The Diary Game : 24/05/2024 : Безнадія, донати, літературна діяльність

in Ukraine on Steem2 months ago

20240524_201601.jpg
Буде краще?

Важкий, важкий тиждень (хоча не такий і важкий!) канув у лету. Чому така суперечність? Бо мені було важко. Але точно не так важко, як тим, хто на фронті...

В колеги на війні загинув рідний брат, в понеділок ховали, зібралися грошима, щоб допомогти їй...

Тітка написала мені в вівторок, що йде накладати на себе руки, 2,5 години я говорила з нею і відмовляла...

В найкращої подруги бабуся в пересмертній агонії, а в трьох її дітей температура під 40, вона просто падає з ніг...

Мій поранений росіянами брат все ще на реабілітації і погано почувається, але ВЛК вже за тиждень, і він впевнений, що напишуть "придатний", а тоді тільки 30 днів відпустки вдома, і знову на Донеччину...

Таке відчуття, як на тій скандальній соціальній рекламі від Яніни Соколової (хоч її вже й зняли): буде лише гірше, з депресії не вийти, життя не має сенсу.

КОЛИ, КОЛИ РОСІЯНИ ЗАЛИШАТЬ НАС В СПОКОЇ І ЗВАЛЯТЬ ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ НЕДОКРАЇНОЮ?! ЧОМУ ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ БУТИ ТАКИМИ КОНЧЕНИМИ, НЕВЖЕ ТАК БАГАТО КЛІНІЧНИХ ДЕБІЛІВ?!Сьогодні у пораненого брата був День народження, вивела з біржі трохи стімів і привітала його:
Screenshot_20240524_233441_monobank.jpg

Ще трохи стімів стали в нагоді колезі, який воює з лютого 2022 – на бокову броню для автівок.
SmartSelect_20240524_233457_monobank.jpg

А 50 гривень – то на лікування одній одеській поетці. Мало її знаю, але історія хвороби жахлива.Мені нещодавно написала вже знайома поетка, еспаністка, філогигиня, яка укладає збірку поезій Маріо Бенедетті, і попросила перекласти ще один вірш цього поета на українську. Раніше я вже переклала 5. Але ще одна перекладачка-волонтерка морозиться, тож її тексти розподілили між кількома ентузіастками, і однією з них виявилася я. Я то переклала, але то все було дивно. Бо я не еспаністка, а той вірш — верлірб, і вже був підрядковий переклад by упорядниця. Словом, я відчула, ніби шахраюю. Так і написала їй. Але Ольга запевнила, що опоетичити підрядковмй переклад — також велика справа, і мені не варто знецінювати свій вклад. Ну ок, не буду знецінювати:) Але все одно – зробити з підрядкового перекладу римований вірш це не те саме, що зробити верлібр, та й коли то робить далека від еспаністики людина!

Але менше з тим. Вже дуже чекаю на публікацію тієї збірки, презентацію в Києві тощо.Як ви вже бачили, я дописала свою частину "Босорки". Не приховуватиму, це було страшенно важко — в останню ніч перед дедлайном. І на наступний ранок я дописати нічого не змогла б, бо мала вичитати і вислати переклад книжки (там строки чітки, по договору).

Зробила і те, і те, тепер чекатиму результатів: свідоцтво про колективний рекорд за "Босорку" та гонорар за переклад книжки.Все, втомилася я, лягаю спати. Тільки кілька хвилин живого концерту HIM подивлюся на ютубі.

Sort:  
 2 months ago 

Поки ми дихаємо, шанс на краще завжди є!

 2 months ago 

Він точно є! Просто поки за хмарами

 2 months ago 

Бувають такі важкі дні. Й важкі думки теж бувають. В такі дні стараюся просто тупо й методично робити те, що маю, як автомат. Все одне це все закінчиться, ми маємо витримати заради тих, хто повернеться. Нажаль, вони будуть в набагато гіршому психологічному стані й потребуватимуть нашої підтримки.

 2 months ago 

Так, але чи повернуться вони і чи вивеземо ми ...

 2 months ago 

Труха повідомляє, що сьогодні саме збулося твоє пророцтво про півмільйона дохлих москалів:
https://t.me/truexanewsua/92157

 2 months ago 

Колись би сказала"ну нарешті", але зараз лише "їх ще дуже багато"...

 2 months ago 

Новини невтішні, але треба жити. Питання як? Сама не знаю, і порадити не можу..

 2 months ago 

Якось... лиш би мати маленькі радощі, за що чіплятися

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 2 months ago 

Тримайся, дівчинко! Зараз усім важко!((( У тебе хоч є віддушина - творчість, в яку ти можеш зануритися з головою... А їнші не можуть дати собі раду в цій важкій сітуації... Сподіваємося, що все буде добре!

 2 months ago 

Інколи буває такий стан але не треба опускати руки. Пхати як той поїзд тільки вперед. А ось з рашкою вони мабудь ніколи от сюда не підуть.

 2 months ago 

Сьогодні особливо важко, в Епіцентр в Харкові поцілили...

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.13
JST 0.030
BTC 66670.04
ETH 3497.56
USDT 1.00
SBD 2.71