Yayıncılık Dönemi Değişiyor - DeStream

in destream •  7 months ago

Herkese merhaba bugün sizlere video yayıncılığında yeni bir çığır açan blockchain tabanlı bir platformdan bahsedeceğim bildiğiniz üzere çok kişi farklı konularda videolar yayınlayarak ciddi kazançlar sağlayabilmektedir oynamış oldukları oyunları ya da çeşitli kurgu ve hikayelerden oluşan yayınlarına farklı platformlarda videolar halinde yayınlayarak önemli kazançlar sağlayabilmekteler. Mevcut sistemin sadece belirli kullanıcılar için kazan sağlayabilmesi ve yeni kullanıcıların yayınlamış oldukları videoların hem diğer kullanıcılar tarafından izlenmemesi buna sebep olarak da yayınlanan videolar da herhangi bir kazancın olmaması mevcut sistemi yeni kullanıcıların dahil olmasın her zaman zorlaştırmıştır.

Sistemdeki bu zorlukları fark ederek yeni kullanıcıların cesaretlenip video Yayınları'ndan herkesin eşit bir şekilde kazanç sağlayabilmesi için blockchain tabanlı DeStream şirket yetkilileri bir platform geliştirmişlerdir geliştirmiş oldukları bu platform mevcut sistemde ki yeni kullanıcıların dahil olamama sorununu ortadan kaldırarak Platformu bünyesinde yayınlanan videoların hem izlenebilirliğine arttırabilmek hem de Neredeyse her kullanıcıyı için kazanç vaat edebilmek platformun en büyük hedefler arasında...

Belirtmiş olduğum bu platformu kazanç seviyesini arttırabilmek için şu an mevcutta devam eden birçok platformdan birçok farklılık göstermektedir Dilerseniz bu farklılıkları biraz detaylı olarak inceleyim.
Yayıncıların tahmin edilebileceği üzere izleyici kitleleri olacaktır. DeStream platformu yayıncıların kazançlarını bir üst seviyeye çıkarabilmek için yayıncıların üzerinde amblemleri bulunan birçok hediyelik eşya satışı yapacaktır Böylelikle yayıncıların hayran kitlelerinin Satın almış olduğu bu hediyelik eşyalardan yayıncılara da komisyonlar ödenecektir görmüş olduğunuz üzere DeStream Platformu Bir nevi satış yapmış olduğu her üründen yayıncılara Bir nevi telif hakkı ödemektedir bu tarz konularda özen gösteren bu platform şu ana kadar aktif olarak yayın yapan diğer platformlardan Bu özelliği sayesinde ciddi derecede öne çıkmaktadır.

DeStream platformunun diğer tüm platformlardan farklarını saymaya devam edersek şuan mevcutta ki hiçbir platformda olmayan bir diğer özelliği ise platformun tüm kullanıcılarına düzenli olarak günlük anketler yapılmasıdır yapılacak bu anketlerin sonuçları Gün içerisindeki yayınlanacak videonun konusunu belirleyecektir Böylelikle kullanıcılar izlemek istedikleri konuları belirleyerek yayıncıların hem işlerini kolaylaştıracak hem de kazançlarını arttıracaktır

Yukarıda belirtmiş olduğu tüm bu farklar ve platformun blockchain tabanlı olmasından kaynaklanacak birçok farklılıklar vücutta devam eden platformların birçoğunu ortadan kaldıracak gibi görünüyor Çünkü Platformu üzerinde yayıncıların kazançlarını platformunun kendi Kripto para birimi olan DST Token üzerinden alacak olmaları ve bu tokenin DeStream Platformu tarafından desteklenecek olması yayıncıların kazançlarını çok kısa sürede elde etmelerine ve yüksek derecede kazançlar sağlamalarına olanak tanıyacaktır. Bildiğiniz üzre video Yayınları'ndan Kazan sağlayanların en büyük sıkıntılarından birisi de ya kazançlarını çok geç sürelerde elde edebilmeleri ya da önemsenmeyecek derecede kazançlar sağlayabilmeleri.

İsterseniz sizlerde DeStream platformunun çalışma şeklinin detaylıca anlatıldığı aşağıda yer alan linkte ki videoyu izleyerek görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=k8KfHXnmaVQ

Dilerseniz son olarak platformun arkasındaki mühendislerini inceleyelim.
DeStream platformu mühendislerini detaylı incelemelerim sonucunda almış olduğum veriler oldukça tatmin ediciydi alanında başarılı uzman kişiler tarafından bir araya gelerek oluşturulan DeStream platformunun mevcut Yayıncılık tarihinde blockchain tabanlı yeni bir dönem başlatacağı oldukça kuvvetli ihtimallere dayanmaktadır.

Çünkü mühendislerin tamam mı oldukça başarılı portföylere sahiptir. Bir projenin başarı ihtimalin de ki en büyük rol arkasında duran takıma aittir Çünkü çoğu yatırınca bir projeye yatırım yapmadan önce O projenin hangi takıma sahip olduğuna önem verirler ilk Platformu için sahip olduğu takım yatırımcı incelemelerinden kesinlikle olumlu sonuçlar alacaktır.

Ayrıca platform blockchain tabanlı olmasından ve kaynak Arayışından dolayı ICO süreci yapmaktadır. Sizler de başarılı bir yatırım yapabilmek için Dilerseniz DeStream platformunun çeşitli ödeme şekilleri kabul ettiği ICO suna katılabilirsiniz.

DeStream Platformu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilmek için Aşağıda yer alan platformun resmi adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://destream.io/?referralId=adf52557d7994818a3bf8131262f2179#action=bountyreg
Twitter: https://twitter.com/destreamproject
Facebook: https://www.facebook.com/destream
Telegram: https://t.me/DeStreamEN
Whitepaper: https://destream.io/media/1101/destream_whitepaper_-en.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4698321

My Bitcointalk Address: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1943558

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Platform kesinlikle yenilikçi imajıyla oldukça iddialı. Yatırım için değerlendirilebilir.

İlginç bir proje. Başarılı olacağını düşünüyorum. İnceleme için teşekkürler.

·

Olumlu yorumlarınız için teşekkürler. Başarı bence bu proje için çok kolay.

Başarılı olacağını düşündüğüm bir proje. Teşekkürler

·

Güzel yorum için teşekkürler..

buda youtube gibi gelecek vaat eden projelerden biri umarım başarılır olur

·

Ben youtubeden daha başarılı olabileceğine inanıyorum.

Projenin dual platform üzerinden harekete geçmesi ve eth ve strat platformlarının olumlu yonlerinden faydalanmaları büyük bir fark yaratacak

Son 1 yıldır bütün alanların hızla blockchain tabanına kaydığını görebiliyoruz. Şuan hala tam olarak tanıtılamadığı için yavaş ilerliyor veya aynısı zaten var gibi düşündürüyor olabilir ama zamanı geldiğinde bu tarz güzel projelerin değerinin anlaşılacağını düşünüyorum.

içerik paylaşımı konusunda öne çıkan bir proje. İsmini çokca duyuyoruz. Bu alanda pek çok sorunu çözmeye aday bir platform olacak

Congratulations @serdar44! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 3000 upvotes. Your next target is to reach 4000 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Be ready for the next contest!
Trick or Treat - Publish your scariest halloween story and win a new badge

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @serdar44! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemWhales has officially moved to SteemitBoard Ranking
SteemitBoard - Witness Update

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @serdar44! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!