Efekty broni psychotronicznych - dokument na temat kontroli umysłu, który wyciekł z Washington State Fusion Center

in mind •  2 years ago  (edited)

dokument który wyciekł PL JPG .jpg

ORYGINAŁ - wersja angielska:
em-effects-on-human-body-5psusfx-1524087720 (1).gif

muckrock dokument  d    .jpg

ORYGINAŁ - wersja angielska:
2rnm-1524088870-600x413.jpg

tłumaczenie:
połączony 1 ab.jpg

Ostatnio portal muckrock.com zamieścił informacje o tym, iż - w trakcie uzyskiwania dokumentów z Ustawy FOIA (Freedom of Information Act) tj. Ustawy o wolności informacji - na tematy zwiazne z Antifą, otrzymał załącznik nie związany z tematem jego zapytania. Tytuł załącznika "EM effects on human body.zip.” czyli "Efekty fal elektromagnetycznych na ciało człowieka".

Link do artykułu: https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18/fusion-center-em/

Widziałam już ten dokument na blogu polskim, w artykule z roku 2015 : http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/techniki-kontroli-mozgu-przez-nsa-usrael-1996-wciaz-rewelacja/

Jak informuje Alex Jones, już dawno temu ten dokument był gdzieś dostępny pomiędzy użytkownikami sieci:
a jones dokument.jpg

Niezależnie od faktu, kiedy i ile razy dokument został przesłany, bardzo dobrze podsumowuje i dokumentuje
efekty promieniowania elektromagnetycznego oraz fakt, że takie eksperymenty są prowadzone od ponad połowy wieku na całym świecie w nowym wyścigu zbrojeń.

dokument który wyciekł real news david knight.jpg

W kontekście osób nękanych przy użyciu tej technologii (powody nękania mogą być różne: od zemsty personalnej po "losowe" wybranie do eksperymentów przez jednostki wojskowe, rządowe, badawcze, uniwersytety, itd.)
JEDNĄ Z PORAŻAJĄCYCH WCIĄŻ INFORMACJI JEST MOŻLIWOŚĆ PRZESYŁANIA ZDALNIE GŁOSÓW DO GŁOWY OFIARY (co ma pozorować występowanie schizofrenii i uczynić ofiarę jeszcze bardziej bezbronną i zniesławioną w środowisku), oraz próby związane ze stosowaniem hipnozy na odległość!

Wykonałam tłumaczenie tego dokumentu na język polski, ponieważ uważam, że jak najwięcej osób w Polsce musi jak najszybciej dowiedzieć się o tych zbrodniczych eksperymentach i by media głównego nurtu nie miały możliwości już dłużej udawać, że nie wiedzą, co się dzieje w tym kontekście także w psychiatrii.
Ponieważ psychiatria bierze w tym udział, jako ramię zbrojne systemu.

W przygotowaniu cała seria artykułów na ten temat, jednak tutaj zamieszczam linki do dwóch artykułów, które znalazłam dziś.
Drugi z nich opisuje właśnie metodę Smirnova, wspomnianą na obrazie nr 1.

https://www.wired.com/2007/09/mind-reading/

https://psychophysical-torture.de.tl/Igor-Smirnov.htm

P.S. nr 1: Określenie "zniesławienie" nie oznacza u mnie tego, że osoby, których dotyczy zjawisko schizofrenii powinny być zniesławione, gorsze. Niczego takiego nie mam na myśli ponieważ to zjawisko występowało i występuje i nie oznacza, że ktoś jest uważany za gorszego. Dlaczego miałby być? Ani psychiatria, która od ponad połowy wieku jest jedynie promotorem firm farmaceutycznych za pieniądze, ani nikt inny nie udzielił żadnej odpowiedzi, skąd się bierze i tego nie rozwiązał. Większość teorii jest nieudaną próbą przykrycia niemocy twórców kolejnych teorii.

Według mnie jest zjawiskiem duchowym i osoby takie mogą mieć wyższy inny duchowy lub świadomości, a na pewno są żywą raną świata.

P.S. nr 2: Bardzo charakterystyczne jest to to, że w przypadku nękania zdalnego przy użyciu technologii, jeśli uruchomiono boty, roboty (nad takimi chaterbotami pracował min. Robert Duncan), po jakimś czasie można dość łatwo zrozumieć, że to technologia i ktoś podsłuchuje także myśli ponieważ min. relacjonują one na bieżąco życie człowieka. Lecz, co charakterycztyne - jeśli ktoś zna języki obce - spróbuje myśleć w obcym języku... boty zaczynają mieć problem.
Ta dziedzina bardzo szybko się rozwija i cały system przyspiesza, więc AI - sztuczna inteligencja - wykorzystywana w tych zbrodniach, uczy się/jest uczona w coraz szybszym tempie.

Codziennie, w prasie o tematyce naukowej i najnowszysch technologii pojawiają się nowe artykuły, jakie eksperymenty przeprowadzają nad skanowaniem mózgów.

P.S. nr 3: Nie dostaje się schozofrenii ot tak z dnia na dzień (choć i takie relacje są dostępne w internecie)
i nie w wieku 30, 40, 50 lat.
I tu otwiera się całe pole do improwizacji oprawców, czyli dezinformacja, że: * ktoś uderzył się w głowę > nie pamięta tego faktu ponieważ > w wyniku tego uderzenia "zachorował psychicznie" > i już mamy świetną przykrywkę....

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jako że dokumentu nie mogę już edytować, zamieszczam jeszcze informacje na ten temat z Daily Mail: DAILY MAIL 1.jpgDAILY MAIL 2 .jpgDAILY MAIL  3  .jpgDAILY MAIL   4  .jpg