🍛 Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 12

in travelfeed •  3 months ago  (edited)

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzi @saunter.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autorkaka zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Podóżniczy post tygodnia!


@fuera

Mjanma? A to nie miałaś być w Laosie?


Dotarliśmy do granicy i przyszedł czas na pierwsze spostrzeżenia. Od razu można zauważyć mężczyzn w spódnicach (co wygląda wyjątkowo zabawnie gdy jakiś chłopak wygląda groźnie, jest cały wytatuowany, ma tzw. „czapkę wpierdolkę” a jednocześnie poprawia sobie spódnicę) oraz kobiety i dzieci z thanaką na twarzy. Thanaka to korzeń, z którego robi się mazidło, które pielęgnuje i chroni przed słońcem. Kobiety birmańskie tworzą sobie różnego rodzaju malunki na twarzy co jak dla mnie wygląda niesamowicie interesująco. Zdjęcia portretowe robię głównie aparatem analogowym, więc chętnie podzielę się nimi po powrocie z podróży.

Mamy nadzieję, że spodobał Wam się wybrany post. Koniecznie odwiedźcie profil autorki, by zobaczyć jej inne treści!
Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

View this post on the TravelFeed dApp for the best experience.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @pl-travelfeed! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 1250 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Carnival Challenge - Collect badge and win 5 STEEM
Vote for @Steemitboard as a witness and get one more award and increased upvotes!