#pl-travelfeed szuka kuratora!

in polish •  2 months ago 

pltravelfeed.png

Hej, z tej strony @saunter! Minęło już 29 tygodni od czasu, gdy wystartowaliśmy z polską kuracją w ramach społeczności @travelfeed. Nie prowadziłem statystyk, ale wydaje mi się, że wparcie trailem @travelfeed było całkiem fajnym dodatkiem do podróżniczej strony polskiej społeczności Steem.

Niestety, muszę zrezygnować z prowadzenia konta @pl-travelfeed, a co za tym idzie z kuratorstwa. Sam wyruszam w podróż, gdzie niemożliwe będzie regularne i sensowne prowadzenie takiej działalności. Chciałbym je przekazać komuś chętnemu do przejęcia mojej roli, jeżeli taka osoba się znajdzie.

Kuratorstwo to nie zajmuje wiele czasu, wystarczy kilka minut dziennie + jakieś 15 minut pod koniec tygodnia. Wszystkie szablony są gotowe i bardzo łatwo i szybko się z nich korzysta za pomocą Steempeak. Wystarczy podmieniać posty i obrazki, oraz oczywiście resteemować, upvote'ować oraz komentować posty. Jeżeli ktoś miałby pomysł na kreatywne rozwinięcie formuły #pl-travelfeed, to myślę, że droga wolna!

Korzyści jako tako nie ma, chociaż zawsze można głosować prywatnym kontem przed zupvote'owaniem trailem. Myślę, że być może @noisy mógłby także udostępnić swój głos na tagach podróżniczych dla nowego kuratora #pl-travelfeed.

Tak więc proszę o znak osoby, które byłyby chętne na przejęcie @pl-travelfeed. Wszystko wytłumaczę i pokażę na spokojnie. Wołam osoby najbardziej zasłużone dla tagu: @tomii @lesiopm @yellowmode @lynxialicious @bowess @verticallife @kocinka @lashotta @fotoinspiracja @suchy @veggie-sloth @hallmann @velmafia @rozku
Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

ktokolwiek Cię nie zastąpi w tej CHWILOWEJ i zrozumiałej przerwie,
muszę to wspomnieć, że byłeś świetnym kuratorem!
nigdy nie ominąłeś żadnego podróżniczego wpisu.
sama wielu osobom wspomniałam o tym tagu i dołączyły do naszej wycieczkowej drużyny.

a świadomość, że wpadnie do nas jeszcze trail ze swym ogonkiem - zawsze była krzepiąca.
dzięki za Twoją pracę, to wcale nie byle co.
🖤

mogę być na Twojej liście rezerwowej,
albo kurować z kimś na spółkę.
byle tylko tag nie został bez opieki

Ja tez z chęcią pomogę :)
Tylko, że ja wiem o tym nic i sam sobie nie poradzę.
Tag jest turbo fajny i warto i z chęcią i dołoże jak bedzie trzeba swoje 2grosze :)

  ·  2 months ago (edited)

#pl-travelfeed to trudny tag do zajmowania się. Wszyscy prawdziwi kuratorzy są akurat w podróży ;D

Więc jakąś tam chęć pomocy zadeklarowali @rozku @yellowmode @tomii oraz na Discordzie na priv @lesiopm. Myślę, że mogę przekazać kuratorstwo dwojga osobom, tylko nie bardzo mam pomysł, jak je spośród wyłonić :P Jakieś pomysły? Może dacie rade jakoś między sobą zdecydować?

to ja głosuję na Lesia (@lesiopm ) 🙃
jest chyba najbardziej z nas stabilny emocjonalnie, osadzony, i aktywny.
i najstarszy 😜 (w sensie na steemicie)

w razie potrzeby - my tez pomożemy

  ·  2 months ago (edited)

Dzięki @rozku za miłe słowa, szczególnie "najstarszy" mnie urzekło 😃😃😂 i nawet pokretne tłumaczenia nie ukryją co miałaś na myśli 😉.
A wracając do tematu podtrzymuję swój akces, myślę, przy odrobinie pomocy innych powinien sobie poradzić.

BTW, żeby rozwiać wątpliwości, to nie kupiłem poparcia @rozku za pierogi mojej mamy 😋😀

aa, bo ja tak nieporadnie próbowałam ukryć, że jestem zaledwie o miesiąc młodsza (musiałam sprawdzić 😜)

pewnie, że NIE za pierogi.
w sumie te pierogi to ja mam w zawiasach 😀,
czyli w jakiejś mętnej nieokreślonej perspektywie.
i pewnie się tylko smakiem obejdę, bo zanim ja dotrę do Lesiowej Mamy, to moje pierogi znikną w tajemniczych okolicznościach (np. podczas kolejnej wizyty Lesia w PL 😀)

Hej szkoda, że nie będziesz miał czasu już na działanie, ale podróż to podróż, jak można się zapytać, to dokąd zmierzasz? Ja osobiście nigdy się kuratorstwem nie zajmowałem, więc nie mam doświadczenia w tym. Ogólnie jak nie znajdzie się odpowiednia osoba na Twoje miejsce, rozważę to. W każdym razie problem jest taki, że do końca października 2019 mam więcej wolnego czasu, a potem może być ciężej z czasem. Dziękuję, za wspomaganie treści podróżniczych i życzę wspaniałej podróży. ;-)

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.27$. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdują się tutaj, w zakładce PROJEKTY.

@wadera

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Przykro słyszeć...choć z drugiej strony cieszę się z Tobą na tą podróż, która Cię czeka, ale smutno słyszeć, że Tag pl-travelfeed będzie pozbawiony Twojego kuratorstwa. Czy znalazł się już ktoś zainteresowany przejęciem funkcji. Ja osobiście bardzo sobie cenię pracę kuratorów, ale nie wiem, czy byłbym odpowiednią osobą na tym miejscu. To duża odpowiedzialność, bo jednak wypada regularnie przeglądać nowe artykuły na tagu i wybierać te najlepsze, a mnie czasem z braku czasu przez kilka dni tu nie ma, potem znowu jestem.
Miło słyszeć, że uznałeś mnie za osobę zasłużoną dla tagu, ale na dobrego kuratora chyba nie do końca się nadaję, wolałbym zostać w roli osoby piszącej, od czasu do czasu czytającej i upvotującej swoim własnym skromnym głosem.