Uwaga na Strimi !!! To nie nowy wykop a zakop !!

in polish •  9 months ago

uwaga.jpg
Ostrzegamy użytkowników.
Dzi­siaj dosta­li­śmy pierw­szą flagę( na piewcy który prowadzimy razem z kolegą ) za link opublikowany na pol­skim por­talu Strimi.pl od @steemcleaners
Zosta­li­śmy ofla­go­wani za pla­giat, który wedle reguł ogól­nie przy­ję­tych pla­giatem nie był. Poleciało kilka punktów reputacji a i 20$ z upvoutów, winnych brak jak zwykle. Ale o co w ogóle chodzi .....
Por­tal Strimi.pl pozwala lin­ko­wać cie­kawe arty­kuły wkleja się link do strony i podaje się tagi.
Rzecz zdawało się oczywista i sto­so­wana w wielu por­ta­lach typu np. Wykop czy Face­book, co wię­cej sam ser­wis Nauka w Pol­sce na to pozwala co można prze­czy­tać w ich regu­la­mi­nie pkt. 2.
Na Facebuku skontaktowaliśmy się z twórcą portalu, który za publikacje pobiera 15% waszego zysku i ma jak to mówi @ carrioner ma wywalone jajca, że dostaliście za to flagę ... w sumie to jemu nic się nie stało.

Ale nie wylewałbym żółci, gdyby temat nie był bar­dziej zło­żony. Strimi.pl w zało­że­niu powstał jako taki Ste­emitowski Wykop i tak miał działać. Tylko widać, że zostanie spacyfikowany, a użytkownicy boleśnie to odczują, więc jak ma się roz­wi­jać nasza spo­łecz­ność, kiedy wszystko jest przeciw Tobie a pomocy z nikąd.

Jeśli można prosić to proszę o reestem by nikt z Was moi drodzy nie dał się zakopać zamiast wykopać

strimi.jpg
przykład co robi Strimi .pl z linkiem
![strimi 2.png]
()
potem wasz post wygląda tak i znika wam kilka punktów reputacji
![strimi 3.jpg]
()

ban.jpg

.............
cd....


ban2.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ja nigdy ze Strimi nie korzystałem, ale skoro tak robią z linkami, że post wygląda jak Ctrl+C, Ctrl+V, to wolę nawet się tą podstronką nie interesować.

·

Bardzo proszę doczytaj czym jest Strimi, potem wysuwaj teorie....

·
·

To samo, co mowilimi chciałem napisać :)

·
·

Ale taka jest prawda. Przeglądasz sobie tagi na Steemit i widzisz posty, pod którymi są komentarze bota, który wykrył "podobny kontent" na stronie, którą podlinkowałeś. Wiem, czym jest Strimi i nie musisz mi tego mówić. Ja tylko mówię, że posty na Steemit od Strimi WYGLĄDAJĄ jak plagiat. Najpierw to ty naucz się czytać ze zrozumieniem!

No niestety z punktu widzenia steemcleaners taki post jest plagiatem. Składa się w zasadzie z kawałka skopiowanego tekstu i nic więcej. Dla algorytmu jest bezwartościowy.

Rozmawiałem już z @mowilimi na ten temat, bo też kiedyś dostałem flagę za takie coś. W zasadzie ciężko będzie coś na to zaradzić poza pisaniem swoich własnych opisów linków, tak, żeby nie były kopią początku artykułu.

Jeszcze sprostuję od razu:

Poleciało kilka punktów reputacji a i 20$ z upvoutów

Reputacja spadła, to fakt, bo steemcleaners mają duża moc, ale tych 20$ to wam nie "zabrali". Flaga wpływa tylko na wypłatę postu, na który została nałożona, z innych postów nic nie stracicie. A ten post nie uzbierał 20$, więc w tym przypadku akurat poza reputacją praktycznie nic nie straciliście.

Na Facebuku skontaktowaliśmy się z twórcą portalu, który za publikacje pobiera 15% waszego zysku i ma jak to mówi @ carrioner ma wywalone jajca, że dostaliście za to flagę ... w sumie to jemu nic się nie stało.

Myślę, że @mowilimi wcale nie ma wywalone na takie flagi. W jego interesie jest, żeby nic takiego się nie działo, ale myślę, że w praktyce nie jest w stanie zbyt wiele zrobić :(

Używanie Strimi będzie sensowne, gdy opisy linków będą unikalne.

·

Zgadzam się!

Wystarczy nie być leniwym i zrobić własny, unikalny opis. Wtedy bot nie będzie brał tego za plagiat, a post stanie się bardziej wartościowy - bo opis może przedstawiać punkt widzenia autora znaleziska, a to już podstawa do dobrej dyskusji.

·
·

Samo strimi nie zachęca do zmiany opisu linku, skoro go automatycznie kopiuje. Nic nie sugeruje, że taka sytuacja może się wydarzyć, więc tutaj jednak nie atakowałbym autora wpisu.

Wszystkie takie informacje muszą się gdzieś na stronie pojawić lub właściciel serwisu musi zadbać o to, żeby taki bot nie reagował na wpisu ze strimi (co może być trudne)

·
·
·

To było tylko podzielenie się fajnym linkiem jak dzieje sie na wielu portalach czy forach . a tu flaga. Ogólni eto ciężko nie dostać flagi kiedy tak jak ja około 20 lat sie udzielam na necie. Wpisów masa tygrysek często pokazuje moje wpisy sugerując ze plagiatuje sam siebie . Myśle że temat plagiatów i pseudo plagiatów jest otwarty ...

·
·
·

Jeżeli automatycznie kopiuje fragment tekstu - przepraszam za atak.

Jednak mimo wszystko jest to jakieś lenistwo ze strony twórców znaleziska.

·
·
·
·

Z uporem maniaka twierdze że ten portal był budowany jako zamiennik wykopu Więc nie widze nic po stronie autora . Zadziałał tak jak na wykopie

·
·
·
·
·

Nie mówię, że nie.

Wcześniej nie wiedziałem, że pole opisu wypełnia się automatycznie. To może zmylić autora znaleziska, że opis może być fragmentem artykułu. Więc przepraszam za atak.

Ale nadal, z uporem maniaka, twierdzę, że można było od razu tworzyć własne opisy, zamiast iść łatwiejszą drogą (tu jest wina autora, ale poniekąd wynikająca właśnie z niekompetencji twórcy platformy).

·
·
·
·
·
·

Oczywiście że tak ale podzielenie sie linkiem tez jest fajną opcją szkoda że tak kosztowną Haaa haa

·

Poleciało 20$ w upach, bo wtyczka, z której korzystaliśmy od zawsze, a ostatnio zaczęła doceniać nasze treści, po wrzuceniu nas na czarną listę, wycofała upvoty. Przez "głupiutki" post na Strimi, straciliśmy reputację u kogoś innego. Bardzo to słabe było. Chcieliśmy też uczestniczyć w "życiu" na Strimi, bo widzimy w tym szansę na przyciągnięcie aktywnych użytkowników m.in. wykopu. Tam ludzie komentują, oceniają i piszą, a o to właśnie chodzi w Steemit. Na rozwoju społeczności powinno zależeć każdemu. Może da się jakoś wpłynąć na (w moim odczuciu) bezmózgi bot, aby w dłuższej perspektywie rozwijać społeczność, na którą składają się namacalni ludzie. Nie uważam, aby mem, czy strim z gry był dużo mądrzejszy od dobrego artykułu. Docenia to twórcę treści oraz osobę, która chce się tym podzielić. W moim odczuciu to pozytywnie wpływa na wszystkie strony i dlatego ubolewam nad Strimi.

Machina

·
·

Ok, teraz rozumiem, że chodzi o cofnięte głosy od @steempress-io. Ja osobiście używałbym innego konta do postowania na Strimi.

·
·
·

Kolega prostuje na @steemcleaners. A artykuł jest w formie uwaga bo kopie. trzeba puki co przestrzegać społeczność . Jak to mawiał Pawlak dobrze że to ich spotkało bo my Pawlaki się uratujemy

·
·
·

Kto mógł się spodziewać, że serwis, który w regulaminie pozwala udostępniać każdemu zostanie potraktowany jako plagiat na stronie, która służy właśnie do tego.

·

No nie skoro miał to być steemitowski wykop no to fak nasza wina bo wykop działa inaczej. Naprawdę po tym co się stało i poinformowaniu właściciala na portalu Facebook opcja linku powinna zniknąć

·
·

W sumie to pole opisu nie powinno automatycznie się wypełniać, a nad nim powinna być informacja, że opis nie powinien być w całości skopiowany z linkowanej strony. Wtedy Strimi działałoby poprawnie.

·
·
·

W nowej wersji, już nie będziemy wypełniać gotowym tekstem pola opis.

dobrze by było gdyby @mowilimi porozmawiał z @steemcleaners i wyjaśnił sprawę tak by do takich sytuacji już nie dochodziło, srtimi jest potrzebne i ma przyszłość

·

Wiem, że rozmawiał przynajmniej raz w mojej sprawie (identycznie - dodany link i flaga od nich), ale nic nie zdziałał bo są uparci i dla nich to plagiat i koniec.

·
·

Właśnie czytam odpowiedzi @steemcleaners ..... Because we are allowed to flag what we want to and we are allowed to call it plagiarism. Sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. Bedzie flaga za kopie Bracia Figo Fagot

·
·
·

A gdybyś zamieścił swój artykuł że swojej strony, też by mieli wyjebane. Można plagiatowac samego siebie? XD

·
·

Faktycznie rozmowa @steemcleaners .przypomina mi call center z Indii ... Tam nie ma z kim rozmawiać.

·

Uważam, że Strimi jest bardzo potrzebne do rozwoju Steemita. Nie daje zarabiać, ale może ściągnąć wielu użytkowników na Steemit. Im więcej ludzi upvotujących, komentujących i wrzucających własne treści, tym lepiej.

·
·

Tak, ale strimi nie może też narażać swoich użytkowników na flagi, dlatego trzeba zaangażować naszych witnessów ( @gtg @noisy.witness ) w wyjaśnienie tej sprawy

·
·
·

Ogólnie wygląda, że to kilku nadętych typków z rozrobionym otworem :) Rozpisałem im, jak działa Strimi, potem dostałem info, że ich nie obchodzi Strimi. Do tego są święcie przekonani o swojej słuszności i nawet nie ma po co z nimi gadać. Jakoś mi to przypomina mityczny "algorytm" fejbuka, który jednak był manualnie sterowany, bo żaden robot by nie rozpoznał niczego.
screen1.png

Dalej - ich nie obchodzi w zasadzie nic. W środku tyłka mają użytkowników. Czekam, aż nam wywalą flagi na content z naszych stron internetowych i siłą rzeczy zwiniemy się z portalu, bo i po co wtedy tu być, gdy artykuły ze strony nie będą widoczne. Na koniec policja nie zdobyła się nawet na pożegnanie.

screen2.png

Ps. Niedawno popełniłem mały tekścik. Magna Polonia zaproponowała, że wrzuci do siebie na portal. Zgodziłem się, na koniec art. poszło zaproszenie do Steemit. Może jakiś czytelnik się zarejestrował. Nawet nie wiem, czy tutaj też nie wrzucili tego art. Cieszyłbym się z tego i w żadnym wypadku nie flagował. Takie przypadki też mogą zostać potraktowane jak plagiat. Wtedy też można co najwyżej sobie pogadać ze steemcleaners, bo mają takie widzi mi się i już. W dużej mierze uciekłem z Fejsa tutaj, bo dawał wolność. Teraz widzę, że ta wolność za chwilę może zostać zagrożona. Treść nie spodoba się policji, a zdjęcie do artykułu jest wzięte z neta? Flaga. Uciszone? Uciszone. Machina pokoloruje sobie jakiegoś partyzanta? Przecież nie zrobił tego zdjęcia 70 lat temu - flaga. Moim zdaniem - walczmy o Strimi, bo potem nie będzie komu walczyć o nas.

·
·
·
·

Czytam i nie wierzę co oni wypisują. Wygląda na to że strimi powinno zawiesić działalność do czasu wyjaśnienia tej sprawy. Każdy publikujący przez strimi jest narażony na flagę

·
·
·
·
·

No z tym zawieszeniem działalności to popłynąłeś, te kutwy ze @steemcleaners liczą tylko hajs. Co raz bardziej mi się tu nie podoba...

·

Tak jak wspomniał @nicniezgrublem rozmawiałem z nimi kilka razy i jak grochem o ścianę. Mają swoją wizję i głową muru nie przebijesz.

·
·

Jedyne co można to zabrac im delegację i masowo ladowac flagi....

Congratulations @wedkarstwo! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published
Award for the number of comments

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

Cześć @wedkarstwo

Trzeba zacząć od tego, że sprawa była poruszana wiele razy i niestety rozmowy z nimi, nic nie wniosły do tematu z prostej przyczyny. Chłopaki ze @steemcleaners mają swój światopogląd i nie da się im przetłumaczyć. Być może teraz, nadeszła ta pora aby temat poruszać w większym gronie i u samych witnessów.

Od siebie mogę dodać, że po wprowadzeniu nowego strimi (dziś lub jutro) nie będziemy już wypełniać pola gotowymi opisami i będziemy wymagać od Użytkowników kreatywności w tym zakresie aby zminimalizować po naszej stronie jak tylko możemy, właśnie takie działanie jak na Waszym przykładzie.

Niemniej jednak uważam, że powyższy wpis jest krzywdzący zarówno dla Użytkowników Strimi jak i całej naszej ekipy. Jak sam wiesz, rozmawialiśmy na pw i napisałem, że postaram się coś z tym zrobić, jednak cudów bym się nie spodziewał. Nie możesz przypisywać nam działania innych Użytkowników, na których nie mamy praktycznie żadnego wypływu. Staramy się chronić naszych Użytkowników pod każym kątem, jednak wszystkiego nie przewidzimy niestety.

Reasumując temat został poruszony mocno i postaram się coś z tym zrobić. A czym mi się to uda to czas pokaże.

·

Nie wiem ale skoro np. @nicniezgublem mial taki sam przypadek co właśnie tu wyczytalem Ty jako właściciel serwisu nic nie zrobiłeś w tym kierunku by ustrzec innych userow przed takimi zdarzeniami. Co wiecej dalej narażasz innych na takie konsekwencje. Ten post nie jest krzywdzacy ten post jest ostrzeżeniem dla innych by nie dostali po fladze.

·
·

Ale ja wiem. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisałem bo nie doczytałaś widzę.

·
·
·

Na fb nie ze mną pisałeś :). Ogólnie nie mam pretensji do Ciebie tylko do zbiegu okollicznosci. Strimi mial byc Quasi wykopem i był i fajnie odwaliles kawal dobrej roboty. Ale skoro miales sygnały że steemcleaners za to flaguje czemu nie zablokowales tej opcji. Po wczorajszej porannej rozmowie z moim kolegą opcja linku dziala do tej chyba pory. O to mam żal.

·
·
·
·

Tak jak już napisałem, dziś lub jutro będzie nowy interfejs i nie będzie już kopiowany domyślnie tekst.

Wychodzi na to, że nie możemy kopiować treści z zewnętrznych źródeł na Steema, a serwis Strimi dokładnie to robi, tworząc opis.

Rozwiązaniem jest wymuszenie samodzielnego stworzenia opisu - co nie powinno być trudne dla osoby, która zapoznała się z materiałem, a przecież się zapoznała, jeśli chce się nim podzielić z innymi.
Opis jako kopia treści oryginalnej jest patologią, z którą należy walczyć rękami i nogami, na wykopie również.
No i nie zapomnijmy, że Steem ma być platformą twórców, więc ktoś, ktoś niczego nie stworzył, niech się może zainteresuje innymi sposobami dystrybucji.

A przy okazji dzięki za info, że Grzesiek znowu coś ciekawego odkrył :)

Jak już mówiłem, według mnie dobrze, że dostaliście flagę.

Samo zalinkowanie jakiegoś artykułu i skopiowanie fragmentu treści nic nie wnosi do łańcucha Steem, więc takie coś powinno się piętnować.

Dodatkowo widzę, że mogliście zmienić opis. I to by wystarczyło - napisać coś WŁASNEGO, przykładowo wasze zdanie odnoszące się do znaleziska. To już by podniosło wartość posta.

IMO bot dobrze zrobił. Na Steemit też samo wrzucenie linka i skopiowanie treści z artykułu też jest piętnowane. A Strimi pozwala zmienić opis na własny, więc to już jest po prostu lenistwo autorów znaleziska. Tyle.

·

Człowieku to jest wprowadzenie w błąd przez portal Strimi .pl ile razy mam Ci to tłumaczyć. Miał działac jak Wykop.pl a działa jak zakop ale widze Ty kolego tego nie mozesz zrozumieć . Ilu userów ma dostać flage na starcie przez to że Strimi.pl wprowadza w błąd . po to jest ten wpis by przestrzegać

·
·

Ale ja nigdy nie broniłem Strimi. Przecież sam pisałem w dyskusji na Discordzie, że to wina autora platformy, że nie wymaga unikalnego opisu. I tak, zgodzę się, że to jest poniekąd wprowadzanie w błąd, bo ludzie są przyzwyczajeni do znalezisk z Wykopu, gdzie dajesz link, opis możesz skopiować i tyle.

I tu wchodzi druga strona medalu. Każdy, kto myśli że samo wrzucenie linka i skopiowanie fragmentu tekstu pozwoli zarobić na platformie, jest w błędzie. Zdrowa logika podpowiada już, że wpis nabierze jakąkolwiek wartość, gdy będzie podstawą do dyskusji, a do tego jest potrzebna opinia autora znaleziska.

Więc - zgadzam się, że Strimi wprowadza w błąd, ale jednak gdyby nie lenistwo przy opisach, to nic by się nie stało.

·
·
·

Ale skoro twórca portalu pobiera 15% to powinien sie poczuwać do tego że userzy przez jego niekompetencje dostają flage.... Jeśli piszesz artykuł do gazety takiego paszkwila to redakcja też odpowiada za skutki takiej publikacji.

·
·
·
·

Tak, powinien się poczuwać do dostosowania strony do całokształtu Steem. Ale to już jego problem, najwyżej ludzie przestaną korzystać ze Strimi, a on przestanie zarabiać.

Tylko szkoda ludzi, którzy dostaną flagę przez brak informacji.

·
·

Dubel mi się wysłał. :(

·
·
·

Gościu - tu nie chodziło o zarabianie na platformie, bo na Strimi nie zarobisz. Nowi użytkownicy mogą zrobić jednak fajną społeczność na Strimi i innych platformach Steema. Jednak może mówić dziad do obrazu. Aż zapytam, czy mam rację nie ciebie, ale swoich nauczycieli od marketingu w sieci, którzy niejeden portal rozbujali. Jednak intuicja oraz doświadczenie wyniesione z zajęć będzie mi podpowiadać, że Strimi miało szansę wzmocnić Steemit, a nie go osłabiać.

Zaraz ktoś inny stwierdzi, że jak wrzucamy coś z naszych stron, to też jest autoplagiat i uj. Będzie nowy bot, do którego nie pogadasz, bo jego twórca będzie również pewny swojej zajebistości. Cheetah mi nie przeszkadza, bo jeszcze nie oflagował mi artykułu z naszego serwisu, więc informuje, ale nie szkodzi. Każdy może sobie zweryfikować, czy my to my. Zresztą - na Twoim blogu zauważyłem jeden wpis, który z powodzeniem mógłby zasłużyć na idiotyczną flagę.
Machina

·
·
·
·

Przeczytaj najpierw resztę moich komentarzy, potem dopiero pisz własny.

Nie wiedziałem, że Strimi automatycznie wypełnia pole opisu fragmentem linkowanego artykułu.

Więc jest to lenistwo autora znaleziska, że opis jest skopiowany, ale wynika to z niekompetencji twórcy platformy (automatyczne wypełnienie pola) i braku informacji, że skopiowany opis może być potraktowany jako plagiat. Gdyby taka informacja była, to z pewnością ludzie pisaliby własne opisy. Nie twierdzę, że nie. Po prostu doświadczenie z Wykopu przysłoniło wam to, że łańcuch Steem może mieć inne zasady, a zaufanie do Strimi - że wszystko, co robi się automatycznie, jest robione poprawnie.

I tak, bot powinien najpierw podawać informację, potem dać czas na odwołanie się od niej (powiedzmy doba lub dwie) i dopiero po upewnieniu się, że to plagiat/spam - dać downvote.

I jestem ciekaw, który wpis ode mnie mógłby zasługiwać na "idiotyczną flagę". :P

·
·
·
·
·

Co do końcówki - chcesz zagrać w grę i zgłosić to do policji downvotującej? XD Bez zgody Twojej, w grę grać nie będę, bo Steemit nie powinien być drugim YT, gdzie sobie rajdują konta. Jak lubisz ryzyko, to na twoją odpowiedzialność mogę to zrobić XD Jak w pokerku mówią - jest ryzyko, jest zabawa.

·
·
·
·
·
·

Grać w nic nie zamierzam. Po prostu jestem ciekaw, który wpis według ciebie kwalifikuje się do "idiotycznej flagi" i dlaczego. Przecież jak zrobiłem gdzieś jakiś błąd, a nikt mi go nie wskaże/nie uświadomi mnie, to nie będę miał jak go naprawić i przestać popełniać, tak? :P

·
·
·
·
·
·
·

To się nie dowiesz XD Właśnie o to nam chodzi, że nam nikt nie wskazał błędu, tylko jakaś Steemitowa policja z botami od razu nam rzuciła flagę. Dobrze, że możesz poczuć się tak, jak my.

·
·

Jesteś pewien że to głownie wina Strimi a nie czasem samozwańcza policja @steemcleaners ?

·
·
·

W mojej ocenie to wina bota.
Machina

·

Moim zdaniem bardzo się mylisz, jak ktoś poda wartościowy link do artykułu to fajnie jest sobie poczytać. Sam pewnie nigdy bym do tego nie dotarł. Cały pomysł @steemcleaners jest delikatnie mówiąc do du... i demotywuje. Jeżeli chcą wyszukiwać plagiaty to wystarczyłoby nauczyć bota zostawiać komentarz z informacją że jest to plagiat i ocenę pozostawić czytającym a nie jakać banicja na czarnej liście. Z drugiej strony @wedkarstwo i @piewca daliście ciała jeżeli zrobiliście ctrl+c i ctrl+v z oryginalnego artykułu. Tekst jest wasz? Jeżeli nie to wypadałoby chociaż na końcu wspomnieć o źródle (pewnie to zrobiliście), niestety nie mam linku do tego wpisu i nie mogę tego zobaczyć. Jestem tu dość krótko, pomysł i ogólny zamysł jest spoko, ale bardzo mnie denerwuje że jakiś wieloryb napisze 2 zdania i dostaje 45637489473$ z upvotów a ciekawe materiały znikają z nowych szybciej niż błyskawica…

·
·

Źle rozumiesz sytuację. Podanie linku do fajnego artykułu jest jak najbardziej dobre - ale z własnym opisem, a nie skopiowanym całkowicie z tego artykułu. Przecież wystarczy napisać dwa zdania od siebie, co autor znaleziska o tym uważa lub jakieś tl;dr dla osób, które chcą wiedzieć, czy opłaca im się czytać artykuł. Kopiowanie to jest lenistwo.

Ale już wiem, że Strimi robi to automatycznie (tj. kopiuje fragment artykułu), dlatego nie winię autorów znaleziska. Po prostu zaufali platformie, a ta ich oszukała.

·
·
·

Zjeby powinni dostać @steemcleaners bo na pewno wiedzą jak wygląda dodawanie znaleziska...

·
·
·
·

To też. Powinni zmienić działanie bota. Najpierw informacja o możliwym plagiacie (jeżeli tekst jest dokładnie taki sam), potem doba lub dwie czasu na odwołanie się (i udowodnienie, że to nie plagiat), a potem, zależnie od decyzji - downvote lub edycja komentarza, że to nie plagiat.

Bo jednak znalezisko też może być plagiatem, więc nie mogą od tak sobie wyłączyć bota dla Strimi.

·
·
·
·

Akurat SteemCleaners to dobra rzecz i potrzebna. Natomiast to nie działa z automatu (chyba, że coś zmienili), a na zasadzie zgłoszenia.

·
·
·
·
·

Materiały z przed 1939 nie posiadają praw autorskich z automatu ich publikacja jest dopuszczalna chyba że są oznaczone i nie jest to plagiat to samo z materiałami produkowanymi prze 3 rzesze. Tam widzę na Discordzie SteemCleaners jakiś Polak dostał flage za dowcipy no to juz korek. Ciekawe jak to sie ma utworów osieroconych a to w 99% dowcipy .Tam widze że ktoś powołał sie na Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/28/UE w sprawie niektórych dozwolonych sposobów korzystania z utworów osieroconych. i twierdze że SteemCleaners ma na to wywalone.
No po takiej odpowiedzi to nie wiem.
Because we are allowed to flag what we want to and we are allowed to call it plagiarism.

·
·
·
·
·
·

Fajne ciekawe ilu z was zna twórców dowcipu .....SteemCleaners
And I don't think that these jokes belong to you. So add a source and add some original thoughts to make sure that you will not get flagged again.

Mam pomysł jak Strimi może zabezpieczyć się przed tym durnym botem @steemcleaners Można by zrobić skrypt automatycznie zmieniający litery w poście na tak samo wyglądające rosyjskie, np. zamiast "a" to "а", zamiast "o" to "о", zamiast "e" to "е", zamiast "p" to "р", zamiast "c" to "с" itp. W tej czcionce akurat widać lekką różnicę, ale dla Times New Roman i Arial litery pixel w pixel wyglądają identycznie.

No i robi się coraz ciekawiej... Jak chcecie wiedzieć, dlaczego posty
@mmmmkkkk311 się nie wyświetlają, to wiedzcie, że nie wolno wyrazić swojego zdania na temat dzbanów. abuse.png

mmmmkkkk311 dostał flagę od abusereports. Fantastycznie, prawda?

·

@mmmmkkkk311 Wielki szacunek dla Ciebie. Widzę że będą chcieli Cie zniszczyć. Najgorsze że nie wiem jak Ci można pomóc w tej walce

Team RFNX

@mowilimi zróbcie dla Strimi osobny blockchain.

Noobowskie podejście... tyle w temacie... JAK TAK KURŁA MOŻNA...?

·

Jak się ma milionowe delegacje, to WSZYSTKO można.