Prasa naukowa i internetowa o technologii PRZESYŁANIA GŁOSÓW DO GŁOWY pisały w 1974 r. i 2008 r.! New Scientist, WIRED, PC World

in #skull2 years ago (edited)

Kolejna seria artykułów i doniesień naukowych, prasowych, zarówno z prasy specjalistycznej, jak i internetowej, poświęconych możliwości i badaniom nad BRONIĄ / TECHNOLOGIĄ:

TECHNOLOGIA PRZESYŁANIA GŁOSÓW DO GŁOWY / CZASZKI LUDZI I ZWIERZĄT NA ODLEGŁOŚĆ.

Inne nazwy broni: "Głosy w głowie", "Głos Boga", akronim: V2K [ang. Voice to skull weapon].

Jest to stosowane przez różnych kryminalistów do wmanewrowywania niewygodnych dla nich osób w schizofrenię i tym samym doprowadzenie ich do katowni psychiatrycznej (mąż, który chce pozbyć się żony, a ma kolegów wojskowych i dostęp do technologii, wojskowi ich oponentów lub informatorów, czym tak naprawdę wojsko się zajmuje, informatycy z firm podwykonawców dla wojska, agencji ochrony - obecnie jest to niewyobrażalnie duża sieć agencji, uczestniczy w tym aparat ich "prawa" wraz z psychiatrią, która jest tak naprawdę przedłużeniem satanizmu, pod pozorem pseudonauki, itd.).

W roku 2008 pojawiło się kilka artykułów w oficjalnej prasie naukowej tj. New Scientist i przedruków np. w prasie polskiej, tj. PCWorld:
PC WORLD V2K głosy w głowie z roku 2008.jpg

PC WORLD V2K głosy w głowie z roku 2008 2  .jpg

Artykuł z czasopisma naukowego New Scientist:

telepathic raygun NScientist.jpg

telepathic raygun NScientist 3   .jpg
"Niedawno odtajniony raport Armii USA na temat biologicznych skutków broni nieśmiercionośnej ujawnia obłędne plany, dotyczące urządzeń "ray gun" - "pistolet promieniowy", który wywoływałby syntetyczną gorączkę lub mógłby kierować do głowy ludzi promienie głosowe.

Raport zatytułowany "Bioeffects Of Selected Nonlethal Weapons" - "Efekty biologiczne wybranych broni nieśmiercionośnych" został wydany zgodnie z amerykańską ustawą o wolności informacji i jest dostępny na tej stronie internetowej (pdf) . https://www.wired.com/images_blogs/dangerroom/files/Bioeffects_of_Selected_Non-Lethal_Weapons.pdf

DoD potwierdziło New Scientist, że opublikowało dokumenty, które szczegółowo opisują pięć różnych "rozwijanych technologii nieśmiercionośnych", wykorzystujących mikrofale, lasery i dźwięk.

Udostępnione przez Dowództwo Wywiadu i Bezpieczeństwa Wojsk Stanów Zjednoczonych w Fort Meade, Maryland, USA, sprawozdanie z 1998 r. przedstawia przegląd najnowszych osiągnięć w dziedzinie broni wiązkowej do kontroli tłumu i innych zastosowań.

Głosy w twoim uchu.
Niektóre z technologii są pojęciowe, takie jak impuls elektromagnetyczny, który powoduje drgawki, jak te, których doświadczają osoby cierpiące na padaczkę. Przetestowano również inne pomysły, takie jak mikrofalowy pistolet do " emitowania" słów bezpośrednio do uszu ludzi. Efekt "Frey Effect" - przy użyciu mikrofal o bliskim zasięgu, emitujących dźwięki w uszach ludzi, został użyty do przesyłania sygnałów dźwiękowych o numerach od 1 do 10 do uszu ochotników doświadczenia w laboratorium". https://en.wikipedia.org/wiki/Microwave_auditory_effect

W 2004 roku Marynarka Wojenna USA sfinansowała badania nad wykorzystaniem efektu Frey do przesłania dźwięku, który spowodował "dyskomfort" w uszach tłumu.

W raporcie omówiono również broń mikrofalową, zdolną do wytwarzania blokującej "sztucznej gorączki", poprzez podgrzewanie ciała ludzkiego. Chociaż nie wspomina się o testach tej koncepcji, w sprawozdaniu zauważono, że niezbędny sprzęt "jest dostępny już dziś". Dodaje, że chociaż osiągnięcie pożądanego efektu "gorączki" zajęłoby co najmniej piętnaście minut, można by go wykorzystać do obezwładniania ludzi przez prawie "każdy pożądany okres zgodny z bezpieczeństwem".

Mniej egzotyczne technologie to oślepiacze laserowe i wystarczająco głośne źródło dźwięku, aby zakłócić równowagę. Obie zostały zrealizowane w latach, które upłynęły od momentu powstania raportu. Wojsko amerykańskie wykorzystuje w Iraku oślepiacze laserowe, podczas gdy urządzeniami akustycznymi dalekiego zasięgu dysponują użytkownicy wojskowi i cywilni i zostały jednorazowo użyte do odstraszenia piratów w Somalii.

Potencjalnie torturujący.
Steve Wright, ekspert ds. bezpieczeństwa na Uniwersytecie Leeds Metropolitan w Wielkiej Brytanii, ostrzega, że opisane technologie mogą być wykorzystane do tortur. W 1998 r. Parlament Europejski przyjął wniosek, zakazujący stosowania potencjalnie niebezpiecznych technologii obezwładniających, które ingerują w ludzki mózg.

"Urządzenie do indukowania napadów padaczkowych jest rażąco nieodpowiedzialne i nigdy nie powinno być stosowane", mówi Steve Wright. "Wiemy z podobnych sztucznie wywołanych napadów, że ofiara pozostaje "naładowana" i , po pierwszym ataku taką bronią, mogą u niej wystąpić samoczynnie napady padaczkowe".

Akustyczne urządzenie energetyczne, które wpływa na kanały słuchowe, zakłócając zmysł ruchu, aby było skuteczne, może potrzebować niebezpiecznie głośnego dźwięku - wskazuje Juergen Altmann, fizyk z Uniwersytetu Dortmunda w Niemczech, który jest zainteresowany nowymi technologiami wojskowymi.

"Niezgodność pomiędzy częścią mówiącą o "interesujących" efektach występuje w 130-155 dB, a częścią dotyczącą regeneracji i bezpieczeństwa, w której mówi się, że należy unikać 115 dB - bez komentowania tej różnicy".
link: https://www.newscientist.com/article/dn13513-us-army-toyed-with-telepathic-ray-gun/
KONIEC TŁUMACZENIA pierwszego ARTYKUŁU Z NEW SCIENTIST.

Kolejny artykuł z tego czasopisma naukowego, tj. New Scientist:

NSientist broń mikrofalowa.jpg

NSientist broń mikrofalowa 2 .jpg

"Pistolet mikrofalowy kontroluje tłumy hałasem.
Amerykańska firma twierdzi, że jest gotowa zbudować działko mikrofalowe, zdolne do emitowania dźwięków bezpośrednio w głowy ludzi.

Urządzenie o nazwie MEDUSA (Mob Excess Deterrent Using Silent Audio) wykorzystuje efekt mikrofalowego dźwięku, w którym krótkie impulsy mikrofalowe szybko podgrzewają tkankę, powodując falę uderzeniową wewnątrz czaszki, którą mogą wykryć uszy. Seria impulsów może być wysyłana w celu wytworzenia rozpoznawalnych dźwięków.

Urządzenie jest przeznaczone do zastosowań wojskowych lub kontroli tłumu, ale może mieć inne zastosowania.

Lev Sadovnik z Sierra Nevada Corporation w USA pracuje nad systemem, po tym jak rozpoczął pracę nad kontraktem na badania morskie. W sprawozdaniu marynarki wojennej stwierdza się, że efekt ten okazał się skuteczny.

Strach na wróble?
MEDUSA posiada mikrofalowy efekt słuchowy "głośny" na tyle głośny, że powoduje dyskomfort, a nawet obezwładnienie. Sadovnik mówi, że normalne ograniczenia bezpieczeństwa dźwięku nie mają zastosowania, ponieważ dźwięk nie przedostaje się przez błony bębenkowe.
"Efekt odstraszający to połączenie głośności i czynnika drażniącego", mówi. "Nie można ich zablokować".

Sadovnik mówi, że urządzenie będzie działać dzięki nowej, konfigurowalnej antenie, opracowanej przez kolegę Władimira Manassona. Kieruje wiązką elektronicznie, co pozwala na jej przerzucanie z szerokiej na wąską wiązkę lub kierowanie jej w stronę wielu celów jednocześnie.

Sadovnik twierdzi, że technologia ta może mieć zastosowania pozamilitarne. Mówi, że ptaki wydają się być bardzo wrażliwe na mikrofalowy sygnał audio, więc może on być wykorzystany do odstraszania niepożądanych stad ptaków.
Sadovnik eksperymentował również z przekazywaniem sygnału mikrofalowego osobom z wadami słuchu zewnętrznego, które upośledzają ich normalne słyszenie.

Ryzyko uszkodzenia mózgu.
James Lin z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Illinois w Chicago twierdzi, że broń MEDUSA jest w zasadzie wykonalna.
Przeprowadził własne badania nad opracowaniem tej techniki i nawet przemysł muzyczny zwrócił się do niego z prośbą o wykorzystanie audio mikrofalowego do udoskonalenia systemów dźwiękowych - powiedział New Scientist.

"Ale czy będzie to możliwe przy koniecznym poziomie władzy" - pyta. Wcześniejsze testy mikrofalowe dotyczyły bardzo "cichych" dźwięków, które trudno było usłyszeć, a system o dużej mocy oznaczałby o wiele mocniejsze i potencjalnie niebezpieczne fale uderzeniowe.
"Martwiłabym się o to, jakie inne skutki uboczne się pojawią" - mówi Lin. "Może dojść do uszkodzenia neuronalnego".
Sierra Nevada twierdzi, że wersja demonstracyjna może zostać zbudowana w ciągu roku, a system transportowy - w ciągu 18 miesięcy. Obecnie ubiegają się oni o finansowanie prac w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych".
https://www.newscientist.com/article/dn14250-microwave-ray-gun-controls-crowds-with-noise/
KONIEC TŁUMACZENIA TEGO ARTYKUŁU.

Wcześniej, już w roku 2007 magazyn Wired zamieścił taki artykuł:
BROŃ AKUSTYCZNA WIRED  z 2007.jpg

A to prawdziwa rewelacja - artykuł z czasopisma naukowego Science z roku 1974!
SŁYSZENIE MIKROFALOWE: DOWODY NA TERMOAKUSTYCZNĄ STYMULACJĘ DŹWIĘKOWĄ ZA POMOCĄ IMPULSÓW MIKROFALOWYCH.
"Sygnały akustyczne mogą być generowane termicznie w wodzie przez pulsacyjną energię mikrofalową. Poziom ciśnienia szczytowego tych impulsów, mierzony w paśmie częstotliwości słyszalnej, w funkcji parametrów impulsu mikrofalowego, jest wystarczający do wyjaśnienia "kliknięć", słyszanych przez osoby wystawione na promieniowanie mikrofalowe".

SCIENCE słyszenie mikrofalowe art z roku 1974.jpg
http://science.sciencemag.org/content/185/4147/256

To było bardzo dawno temu, dziesięć lat temu.
Teraz każdy z nas podlega już:
MIND READING APP IN PHONE SOON 2.jpg

MIND READING APP IN PHONE SOON.jpg

#Science, #głosy w głowie, #słyszenie głosów, #broń mikrofalowa, #bronie nieśmiercionośne, #bronie militarne soniczne, #bronie soniczne, #broń akustyczna, #New Scientist, #PC World, #broń Głos Boga, #V2K, #Voice to skull, #electronic harassment, #gang stalking, #Frey effectt, # microwave auditory effect, #microwave hearing effect, #microwave frequencies, # auditory hallucinations, # delusional disorders, #posądzenia o schizofrenię, #wrabaianie w schizofrenię, #przekręty psychiatrów, #doświadczenia na ludziach psychiatrzy, #doświadczenia na ludziach laboratoria, #doświadczenia na ludziach wojsko, #schizofrenia pozorowana przez mafie

Moje pozostałe artykuły w tym temacie:

  1. https://steemit.com/v2k/@margharet3m/armia-amerykanska-usunela-strone-o-technologii-przesylania-glosow-do-czaszki-na-odleglosc-wired ,
  2. https://steemit.com/v2k/@margharet3m/bronie-niesmiercionosne-moga-namierzac-mozg-pozorujac-schizofrenie-artykul-z-magazynu-wired-rok-2008 ,
  3. https://steemit.com/mon/@margharet3m/r85c4bb6 ,
  4. https://steemit.com/mind/@margharet3m/efekty-broni-psychotronicznych-dokument-na-temat-kontroli-umyslu-ktory-wyciekl-z-washington-state-fusion-center ,
  5. https://steemit.com/harassment/@margharet3m/z2cq72b8

"Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie.
Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony."

head-196541_960_720.jpg