[UA] 📚THE DIARY GAME - 11.04.2023: Грошове дерево🌴, шопінг 🛒 та інше🤨

in Ukraine on Steemlast year

 Вітання! Погода дублює те, що на душі: дощ, сильний вітер, але іноді виходить сонце. Хочеться вже якихось змін, але розумію водночас ціну цих змін. Хочеть змін не для того, щоб ходити по розважальним центрам і т.д., а для того щоб нарешті побачити рідні теплі кольори та побачити рідних. Можливо колись розкажу, як то воно жити в окупації (я не про життя як такове, а більше про думки та атмосферу).

 Новини читаю вибірково і часто на очі трапляються пости про Притулу та його фонд. Дуже багато бруду, хоча, на мою думку, людина робить дуже корисну справу. Багато хто думає, що благодійність то просто: назбирав кошти, передав тій стороні котра потребує і на цьому все. Це так, але коли ти допомагаєш родичам, близьким друзям. Коли мова йде про публічність, ускладнюється багато простих речей. Я ніколи не займався благодійністю (у сенсі організацією, виключно як донатер), але працював у державній сфері (тут я маю на увазі публічність), де все зроблено так, щоб було максимум бюрократії. Колись розкажу свої історії з роботи, колись обіцяв @o1eh, хоча він вже може і забув, але я пам’ятаю. То ж про Притулу - там не буде такого, що передається щось комусь просто так, це не завжди швидко і, можливо, не так як нам хочеться ... люди якісь дивні. Тим паче, що відгуки пишуть люди, які ні копійки нікуди не вклали (впевнений в цьому). Стільки бруду у такий час. Мабуть, війни в нас немає? Але це все так, думки, щоденник як ніяк пишу.

image.png

 Побачив у місцевих групах об’яву про продаж грошового дерева (воно ж крассула, воно ж товстянка) і щось мені захотілося цю квітку. Говорять, що якщо є така квітка в домі, то завжди будуть водитися гроші, а деякі пишуть, що то не добре. Я думаю, що тут більше "хто у що вірить". Ну, як ви зрозуміли, я таки рослинку купив, тим паче 50 рублів лишень.

image.png

 Десь колись читав, що магія грошей дуже цікава. Що таке гроші? Іноді це удача, везіння, фарт і т.д. Чим "веселіше" буде їх заробляти, тим їх потік буде сильнішим. Можливо тому кажуть, що робота, якою ми займаємося, повинна приносити задоволення? Хто зна. До чого це я ... ах да, до того, що квітку я вирішив пересаджувати по "феншую" і тепер чекаю зростаючого місяця. Взагалі, всі квітки треба пересаджувати саме на зростаючий місяць (ну а там, хто у що вірить, знову ж таки). У квітні це вже буде десь 21-27 числа.

 Щоб пересадити, я придбав гарний горщик. Хотів щось цегляне, але в нас скрізь лише пластикове, вибрав що було найгарніше.

image.png

image.png

 Пишуть, що це "дерево" потрібно гарно прикрасити, тому щоб йому не було сумно, придбав ось таку компанію, просто захотілося. Буду пересаджувати, зроблю для вас пост.

image.png

 А щоб дерево добре росло, взяв ще й добриво. Начебто повинно підійти, але ще почитаю.

image.png

 Дружина собі також сьогодні зробила шопінг та придбала .. миску!

image.png

 Зі слів дружини, миска дуже зручна для тіста, тому придбання корисне, а так як хліб ми випікаємо самі, то виходить що придбання НУ ДУЖЕ корисне.

 Цілий тиждень полювали на яйця. Не курячі, їх вистачає, а на арахіс у вигляді яєць. Вони мені більше нагадують перепелині яйця. Дружина хоче прикрасити пасху ними, повинно бути гарно.

image.png

 Сьогодні отримали від батьків з Мелітополя передачку: поновили запас вина ... п’ять 2х літрових бутилок домашнього вина та дві з самогоном та чачею. @strecoza давай новий конкурс про алкоголь, будемо дегустувати!

 Хочу собі в авто придбати ось таке диво, що нижче на скріні. Давно мрію про таке каченя, повинно виглядати прикольно. Як вам?

image.png

 Ніби все із нового. Любий щоденнику, доповідь закінчена, пішов працювати. Каченя дуже хочу 😁

Sort:  
 last year 

😆😆😆

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

колись обіцяв @o1eh

А от і пам’ятаю. Але я чудово розумію, що для того щоб розповісти історію, потрібно щоб був відповідний настрій писати саме це, а не щось інше.

Важко собі уявити як вам. Хочеться щоб вас нарешті звільнили, але всі розуміють, що звільнення це не просто одні пішли, а інші прийшли. Ніхто не хоче, щоб бойові дії відбувалися в його населеному пункті. Найкраще б було якби ворог просто відступив, але...

 last year 

7258xSVeJbKkzXhyseBP4PYz11eBDT8sW2oR1a4vfVFS6HqzFtmzjWF15GkzJ4phdM3za1ePkNUFXBoXQTtUAQ2qtKjdbkXiT3WVjVh1wRqNqMCd4SXAmRkviKsJeqgadbJZi7uPJZ9R8.png

TEAM 1

Congratulations! This post has been upvoted through steemcurator04. We support quality posts , good comments anywhere and any tags.
Curated by : @ubongudofot

Screenshot_20221130-164846_Canva.jpg

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 63915.49
ETH 3094.05
USDT 1.00
SBD 3.82