaşmamda isteksiz olmama sebep oldu. Bence proje Ramazan ayı nın önemi gibi bir şey olsaydı, Zaten bütün projeye katılıp makale yazanlar muhtaç durumda olanlara yardım edilmesi hakkında düşünclerini beyan edecek ve okuyanlar teşvik olmuş olacaktı.

Bende zaten yardım karşılığı upvote olacağı için katılmam. Ama bu tarz bir şeyi farklı yapmaları daha uygun olabilir. Çünkü bir çok kişi bir sürü senaryo çizecektir böyle insanlar da var maalesef.

Bende ayni fikirdeyim bu projeye katilamayacagim ki yardim alan kisinin de fotograf cekilmek isteyecegini sanmıyorum

Bu yardım yapmayan insanların söylediği söz. Geçiniz lütfen. Örnek teşkil edecekse yardımlar açıktan yapılabilir. Bunu gizli yada açık yapmak fark etmez.

Bu güzel proje için teşekkürler ..

Bence bir ramazan kolisi hazırlanabilir. Herkes elinden geldiğince birşeyler alıp koyabilir. Sadece hazırlanan ramazan kolisi ve yanına bir a4 kağıda ( " Kuşadasi 30. Projesi için @ kullanıcı adı şeklinde bir not ile resmi eklenebilir." ) yardım yaptığımız kişilerin resmi olmamalı bencede..

katılıyorum teşekkür ederim.

Projenize eleştiri yapmadan katılıp yazımı yazmak istedim. Sonuçta hayır yapıyorsam bundan yararlanacak olan da benim. Butür toplumsal projeleri her zaman destekleyeceğim. Ön yargılı olmaktansa iyi bakmayı öğrenmeliyiz. https://steemit.com/tr/@eshapunver/veren-el-alan-elden-uestuenduer-hz-muhammed-s-a-v-cointurk-30-projesi-eshapunver-4580

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.12
JST 0.033
BTC 63464.16
ETH 3111.33
USDT 1.00
SBD 3.98