Mój UpVote Bot Już Pracuje (43K SP)

in polish •  2 years ago  (edited)

Żeby wykorzystać 100% normy każdego dnia, musiałem uruchomić robota do upvotowania. Mój bot będzie się różnił od tych facebookowych i googlowych tym że nie będzie banował, on będzie Was wynagradzał za pracę jaką wkładacie w pisanie postów, nagrywanie filmów, tworzenie muzyki czy nawet memów. Dodatkowo to ja będę go trzymał na łańcuchu a nie sztuczna inteligencja.

Dlatego nie gniewajcie sie gdy będziecie dostawać "upwołty" bez kometarza. Ja w miarę możliwości będę czytał i komentował wszystkie wynagradzane posty, dodatkowo będę wyszukiwał nowe konta na #polish i #reakcja które zasługują na automatyczne upvotes. Po za tym tak jak do tej pory będę wynagradzał najciekawsze komentarze (nie każdy pisze posty a często jest tak że komentarz jest ciekawszy od samego postu), dlatego chyba warto obserwować i komentować konta które ja upvotuje: https://staging.busy.org/@mmmmkkkk311/activity

Bot powstał dzięki pracy @grzegorz2047 i będzie dostępny dla każdego jako open source project. Brawo Grzegorz że będac studentem udostepniasz dla wszystkich owoce własnej pracy nie żądajac w zamian ani złotówki (z własnego doświadczenia wiem że na studiach się raczej nie przelewa).

Tylko tacy ludzie jak Ty mogą zmienić ten świat na lepszy.

A co Ty zrobiłeś dla polskiej społecznosci steemit? (jeżeli niewiele to zaproś do niej rodzinę i znajomych bo to równie ważne jak bot do upvotowania)

Na chwilę obecną żeby dostać auto upvote wystarczy być na mojej liście. W przyszłości, gdy lista się rozrośnie, siła głosu może być uzależniona od takich czynników jak: obserwowanie, komentowanie, resteemowanie, upvotowanie czy flagowanie (tu niestety zadziała czarna lista na której już są tacy użytkownicy jak: martwykotek, rafalski czy fifek)

Ps. 1 Po @informator (warto go obserwować by powiedzieć CZEŚĆ do każdego nowego użytkownika tagu #polish) i @mariuszkarowski (bot testowy) to już mój trzeci bot (ten jest najsilniejszy bo posiada 43K SP) dodatkowo delegowałem 1K SP do @diosbot

Ps. 2 Wczoraj pojawił sie spam na moim ulubionym tagu #reakcja. Nie spamujcie tego tagu bo to taki nasz Hide Park gdzie można powiedzieć wszystko i zostać wysłuchanym bez obawy że zostanie się oflagowanym, ale wrzucanie odgrzanych fejków z 2015 roku po to by sprowokować dyskusję to lekka przesada.

Ps. 3 KAMIL STOCH !

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Fajna sprawa. Autorzy postów na #polish co miesiąc będą bogatsi o ponad 1000 SBD, nie licząc SP.

Już hieny się zleciały xD Gość pisze że dobry post kiedy on nawet słowa po polsku nie rozumie -.-

haha, no

To takie ludzkie boty, najczęściej z Indii / Pakistanu, liczą na chociaż 0.01 SBD upvote...

kiedyś takich "zatrudniłem" żeby mi captcha wbijali ;)

Czy mógłbyś mi powiedzieć, czym właściwie jest tag reakcja?

Nie do końca jestem pewien jakie treści tam są pożądane i w ogóle, jaka tematyka jest okej itp. Podpowiesz?

Tag #reakcja została stworzony w okresie, gdy na tagu #polish nie można było poruszać tematów politycznych. Jego celem było stworzenie przestrzeni pod dyskusje na temat polityki, historii, kultury i prezentowania poglądów "niepostępowych", za które na postępowym Facebooku grozi ban.

gdy na tagu #polish nie można było poruszać tematów politycznych

to nie jest prawdą ministrze Prawdy, pozdrawiam

O nie, Towarzyszu! Resort bardzo długo zastanawiał się czy wejść na Steemita właśnie dlatego, że krążyły wieści, że nie można tu poruszać treści politycznych. Mówił o tym m.in. @philk w jednym z pierwszych swoich filmów. Także Wasza prawda ekranu nieco odbiega od faktów ( i nie chodzi o Fakty TVN).

Czyli de facto problem może tkwić głębiej niż nam wszystkim się wydawało, philk po prostu wprowadził ludzi w błąd.

Prawda leży zapewne po środku.

Nigdy nie było żadnej informacji, że na #polish polityka jest źle postrzegana. Chyba ci chodzi o pisanie rzeczy nieprawdziwych? Ten twój komentarz to jedno wielkie kłamstwo.

Ten twój komentarz to jedno wielkie kłamstwo.

Ooo to już mocne słowa. Liczę na wycofanie się z nich i merytoryczne argumenty. Oczywiście formalnego zakazu nigdzie nie ma, bo też nie ma regulaminu, niemniej były jasne sygnały, że o polityce lepiej nie pisać. Odsyłam do postu, który napisał @fervi pt. Moja historia o Steem, a także do komentarzy autora.

Boję się troszkę różnych osób, które będą chciały "dokopać innej". Gdy do Steem wejdzie polityka (bez której radzimy sobie całkiem nieźle) czy inne kłótliwe tematy. Jednak mam nadzieję, że przezwyciężymy wszystko ;)

Napisz swoją wizję danego problemu, rozwiązania, ale nie chcemy bezpośredniej polityki, bo to tworzy tylko podziały (jak na wykopie - 4konserwy i neuropa), a po co?

@fervi to kurator i jeśli coś takiego pisze, to biorę jego słowa na poważnie. Dlatego @minprawdy na #polish opublikowało do tej pory tylko jeden post (powitalny). Wszystkie inne były pod tagiem #reakcja.

Z partyjnym pozdrowieniem!

  ·  2 years ago (edited)

To akurat dobra zasada. Jakby tutaj była neuropa i 4konserwy z wykopu zobaczyłbyś taką wojnę flag, że nie wiedziałbyś gdzie uciekać. Im mniej polityki tym lepiej, może z czasem to zauważysz :P

Im więcej osób z jednej strony politycznej tym druga nie będzie miała dostępu - i jestem tego pewny, że tak na steem będzie

Ale ja z tym w ogóle nie polemizuję. W poście powitalnym przecież wyraźnie napisałem:

Swoje materiały zamierzam publikować głównie pod bobrzo-dywersyjnym tagiem #reakcja. Szczerze mówiąc szanuję dotychczasowy charakter tagu #polish (daleki od polityki) i nie widzę sensu, by to zmieniać.

Mi chodzi tylko o to, że to co piszecie jest wzajemnie sprzeczne.

@lukmarcus: "Nigdy nie było żadnej informacji, że na #polish polityka jest źle postrzegana."

@fervi: "nie chcemy bezpośredniej polityki, bo to tworzy tylko podziały"

nie można było poruszać tematów politycznych

To stwierdzenie jest kłamstwem. Nie można było, bo co? Była jakaś kara? Ktoś zabraniał? Nie rozumiem...

Co innego sugestie. Czyli było sugerowane, że pisanie o polityce może sprowadzać niepotrzebny zamęt. Ja też zawsze uważałem, że im mniej polityki w blockchainie tym lepiej, ale w żaden sposób osoby piszące o takich rzeczach nie miały gorzej od innych.

Nie umniejszam żadnej pracy @fervi, bo razem jesteśmy kuratorami i uważam naszą pracę za naprawdę dobrą, ale od kiedy @fervi to osoba, która decyduje o tym, co jest napisane w #polish?

Nigdy nie było żadnej informacji, że na #polish polityka jest źle postrzegana.

Wpis @ferviego obala twierdzenie, że nigdy i żadnej. I powtórzę się: formalnego zakazu nigdzie nie ma, bo też nie ma regulaminu, niemniej były jasne sygnały, że o polityce lepiej nie pisać. Mnie to skutecznie zniechęciło. A to, że obecnie jest odwilż, to zupełnie inna kwestia. Miłego wieczoru! :)

Ja myślę że to powinno być miejsce dla tematów społeczno-politycznych które nie mieszczą się w obecnych tagach tematycznych. Więcej informacji udzieli Ci @minprawdy który wydał dekret o powstaniu #reakcja , ale jestem pewien że na tym tagu żadnego regulaminu nigdy nie będzie

Powiem Ci że ten bot to bardzo dobry pomysł :)

Pozdrawiam i obserwuję :)

Dziękuję.

Spytam przy okazji - czy rozważałeś delegacje SP dla jakiegoś voting bota (dla zysku)? Bo mojemu @tipU brakuje SP i muszę wyłączać żeby regenerował voting power :(

nie, wolę inwestować w rozwój społecznosci

OK. Można gdzieś już podejrzeć kod bota?:) Chętnie pomogę, jeśli jest w steem-python.

Ja myśle że @grzegorz2047 to wkrótce ogłosi, jeszcze trwają pewne prace

Bardzo ciekawy pomysł. Ostatnio testuję różne boty i próbuję się zorientować o co w tym wszystkim chodzi. Boty mecenackie i działalność mecenacka w ogóle (nie lubię słowa kurator) to szansa dla osób, których widzialność jest najmniejsza. Powstający artykuł jest wartością samą w sobie i dobrze będzie go jakoś promować. Boty zarówno te bezpłatne jak i te płatne pozwalają na podwyższenie widzialności artkułów, a boty mecenackie są miłym wyrazem uznania dla autorów. Cieszę się, że polska społeczność powoli zaczyna rozumieć konieczność ich używania, bo jesteśmy trochę z tyłu za peletonem. Dobre artykuły same się obronią gdy staną sie widzialne dzięki używaniu botów, a artykuły niszowe takie jak moje będą mogły znaleźć swoich czytelników. Dziękuję @mmmmkkkk311 za wyróżnienie.

Ach bot tłumaczy upvote zaraz po tym jak tylko wrzuciłem film :P
trochę się zdziwiłem na pocztku.
Ja to tagu #reakcja w sumie to używałem/używam jak robię moją "reakcje na film" :D

I tak trzymać dalej, dlatego dodałem Cię do listy. Neokomunistyczny bełkot trzeba punktować (nie pochwalam przekleństw ale czasami nie da sie inaczej)

Powinieneś zastanowić się mmmmkkkk311 nad modyfikacją bota, bo nie wiem czy wiesz, ale głosując w pierwszej minucie na post zrzekasz się nagrody kuratorskiej za niego. Optymalnym momentem na głos jest 30 minuta, kiedy nagroda kuratorska jest największa. W ten sposób wraca do Ciebie cześć mocy twojego głosu w postaci SP. Czym lepiej wypromujesz post tym samym, tym lepiej zostaniesz wynagrodzony. Jeśli jednak nie zależy ci na nagrodzie kuratorskiej, to w porządku - cała kwota UpVote'a, przy głosowaniu w pierwszej minucie wędrować będzie do autora postu, a to bardzo z twojej strony miłe :)

Dzieki, trzeba będzie się zastanowić. To by powiększało moc bota

Za to wtedy autor dostaje więcej

A jak to jest ustawione w diosbot? Czy bot głosuje natychmiast czy dopiero po jakimś czasie?

Niestety nie mam tyle kasy, by włożyć w bota. Bot musi zarabiać, bo musi nagradzać więcej osób i to dużym głosem. Taki pechowy przypadek

Według mnie powinieneś ustawić ten głos po 25 minutach. Dzięki temu bot otrzymuje w pewnym sensie "efekt kuli śnieżnej" i robi się z każdym oddanym głosem większy. Dzięki czemu możesz potem np. zmniejszyć % głosu bota i nadal dawać głosy z $1 a rozdać ich dziennie nie 10 po 100% tylko 20 po 50%.

To teraz też wiem dlaczego od razu dostałem głos od Ciebie, chyba że sam od razu zagłosowałeś. Jeśli dodałeś mnie to dzięki.

Fajnie że coś takiego robisz. Może to troszkę rozkręci Polski tag steemit.

Miło, że znalazłem się już teraz na liście :)

Wysoko cenię sobie starych kamratów z #reakcja

W związku z tym, że oskarża się mnie o spamowanie i fejki to chciałbym zapytać niepisanego "opiekuna" tagu #reakcja czyli @minprawdy o to czy uważa mój post wywołany przez autora bota:

https://steemit.com/polish/@rafalski/antyszczepionkowcy-udowodnili-ze-szczepieniea-nie-powoduja-autyzmu

za fejk lub spam?

Oczekuję stanowiska w tej sprawie.

Zajrzyjcie sobie na czat, towarzyszu. Tam macie stanowisko.

zdechłykotek

popraw, bo jeszcze upvote'a dostane :P

poprawiłem, sorry za pomyłkę

@mmmmkkkk311 Bardzo się chwali, że chcesz swoje zasoby wykorzystywać w celu rozwoju społeczności, z opisu wynika, że takie właśnie będą skutki działania tego bota. Mam jednak pytanie - i nie wynika ono z chęci zysku a z ciekawości - czy taki użytkownik jak ja, piszący tylko i wyłącznie o jednym temacie, ściślej mówiąc o piwie, do tego praktycznie nie używający tagu #reakcja ma szansę zostać przez bota zauważonym? Innymi słowy, czy botem będziesz starał się kierować tak, że będzie nagradzał wszystkich użytkowników, którzy tworzą dobre treści czy tylko takich, którzy niekoniecznie ten warunek spełniają, ale piszą na Twoim ulubionym tagu czy też tagach i na tematy, które Cię najbardziej interesują? Nie odbieraj tych pytań jako atak - idea jest super, zastanawiam się tylko czy myślałeś o tym żeby wyeliminować czynnik "równych i równiejszych".

ja też dołączam się do tego pytania, podbijam

Jakie jest twoje stanowisko MK względem postów takich jak te:
https://steemit.com/polish/@kungalu/klatwa-surowcowa
https://steemit.com/polish/@tartsak/bojcie-sie

???

Nie wnoszą one nic, głosy które rozdajesz mogłyby trafić do użytkowników, którzy bardziej na nie zasługują, mógłbyś napisać w tej sprawie do użytkowników ze swojej listy może?

Zachęceniu upvote'ami użytkownicy mogą zachcieć publikować więcej podobnych, niewymagających wkładu pracy treści, w skutek czego obłupią cię kompletnie ze VP. Powinieneś się zastanowić, tak myślę...

Jak dla mnie to jeśli takie sytuacje będą się powtarzać to @mmmmkkkk311 po prostu usunie ich z listy. Z tego co rozumiem, zależy mu na promowaniu treści w tagu #reakcja.
Chyba, że po prostu chce wspierać osoby, które co jakiś czas tworzą pod tym tagiem. Też jego wybór, to on zainwestował w platformę mnóstwo pieniędzy i w razie spadku wartości STEEM on najwięcej na tym straci.
A odnośnie kłótni pod postem @kungalu dla mnie sprawa jest jasna. Choćby dodał nawet linijkę tekstu plus nie swoją treść daje jako cytat dla mnie jest to ok. I nie pisałbym, że on czy ktokolwiek inny zarabia na czyjejś pracy. On zarabia na tym, że to odnalazł. Poświęcił czas, znalazł coś co może innych zainteresować i podzielił się tym. Czy zasługuje na na pojedynczy upvote $1? Może nie. Nie pasuje Ci to? dawaj downvote, ale dyskusja na 60 komentarzy gdzie w co drugim napisane jest to samo jest bez sensu i jeszcze bardziej promuje taki post.

Bardzo świetna inicjatywa . Dzięki temu botowi zapału do pracy dostaną wszyscy ludzie którzy piszą posty jak i komentujący . Niestety wraz z tym przyjdzie fala bezwartościowego spamu ale cóż coś za coś . Ta inicjatywa wspomoże również rozwój twórców

vote follow back

hmmm.... Good idea:)

Żeby wykorzystać 100% normy każdego dnia, musiałem uruchomić robota do upvotowania.

Mam nadzieję, iż kiedyś także dojdę do poziomu gdzie będe miał właśnie takie "problemy" :)

O tagu #reakcja nawet nie slyszałem ale to pewnie dlatego, że jeszcze za krótko tutaj jestem.

Więc tak jak moi poprzednicy: "I like it great post mister" :)

Resteem

Kamil Stoch to też bardzo dobra informacja. :D

Bardzo ciekawy pomysł z tym botem.

To by tłumaczyło czemu dostałem od Ciebie upvote'a zaraz po opublikowaniu minirecenzji "Metra 2033", a rano zdjęcia wrzuconego dla żartu. Aż się zdziwiłem. Widoczcie mój profil występuje na Twojej liście. Gdybym miał większy steem power i więcej kasy to bym się bardziej odwdzięczył :)

Brawo Kamil!!! Widzę że kolejny kibic skoków narciarskich, a pisałem że jakoś nas mało na steemit :D pozdrawiam

This post has received gratitude of 14.84 % from @appreciator thanks to: @mmmmkkkk311.

Dzięki @mmmmkkkk311, inicjatywa motywuje do regularnego pisania. Mam pytanie, czy bot raz dziennie, automatycznie upvotuje posty osób z listy? Ostatnio wrzuciłem dwa artykuły, które w przeciwieństwie do wcześniejszych nie zostały zauważone przez bota. Wrzuciłem je dzień po dniu tuż przed godziną 24, czy w tym czasie jest jakaś przerwa?

To nie gwarantuje że każdy post będzie dostawał upvote, ale sprawdziłem i twoje posty zostały chyba pominięte. Poczekamyjmy do nastepnego żeby mieć pewność. Poza tym autor bota pisze nową wersje. Pozdro

Dobre info!😀

A jak tam w Lidze poszło, bo u mnie kiepsko. Wiedziałem że na włoskiej się wyłożę

A dobrze dobrze😀 czekam na aktualizacje @beleg i gonimy. Jutro sam podliczyć musze swoją lige włoską.

This is a good post. Thanks for sharing

Dobra robota :)

Staram się codziennie wrzucać jeden post na #reakcja, wybrany film - czy to mojego autorstwa czy nagrana ciekawą debatę.
Pozdrawiam!

Również pozdrawiam i cieszę się że jesteś na steemit. W polityce są takie dni że dzieje się naprawdę dużo. Jeżeli masz ochotę i czas to możesz publikować do woli. Kwestię równego dostępu do środków bota rozwiązaliśmy w ten sposób że bot będzie wynagradzał tylko jeden post autora w ciągu 24 godz. (taka jest konfiguracja na chwilę obecną)

Gratuluję! Dla mnie bardzo pouczający tekst. Pomysł automatyzacji mi się bardzo podoba.

Gdy czytam taki artykuł, to od razu nasuwa mi się kilka pytań. Dla doświadczonych użytkowników mogą być one oczywiste, ale przypuszczam, że wiele osób może nie znać na nie odpowiedzi:

  1. "...Żeby wykorzystać 100% normy każdego dnia...", - jak przypuszczam, odnosi się to do rozsądnego "gospodarowania upvote". Ale na czym to polega?
  2. Czy publikowanie postów/komentarzy zawierających tylko mem jest dobrą praktyką? Jeśli tak jak właściwie je oznaczać?
  3. Na czym polega i jak wykonać "...delegowałem 1K SP ..."?, Czy to oznacza, że punkty Steem Power można wypożyczać?
  4. Gdzie można dokopać się do informacji, kodu bota, instrukcji jak samemu coś takiego uruchomić?
    "... Bot powstał dzięki pracy @grzegorz2047 i będzie dostępny dla każdego jako open source project. Brawo Grzegorz ..."

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Niezależnie od tego, czy będzie to jedno zadnie z nakierowaniem na temat, link do już istniejącego artykułu, a może ktoś zainspirowany moimi pytaniami napisze nowy artykuł z wyjaśnieniem.

Postaram się trochę pomóc:

"...Żeby wykorzystać 100% normy każdego dnia...", - jak przypuszczam, odnosi się to do rozsądnego "gospodarowania upvote". Ale na czym to polega?

Dziennie można oddać 10 głosów po 100% każdy. Potem wartość każdego z upvotów maleje. Co prawda po jakimś czasie się ona odnawia ale najlepiej nie schodzić poniżej 80% czyli właśnie tych 10 głosów po 100% każdy.

Na czym polega i jak wykonać "...delegowałem 1K SP ..."?, Czy to oznacza, że punkty Steem Power można wypożyczać?

Można pożyczyć komuś lub od kogoś. Istnieją strony gdzie można za SBD lub steem wypożyczyć SP na jakiś czas albo "oddać" za SBD lub steem.

Gdzie można dokopać się do informacji, kodu bota, instrukcji jak samemu coś takiego uruchomić?

O kod to tego bota musisz pytać autora bota lub jego właściciela. Natomiast uruchamianie takiego bota jeśli nie masz dużej ilości sp może być nie opłacalne. Musisz mieć do tego albo VPS albo cały czas włączony komputer.

Serdeczne dzięki za odpowiedź jak i kolejne porady.

Czy mój cykl #pl-slowodnia oceniasz za wartościowy?

To raczej nie mój temat. W sensie jako ciekawostkę, mogę sobie co jakiś czas przeczytać ale nie, że czekałbym na takie posty z utęsknieniem. Ale przejrzałem to na szybko i widać, że trochę upvotów masz więc ludziom się podoba. A to jest tutaj najważniejsze.

Your pleased me, and also pleased as you conduct the blog.I wish you to blow off a large jackpot.Successes to you and good day

Your pleased me, and also pleased as you conduct the blog.I wish you to blow off a large jackpot.Successes to you and good day

No i fajnie! W końcu coś się rusza w tej naszej społeczności. Każdy próbuje coś zrobić i to jest świetne. Nauczymy się na błędach i cała społeczność pójdzie do przodu. Zawsze po burzy przychodzi spokój ;)

Szczerze mówiąc, to myślałem na początku, że stworzy się taka wojna, że nikt nie będzie zarabiał. Jedna strona walczyła z drugą, co powoduje, że nikt nie mógł się rozwijać.
Cieszę się z takich rozwiązać i szanuję pomysł!

Jeżeli Rafalski przestanie mieszać to wszystko będzie dobrze. Planuję stworzenie jeszcze jednego bota który będzie losowo wynagradzał tych którzy publikują z #polish (bez względu na moje sympatie) tak by każdy miał szanse na symboliczny 1 SBD

  ·  2 years ago (edited)

"mieszanie rafalskiego" to twoje urojenie, nie podoba ci się po prostu to co pisze, a mi nie podoba się to co ty piszesz ale po co co co chwile mnie wywołujesz? Czy ja ciebie wywołuje w moich postach? Daruj sobie wiecznie demonizowanie mojej osoby bo to nic ci nie da, każdy potrafi sobie sam sprawdzić na blokczejnie kto co i komu. Fałszowanie rzeczywistości może ci się uda na zaślepionych ludziach, ale nie na tych co myślą samodzielnie.

Już dawno temu przekonałem się że obrażanie ludzi (tu np. nazwałeś ich zaślepionymi) to twoja specjalność.
Ps. Moj czas jest zbyt cenny by tracić go na jałowe dyskusje z tobą. Dlatego gdy już będę odpowiadał na twoje zaczepki to pozwolę sobie to wynagrodzić finansowo. Miłego dnia

wywołujesz mnie, ale potem twierdzisz że to ja zaczepiam i jeszcze nadużywasz system

gratulacje!!!!!

ludzie ocenią, kto kogo zaczepia, to nie twoja rola

Moja ocena jest taka że zachowujesz się jak "chłopięcie". Wez przykład z @santarius i @fervi z którymi walczyłem na "noże" a jednak gdy trzeba to potrafią powiedzieć: hej jest sprawa, musimy pogadać. Tak zachowują się prawdziwi mężczyzni, mam nadzieję że kiedyś dorośniesz i to zrozumiesz bo narazie nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

Fajnie ze polska społeczność się tak wspiera , podoba mi się ta solidarność . Tak trzymać 👏👏👍👍

Btw . Powiedzcie mi proszę co z tym mejlem zwrotnym z czatu bo czekam już chyba 3 dzień i nic :( chciałabym się doradzić w kilku kwestiach .

Fajnie, że chcesz wspierać #polish by stanowił większy procent platformy. Podobno Polska była lub jest na 6 miejscu na świecie pod względem obrotu kryptowalutami. Niestety na tej platformie tego nie widać. Jesteśmy daleko na przeciw innych krajów🙄Pozdrawiam

Dzień dobry/dobry wieczór, w końcu nie wiadomo kiedy to pójdzie, jak mawiał kiedyś jeden kabareciarz.
Czy mógłbyś mi w kilku prostych słowach wytłumaczyć, o co chodzi z tą "maszynką do głosowania", bo niekoniecznie jestem w temacie? Jestem tu nowy i całkiem zielony w tej tematyce. Zajmuję się pisaniem i zależy mi bardziej na czytelnikach niż na wirtualnej kasie.
Będę wdzięczny za każdą informację, byle była napisana "jak krowie na rowie", czyli - językiem zrozumiałym dla laika.
Pozdrawiam.

Mając Steem Power powinno się upvotować. Tobie nie ubywa a tym których lubisz przybywa

Dzięki. Prosto i jasno.

Dzięki za tą inicjatywę. Dzięki temu mam nadzieję też wkrótce móc wesprzeć polską społeczność Steemit, kiedy się trochę rozwinę. Będę się też starać pisać dobre treści... Mam nadzieję, że Was nie zawiodę!

Bardzo ciekawa inicjatywa. Piszesz "Na chwilę obecną żeby dostać auto upvote wystarczy być na mojej liście.". Jak można znaleźć się na Twojej liście? :-)

Bardzo szczodrze z twojej strony. Zupełnie jak nasi przodkowie! Jestem pewien że to nieco ożywi to miejsce.

@ mmmmkkkk311

no dobra
wszystko ładnie pięknie, rozumiem że doba ma tylko 24h dla każdego z nas o dla Ciebie również. Spać i z łazienki tez trzeba :d

Czy to znaczy, że znikasz z pola widzenia ?
Nie ujrzymy już żadnych komentów z Twej strony bo bedzie tylko robicik dający voty ?

hmmmmmmmm ? :)

Czemu nie znajduje wpisów np.: z wykopu? Nich bot poczeka to pozycjonowania :)

a co to jest wykop?

chodzi mu zapewne o stronę wykop.pl. Ale nie rozumiem czemu chce on tu widzieć tutaj wpisy z niezależnego od blockchaina steem portalu oraz czemu bot miałby czekać na pozycjonowanie.

Ciekawa inicjatywa, ale czy #reakcja to rzeczywiście taki hyde park? Zawsze są jakieś ramy tematyczne narzucone przez twórcę.

Jeśli jest tutaj miejsce na tematy bardzo, bardzo kontrowersyjne i zarazem alternatywne wobec tematów głównego nurtu to będę obserwował. Być może narodzi się coś nieoczekiwanego w wyniku tej obserwacji.

@mmmmkkkk311 ciekawe , choć kurczę nie do końca rozumiem. Tak chłopski rozum. To aby otrzymywać voty trzeba obserwować bota i robić swoje a jak będzie fart to bot da vocika??

Nad takim losowym botem to my dopiero pracujemy. W bocie który już działa, trzeba być dodanym manualnie do listy, a o tym kogo dodać decyduję ja

@mmmmkkkk311 umhuuuum rozumiem, czyli de facto trzeba trafić w Twoje gusta i wtedy w nagrodę po prostu wrzucasz do listy i bocik czasami będzie pomagał dajać upvote a tym samym wybijając wpis aby więcej ludzi go zobaczyło i dało upvota ? dobrze to rozumiem ?

Przez wiele osób tutaj jestem nielubiany więc te osoby mogą nie chcieć upvotów ode mnie. Dodaję komentarz z taką furtką "unsubscibe" żeby się nie narażać na flagi

@mmmmkkkk311 Ja tam dopiero się uczę tego systemu jest on bardzo skomplikowany jak narazie dla mnie. z tego co widzę i jak narazie rozumiem to trzeba zdobywać upvote. Niestety jest jeden problem ,ze treści jest tak dużo ,że po chwili post przepada gdzieś w czeluściach i na pewno trzeba duuuuuużo eksperymentować aby znaleźć coś co się "sprzeda" Jeśli chcesz coś zupvotować i tym samym poprawić mi nastrój to zapraszam do mnie na pewno się nie obrażę a wręcz przeciwnie;-) Co do flagowania to rozumiem ,że jest to forma kary ? Czy trzeba ją jakoś uzasadnić czy flaga klik i tyle coś jak minus na wykopie?

Nie patrz na to, że coś się sprzeda. Pójdzie Ci o wiele lepiej :)
Flaga = downvote, nie trzeba tego argumentować i możesz dawać na tej samej dowolności co upvote. Z tym, że upvot powoduje zarobek a downvote ten zarobek zabiera. Sprawdź sobie ten(chociaż może już go widziałeś, bo z tego co wiem bot podaje go wszystkim co piszą po raz pierwszy na steem) poradnik. Jest tam sporo spraw dla świeżaków wyjaśnionych. Polecam też ten o systemie powiadomień.

@mattuk dzięki sprzedać chodziło mi w sensie nabiera plusy. bo co to za przyjemność dla Twórcy jeśli nikt nie czyta jegoi dzieł.To juz nie chodzi o pieniądze bo wydaje mi się ,że publikujac dla kasy to widać i po pewnym czasie ludzie mówią eeee on to robi dla kasy. Niestety nie otrzymując plusów nasz twórczość nie zostanie obejrzana przez większy procent społeczności a tym samym nie możemy docierać do osób większego grona odbiorców. Poza tym z ego co rozumiem to post zarabia tylko 7 dni ?

Dokładniej to post zarabia tylko przez 6dni i 12h od publikacji. ostatnie 12 godziny to taki okres "stabilizacji" wypłaty. Więc najlepiej głosować na posty nie starsze niż 6 dni i 12h, bo potem ani autorowi nic nie dajesz ani nie możesz liczyć na nagrodę dla siebie.

  ·  2 years ago Reveal Comment
  ·  2 years ago Reveal Comment

and got flagged for doing that...