🏊 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 10

in travelfeed •  3 months ago  (edited)

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autor zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Dodatkowo, prezentujemy dwa kolejne wpisy, które zasługują na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post tygodnia!


@rozkuZAMIENIĆ BIAŁE NA BIAŁE. CZYLI ODWIEDZAMY WYBRZEŻE ANDALUZJI

Był wrzesień. Kończyliśmy pobyt w Polsce.
Przed powrotem do domu, postanowiliśmy jeszcze spontanicznie odwiedzić Hiszpanię. Przedłużyć sobie wakacje i doładować bateryjkę przed powrotem do codzienności. Wybraliśmy Malagę, miasteczko na południu Hiszpanii, w którym to miasteczku mieliśmy wówczas naszych przyjaciół (aktualnie mieszkają już w Wielkiej Brytanii, zatem tym bardziej się ciesze, że udało nam się wtedy spędzić wspólnie trochę czasu :)
Po wylądowaniu w Maladze, wypożyczyliśmy samochód, i całymi dniami śmigaliśmy po okolicznych miasteczkach, parkach, plażach i nabrzeżach.
W mojej opowieści zobaczycie najpiękniejsze, (moim zdaniem) miejscowości, czyli Mijas Pueblo, Tarifę, Gibraltar, Nerję, Frigiliono, Rio Chillar, Marinę i Malagę właśnie.

Posty wyróżnione@hallmann - A to Polska właśnie #16: Zapiekanki Wars w Rzeszowie

@veggie-sloth - Kierunek Namibia (4): Pakowanie u Leniwca

Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!


View this post on the TravelFeed dApp for the best experience.
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

dziękuje serdecznie @saunter
bardzo mi miło :)

Posted using Partiko iOS

!tipuvote 1 hide

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 900 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!