Poznaj Eksperta: @zielonepogotowie #pl-ogrod

in poznajeksperta •  11 months ago 

Cześć :)

@zielonepogotowie, dzieli się dobrymi praktykami z zakresu pielęgnacji, rozmnażania i szczepienia roślin. Na naszych filmach udzielmy wskazówek a także dzielmy się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem z zakresu ogrodnictwa. Zahaczamy o tematy związane z małą architekturą a Michalina służy pomocą i radą w zakresie planowania i projektowania.

Nasze filmy możecie śledzić na kanale YouTube a także od kilku tygodni na D.tube

@zielonepogotowie to zespół, który tworzy ogrodnik Grzegorz Majda jego córka architekt Michalina Trempała oraz ja syn i brat jako wspierający promowanie projektu a czasem wyznaczający ścieżki rozwoju, mocno się starałem, aby @zielonepogotowe zawitało, także na Steemit. :) Projekt tworzy też reszta rodziny, mama, brat czy siostrzeńcy i bratanek, którzy czasem pojawiają się na filmach. Wszyscy się uzupełniamy i pomagamy poprzez nagrywanie filmów, montaż czy publikację.  

Kim jest Grzegorz?

"Z wykształcenia ogrodnik z 20 letnim doświadczeniem. Jest ekspertem i znawcą roślin. Oprócz świadczenia usług ogrodniczych, przez wiele lat prowadził szkółkę drzew i krzewów ozdobnych. Doradzi dobór odpowiedniego gatunku roślinnego w danym miejscu, zwracając uwagę na warunki glebowe i atmosferyczne. Wykona również odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, aby Państwa ogród wyglądał pięknie przez wiele lat. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje kształcąc nowe pokolenia ogrodników, jak i pasjonatów zieleni. Od początku swojej działalności przyjmował praktykantów szkół zawodowych, natomiast obecnie prowadzi wykłady na jednej z prywatnych bydgoskich uczelni wyższych. "

Źródło: www.zielonepogotowie.pl

Od ponad roku dzieli się także, wiedzą na już ponad dwustu filmach. Przeszkoliliśmy w ostatnim roku także kilkanaście osób z zakresu szczepienia, okulizowania i przycinania roślin a w co tygodniowych live staramy się odpowiedzieć na jak najwięcej pytań, które widzowie zadają podczas naszych programów "Dyżur ekspertów".

Linki do ostatnich live: YouTube i Facebook.

Kim jest Michalina?

"Architekt z artystyczną duszą. Nowoczesny design to hasło przewodnie. Doradzi na początkowym etapie powstawania ogrodu, jak najlepiej zagospodarować przestrzeń lub zaaranżuje dodatkowe elementy w już istniejącym ogrodzie. Z wykształcenia jak i pasji architekt, designer. Lubi wyzwania, ceni tradycję i klasykę lecz nie zapomina o funkcjonalności niezbędnej w projektach." 

Źródło: www.zielonepogotowie.pl

Najlepszą wizytówka Michasi niech będzie ta realizacja...


Jakie mamy cele?

Naszym celem jest dalsze promowanie i szerzenie wiedzy z zakresu ogrodów i ogrodnictwa. Przy okazji nadal uczymy się nowych rzeczy i sposobów na lepsze obchodzenie się z roślinami i przyrodą. 

Na Steemit obecni jesteśmy dopiero od kilku tygodni, ale jesteśmy zafascynowani tym projektem i chcielibyśmy pracować nad rozwojem portalu a także promować dobre treści, które będą się pojawiać pod tagiem #pl-ogrod

Tych treści niewiele się jeszcze pojawia, ale my jako @zielonepogotowie, jesteśmy gotowi do podjęcia tego wyzwania i promowania twórców i dobrych treści pod tagiem #pl-ogrod. W Polsce i na świecie jest cała rzesza ludzi, którzy kochają przyrodę, kwiaty i rośliny tak jak my i zależy im na poszerzaniu wiedzy i pokazywaniu efektów swojej pracy. 

My po roku pracy w internecie osiągamy zasięgi o jakich nie marzyliśmy. Ponad milion widzów każdego miesiąca, ponad 20 000 subskrypcji na YouTube i Facebook. Nasz grupa Zielone Inspiracje liczy sobie już ponad 3 500 członków. Więcej o naszym rozwoju, możecie się dowiedzieć się w podcaście Mała Wielka Firma. Nasze zasięgi i wiedzę o tym jak docierać do pasjonatów ogrodnictwa, chcemy wykorzystać do promocji #pl-ogrod i jednocześnie Steemit. 

W ostatnim, czasie podjęliśmy już pierwsze próby promocji portalu Steemit, udostępniając naszym widzom informację, ze jesteśmy tutaj dostępni a także kilka wpisów, miedzy innymi o hodowli motylów. Jednak naszym marzeniem jest, aby tag #pl-ogrod był przepełniony treściami wielu ogrodników, którzy będą dzieli się wiedzą i doświadczeniami, a my będziemy mogli ich w sposób widoczny wesprzeć a także udostępnić ich prace po za Steemit, która będzie przyciągać do naszej społeczności kolejnych twórców, widzów i czytelników.

Dziękujemy i pozdrawiamy :)


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To jest bardzo solidny kanał i takich bym chciał jak najwięcej ! Więc życzę powodzenia w dalszych realizacjach jak i prowadzeniu marketingu.

·

Dziękuję :)

Hi @piotrmajda! You have received 0.81 SBD @tipU upvote from @zielonepogotowie !Delegate or Invest to @tipU to receive daily profit payouts: @tipU distributes 100% profit and additional 60% curation rewards to all investors and allows to automatically reinvest selected part of your payout.

Bardzo trafna nominacja, obserwuję i promuję @zielonepogotowie od ich pierwszego posta na Steemit. Popieram!

·

Dziękuję :)