Wizjer reaktywacja #80

in #sp-group3 years ago

wizjer.jpg


Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@jo-hannes„Proza życia to przyjaźni kat"


1.jpg" Proza skrada się ukradkiem, towarzyszy nam coraz częściej, można powiedzieć, że to powolny proces, który wraz z dorastaniem zaczyna się z nami zaprzyjaźniać"


@jo-hannes prezentuje nam swoje przemyślenia na temat życia i dorastania. Sprawdzcie co do powiedzenia ma autor tekstu i czy zgadzacie się z nim w tej kwestii.

3. przerywnik.jpg

@sarmaticusŻycie to wojna [riposta]


2.jpg"Skutki wojny dla pojedynczych ludzi są więc niewątpliwie złe. Warto jednak na wojnę spojrzeć też trochę inaczej, rzekł bym bardziej obiektywnie"

@sarmaticus porusza w swojej ripoście bardzo ciężki i przykry temat. Próbuje spojrzeć na wojne z bardziej obiektywnej strony.Czy na prawdę jest ona bezsensownym "wynalazkiem", czy jednak ma swój sens? Klikajcie w link do tekstu i poznajcie zdanie autora na ten temat.

3. przerywnik.jpg

@kargul09Drewno księżycowe


3.jpg"Wiedzieli również starożytni. Najprawdopodobniej z drewna księżycowego budowane były statki Juliusza Cezara, które potrafiły przetrwać pożar na pokładzie i wiele wiele lat na morzach i oceanach. Z takiego drewna powstały również stojące do dziś ponad 1600-letnie japońskie pagody.."

@kargul09 dzieli się z nami swoją wiedzą na temat drewna księżycowego. Skąd się bierze to drewno, czy pochodzi ono z księżycowych drzew i jakie niesamowite właściwości posiada dowiecie się z tekstu.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #74


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Sort:  

Dzięki za dostrzeżenie :)

Posted using Partiko Android

Nie dało się nie dostrzec, bardzo wartościowy artykuł.
@julietlucy.