🧀 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 6

in travelfeed •  4 months ago

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autorzy zostaną wynagrodzoni połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Dodatkowo, prezentujemy kolejny wpis, który zasługuje na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podróżniczy post tygodnia!


@suchy

Międzynarodowe spotkanie Steemian w Rotterdamie


Na początku roku napisaliśmy na czacie tej pierwszej, że przeprowadzamy się do Holandii, a w odpowiedzi dostaliśmy niespodziewane zaproszenie na Steemitowy meet up w Rotterdamie. Jak się okazało, leży on niecałe 30 min drogi od naszego miasteczka. Jak to już z podróżniczymi duszami bywa, na spotkanie postanowiliśmy dojechać autostopem, co się oczywiście nam udało😊

Post wyróżniony

@kopalniapoziomow - 780 km w 30 dni, czyli 10 rzeczy, których nauczyłem się na Camino de Santiago

Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.

Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!
Posted from my blog with SteemPress : http://blog.travelfeed.io/%f0%9f%a7%80-najlepsze-posty-tagu-pl-travelfeed-tydzien-6/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi @pl-travelfeed,
Thank you for participating in the #travelfeed curated tag. To maintain a level of quality on the project we have certain criteria that must be met for participation. Please review the following: https://steemit.com/travelfeed/@travelfeed/how-to-participate-use-travelfeed-in-your-posts
We require at least 250 words in English.
Thank you very much for your interest and we hope to read some great travel articles from you soon!
The language of your post was automatically detected, if your English text is at least 250 words long or you have updated your post to fit our criteria, please reply to this comment with !tfreview for it to be considered for curation. For further questions, please contact us on the Steemit Travellers Discord.
Regards, @travelfeed

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 100

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!