Actifit Report 2019#277

in actifit •  last month 

Co za dzień, większość spędziłem na potyczkach ze stróżami prawa, tymi realnymi i wirtualnymi ze steemit, ale po kolei.

DSC00036.JPG

Musiałem się zgłosić na policję w celu złożenia zeznań w sprawie wykroczenia drogowego, którego się dopuściłem kilka miesięcy temu. Na początku maja zostałem przyłapany na przekroczeniu prędkości, stosowny raport otrzymałem kilka tygodni temu, był do niego dostarczony formularz w którym miałem poświadczyć, czy przyznaję się do winy i kto prowadził. Wypełniłem go i odesłałem natychmiast po otrzymaniu. Jakie było moje zdziwienie, jak otrzymałem w zeszłym tygodniu maila, że muszę zgłosić się na posterunek policji przy bazie. Zadzwoniłem pod wskazany numer, żeby dowiedzieć się dlaczego zostałem zaproszony, okazało się, że chodzi o przekroczenie prędkości z maja, odpowiedziałem, że odesłałem przecież raport i przyznałem się do winy. Niestety to nie wystarczyło, prawdopodobnie policjanci oddelegowani do pracy przy bazie wojskowej mają niewiele do roboty, bo muszą przyjąć moje oświadczenie face-to-face. Dlatego też musiałem tam pojechać. Zaskoczyło mnie pierwsze pytanie policjanta: "Czy będzie Pan składać zeznania bez obecności Pana adwokata, czy żąda Pan jego obecności?" W odpowiedzi zapytałem, czy sprawa jest tak poważna, że potrzebuję adwokata? Policjant uspokoił mnie, że nie ale prawo wymaga od niego poinformowania mnie o moich prawach przed złożeniem zeznań. Później tylko przepisał do protokołu informacje z formularza, które wysłałem kilka miesięcy temu, ja ten protokół podpisałem i tyle.

Natomiast jeśli chodzi o wirtualnych policjantów to możecie o nich przeczytać w tym poście

A wracając do raportu Actifit, to generalnie był spokojny dzień, trochę na zakupach, a wieczorem spacer z żoną.

DSC00035.JPG

My 2019 stats: total distance 5050,03 km (+ 10,98 km)

SportDistanceDifference
Walking2055,05 km(+ 10,98 km)
Cycling2243,90 km
Running688,42 km
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
69813,136
Current AFITX Balance:
10,1

Porady:

  • Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

  • Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 200 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 2 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward.

  • @costanza poświęcił swój cenny czas do stworzenia kolekcji darmowych obrazów, które mogą być wykorzystane przez każdego, aby ich raporty actifit wyglądały dużo lepiej przy minimalnym nakładzie pracy. Polecam skorzystać, gdy nie macie własnych ciekawych grafik.

Don't stop me now! Keep going!19662
Daily Activity, Shopping, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Awesome work, you are putting us all to shame.

Thank you !BEERHey @jasonshick, here is a little bit of BEER for you. Enjoy it!

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 65.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 19662 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.82% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Po takim pytaniu zastanowiłbym się czy faktycznie zadzwonić do adwokata 😁

U nas pisma też przychodziły i w sumie nawet jak mój ojciec przekroczył prędkość i dostał takie pismo do Polski, to ja po prostu zapłaciłem ze swojego konta i po sprawie. Żadnych pism im nie przesyłałem. Póki co nikt się nie przyczepił.

Wcześniej jak dostałem z Niemiec czy z Francji to zapłaciłem od ręki i po sprawie, a tu według policjanta na mandat będę jeszcze czekał około 3 miesięcy 😄

Jest czas przynajmniej żeby odłożyć wyrzucone w błoto pieniądze 😁

Albo znaleźć bank co pożyczkę da 😂

Have a witness !BEERHey @browery, here is a little bit of BEER for you. Enjoy it!