Szczepienia - Włącz Myślenie !

in polish •  last year 

Ten film powinna obejrzeć każda przyszła i obecna mama. Coraz więcej się mówi o skutkach ubocznych szczepień i to wspaniałe że w końcu prawda wychodzi na jaw.
Nie mamy nawet pojęcia jaką krzywdę możemy wyrządzić swoim dzieciom. Nawet jeśli nie zgadzasz się z tym do końca to jednak dobrze poznać i ta stronę medalu żeby wyrobić sobie zdanie na temat szczepień.
Ja osobiście nie dałam mojemu dziecku nic zrobić w szpitalu i nadal odwlekam to jak mogę. Jak każda matka chcę najlepiej dla swojego dziecka.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

No tak, najlepiej wierzyć szamanom i czerpać wiedzę z internetowych memów. Co tam jakaś medycyna, jacyś profesorowie, członkowie Polskiej Akademii Nauk i im podobni. Najlepiej się nie szczepić, nowotwory leczyć sodą oczyszczoną i strzelać do chemtrialsów orgonowymi działkami xD

Nie wszyscy lekarze mają identyczne zdanie na ten temat. Są rzeczy których się nie przeskoczy, ale większość chorób można wyleczyć dietą nie faszerować się lekami. A co do szczepień to np w Niemczech nie szczepią tam na gruźlicę od 20 lat i ogólnie w wielu krajach nie szczepi się noworodków bo to za wcześnie. Jeśli już to robić to z głową, a przede wszystkim każdy powinien mieć prawo wyboru, albo chociażby szczepić wg własnego kalendarza a nie jak najszybciej i jak najwięcej.

nie liczy sie co mowia profesorowie tylko licza sie fakty - fakty sa straszne Bedziesz mial dziecko to obserwuj je po zaszcepieniu a sam ocenisz -

W sedno

[BOT] Witamy villemo na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy). W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

 • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
 • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
 • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
 • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
 • Parę dobrych praktych na temat zachowania na steem przeczytasz tutaj.
 • Posiadamy polski serwer Discord.
 • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
 • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown.
 • Przegląd wydarzeń i informacje o polskich, steemowych tagach, możesz znaleźć na @kurator-polski.
 • Lista wszystkich tagów wykorzystywanych przez polskich użytkowników znajduje się tutaj
 • Tutaj uzyskasz parę informacji nt. wspierania danych tagów tematycznych przez kuratorów.
  Jeżeli uważasz, że glos bota jest niesluszny, napisz to pod tym komentarzem.

czyli nie mogę udostępniać filmów innych osób?

z youtube, vimeo itp możesz, jeżeli ktoś się bedzie czepiał to daj znać

Dziekuje 😁

Villemo - popieram 100% - nie pozwole aby mi z dziecka kaleke zrobili -
a co do badan szczepionek - papier przyjmie szystko moga sobie napisac co chca licza sie tylko fakty a fakty sa takie ze kazde szczepienie konczy sie NOPem mniejszym lub wiekszym - a ile konczy sie tragedia tego nigdzie w mediach nie uslyszymy tylko i wylaczie jak sie rozgladniesz

Marzy mi sie aby w koncu ktos poruszyl ten temat w telewizji. No ale coz. Mam nadzieje tylko ze coraz wiecej osob bedzie swiadomych. Popieraja aborcje - zabijanie dzieci i chca dac kobietom wolny wybor...a nie chca dac wolnego wyboru matkom jesli chodzi o zdrowie ich dzieci... no coz... bo firmy farmaceutyczne nie zarobia...