Jak wzmocnic konto na Steemit, więcej Steem Power dzięki promocji Byteball.

in polish •  10 months ago  (edited)

DZIŚ 22-07-2018 RANO DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE TERAZ ŻEBY SKORZYSTAĆ Z TEJ PROMOCJI WYSTARCZY PO PROSTU POBRAĆ PORTFEL I ZWERYFIKOWAĆ GO ZA POMOCĄ STEEMIT. NIE MA JUŻ ŻADNEJ PROWIZJI. JEŚLI KTOŚ JESZCZE NIE ZAŁOŻYŁ TO ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEGO REFLINKA
https://steem-byteball.org/#6NCUTSZPPORRS2WOEHVPFZDGBGBOLGVK
WSZYSTKO CO UZYSKAM ZAMIENIAM OD RAZU NA STEEM POWER.

Od jakiegoś już czasu można zauważyć na Steemit przewijający się temat Byteball dzięki któremu możemy otrzymać darmowe tokeny Bytes. Im większa reputacja na Steemit tym większą nagrodę możemy uzyskać. Do wczoraj można było otrzymać tyle ile na screenie poniżej, z tym, że tylko 50% jest możliwe do wypłacenia od razu, a drugie 50% dopiero po roku.

Niestety, nagrody te w dniu dzisiejszym zostały już zmniejszone o 50%, ale nadal możemy coś dostać w pewnym sensie za darmo bo tylko za samo przebrnięcie przez poniższe kroki. Cały proces zajmie nam kilka, maksymalnie kilkanaście minut. Zachęcam do tego ze względu na to, że zdobyte tak tokeny możemy wymienić sobie, np. na Steem Power i wzmocnić nasze konto na Steemit.

Filmik nagrany jest pomocniczo i zawiera w sobie proces mojego przebrnięcia przez poniższe punkty. Przyda się jeśli nie będzie coś dla Ciebie do końca zrozumiałe w moim opisie.

1. Wchodzimy na stronę https://steem-byteball.org/#6NCUTSZPPORRS2WOEHVPFZDGBGBOLGVK (mój link polecający)

2. Klikamy w prawym górnym rogu strony niebieski przycisk "Download wallet" i czekamy aż aplikacja się pobierze (może to potrwać kilka minut)

3. Instalujemy pobraną aplikację i uruchamiamy ją.

4. Akceptujemy warunku korzystania i klikamy kontynuuj tak jak jest to ustawione domyślnie, nie trzeba pobierać całej bazy.

5. Widzimy teraz otwarty, utworzony przez nas portfel,

  • wchodzimy w zakładkę CZAT (w prawym dolnym rogu aplikacji)
  • klikamy w prawym górnym rogu zakładkę Bot Store i wybieramy wiersz Steem attestation bot po czym klikamy przycisk DODAJ BOTA

6. Czekamy, aż wyświetli nam się wiadomość na czacie z informacją o tym ile możemy dostać za określoną reputacje na Steemit. Nie są to kosmiczne sumy, ale warto poświęcić kilka minut i na przykład wymienić od razu to co się da na Steem Power.

7. U dołu aplikacji wchodzimy na zakładkę odbierz, po czym kopiujemy adres naszego portfela, wracamy do czatu i wklejamy go jako wiadomość na czacie w aplikacji. Sam adres, bez dodatkowych informacji.

[Ten sam adres wyślij do mnie, a wyślę Ci potrzebne byteballe do tego, żebyś mógł/mogła otrzymać swoje wynagrodzenie][TEN PUNKT JUŻ NIEAKTUALNY, W CHWILI OBECNEJ NIE POTRZEBA TOKENÓW DO OTRZYMANIA WYNAGRODZENIA]

8. Klikamy w link do logowania przez Steemconnect i logujemy się swoimi danymi do konta Steemit. Dzięki temu aplikacja będzie mogła zweryfikować, że mamy tam konto i jaką mamy reputację. Jest to taki rodzaj potwierdzenia naszej tożsamości.

9. W oknie czatu wyświetli się nasza nazwa użytkownika Steemit. Musimy teraz kliknąć private lub public, ja wybrałam public.

10. Teraz powinniśmy kliknąć niebieski napis Payment request 49000 bytes i tak robimy. Aplikacja prosi nas o wysłanie tej kwoty bytes na określony adres.

Teraz pozostało raz jeszcze kliknąć w link na czacie po to, aby potwierdzić konto i po tej czynności powinniśmy już mieć bytes na naszym portfelu.

Nie mamy nic na naszym portfelu dlatego wyślij mi swój adres na:
W razie pytań możesz do mnie pisać, najlepiej na steem.chat lub email.

  • steem.chat (annaburska),
  • discord (annaburska),
  • skype (aniafx1)
  • email ([email protected])
    ...a wyślę Ci potrzebne bytes do opłacenia prowizji. Chodzi o Twój adres portfela, ten sam, który był wpisany na samym początku na czacie. Można go też znaleźć w zakładce odbierz u dołu aplikacji.

Postaram się potrzebne bytes wysłać jak najszybciej.

Jak już środki na pokrycie opłaty pojawią się w oknie aplikacji (najlepiej sobie włączyć u dołu aplikacji przycisk GŁÓWNA i tam obserwować) to wtedy można kliknąć u dołu aplikacji przycisk WYŚLIJ. Poprzednie zlecenie płatności zostanie domyślnie zapamiętane, więc po prostu naciskamy tylko wyślij i to wszystko.

W oknie czatu pojawi nam się informacja o tym ile bytes otrzymaliśmy i ile jest od razu dostępne.

Jak wciśniemy przycisk GŁÓWNA to zobaczymy saldo naszego portfela i aktualną wartość w USD.

Cały proces od początku do końca jest utrwalony w filmiku, więc w razie czego można tam zajrzeć. Gdyby coś mimo to nie było jasne to można do mnie pisać w komentarzu pod postem, na steem.chat lub na discord, skype czy też email.

Mam też konto na bittrex, więc mogę pomóc przy zamianie zdobytych bytes na Steem, jeśli ktoś chciałby tak jak ja wymienić sobie zdobyte tak środki na Steem Power.

W razie czego pytaj. Nagrody nie są duże, ale jak to się mówi zawsze to coś! :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zrobiłem to wczoraj 22SP do przodu. Zawsze coś jak ma się mało mocy. Widzę zmiany i jest reflink - no cóż szkoda. Pozdrawiam.

·

To super że udało się dzięki temu zwiększyć Steem Power :)) Im więcej SP w łącznej puli w polskiej społeczności tym większe zarobki dla wszystkich :)

·
·

Myślałem o wrzuceniu altcoinów, ale mam je przeznaczone na długi termin. Dwa lata minimum.
Wcześniej troszkę kupiłem za złotówki. Trochę ubolewam z niskiego SP, ale jak wszystko pójdzie w górę to wszystko będzie wyglądało lepiej.
Pozdrawiam.

·
·
·

Aż tak, żeby kupować SP to też bym się bała. Myślałam, żeby kupić właśnie jakoś w okolicach 1$ za Steem, ale chyba z tego zrezygnuję. Można też intensywniej brać udział w konkursach, pisać itp. i SP samo z siebie wzrośnie. Na razie też wszystkie SBD, które do mnie przychodzą i Steem od razu wymieniam na SP. Dziś sobie też założyłam przeglądarke Presearch, po około 2-3 miesiącach będzie z tego około 100$ o ilu kurs tych tokenów się nie zmieni i je też planuję wymienić na SP i właśnie takimi metodami wzmacniać po trochę sobie konto na Steemit. Jeśli chcesz możesz skorzystać z mojego reflinku do tej wyszukiwarki, dzięki temu po 60 dniach też dostaniesz 25 darmowych tokenów PRE (2,5$) tu link jeśli byś chciał https://www.presearch.org/signup?rid=517090

·
·
·
·

Już klikam. Dzięki i pozdrawiam.

·
·
·
·

Dzięki na pewno skorzystam.

Witaj :) A próbowałaś z kilku kont STEEM to zrobić? Bo u mnie wygląda na to, że z jednego urządzenia mogę tylko jedno konto STEEM użyć, nawet założenie nowego portfela na tym samym komputerze nie pomaga. Bot do drugiego konta przyjmuje opłatę i na tym się kończy...

·

Przenosisz zawartość folderu C:/Users/Astromaniak/AppData/Local/byteball w bezpieczne miejsce i po uruchomieniu aplikacji byteball masz w niej pusto i możesz działać dalej :)

·
·

Bardzo przydatna informacja, czyli mogę sobie tez w taki sposób przenieść wszystkie portfele na jeden komputer?

·
·
·

Tak. Ja jeszcze dla pewności, dla każdego portfela, przed jakimkolwiek przenoszeniem, robiłem backup z poziomu aplikacji.

·
·
·
·

Ok, tak tez zrobie dla bezpieczeństwa.

·
·

Jesteś wielki! działa:) 2 konta ponad 50 poziom zrobione! :)

·
·

Ja instalowałem na androidzie od nowa portfel, też działało :)

·

Na jednym urządzeniu nie udawało mi się, ale na szczęście mam kilka komputerów w domu plus telefony wiec nie zabrakło sprzętu. Popytaj na Steem.chat może ktoś tam podpowie jak to zrobić na jednym urządzeniu :)

Stworzenie portfela jest warte rozdania tyle kasy plus prowizje za plecenie? Co oni z tego mają?

·

Byteball, to waluta DAG, została utworzona z zaistnieniem sieci. Jak nadać czemuś wartość, co nie ma żadnej wartości, bo co 2 programista może np postawić bitcoina w weekend? A no rozdać i Byteball postanowił rozdać całość. Z czego żyją w takim razie ? Z opłat na sieci, jest 12 świadków, wszystkie pod kontrolą Byteball. Oni decydują jak rozdają, więc się przy okazji mogą załapać, jak wiedzą wcześniej jak i gdzie.
Ciekawostką jest, że jeden programista jest twórcą explorera byteball i busy.org (obługa byteball i steem w jedym paluszku, pełna automatyzacja), a teraz boty wręcz z komentarzy wyciągają reflinki dla siebie.

·

Jakoś się nad tym nie zastanawiam, po prostu jest kryptowaluta i ona ma swoją wartość na giełdzie. Byteball rozdaje tokeny, a nie pieniądze, a to spora różnica. Dla mnie ważne jest to, że mogę sobie to wymienić na realne środki. Myślę, że to dla nich taka forma promocji.

Jak będę miał 50 reputacji to tego spróbuję

·

do 50 trochę brakuje a później może już tego nie być, już od dziś zmniejszyli nagrody. No chyba, że uda Ci się szybko podbić reputacje, ale do 50 to dosyć wolno idzie :)

Fajnie, dzięki za posta. Tylko jak teraz przelać sobie Steem z Bittrexa, coś się zmieniło. Muszę wpisać swój nick czy adres "memo" ?

·
  ·  10 months ago (edited)

Swój nick na Steem. Prywatnego adresu memo nigdzie nie wolno publicznie wpisywać :P

·

Zaraz to sprawdzę, nie chce Ci czegoś zle napisać.

·
·

Dzięki!

Bardzo pomocny artykuł.
Ja bym tylko dodała (żeby była całkowita jasność), że osoba która przeleje Wam początkowe środki (czyli te około 60000 bytes) również otrzymuje nagrodę za tzw. polecenie. Nagroda dla polecającego wynosi dokładnie tyle samo bytes ile otrzyma osoba nowo zarejestrowana (inny będzie tylko podział środków - 25% kwoty jest dostępne teraz, a 75% kwoty będzie dostępne za rok).

tu jest link do kolejnej darmowej krypto https://steemit.com/pl/@djprzechuj/free-10-euro-af3edb62ecebc i faktycznie krypto jest

·

Ooo sprawdzę to dzięki :)

Uwaga stawki od wczoraj są ucięte o połowę

·

Tak wiem, napisałam tez o tym. Stawki zmniejszone sa dla osob o reputacji powyżej 30 i 40.

·
·

ok :) przyznam, że nie czytałem bo już kila postów o tym samym widziałem :) jedynie rzuciły mi sie w oczy tabelki ze stawkami

·
·
·

No tak, temat się już trochę przewija. Tez zastanawiałam się czy to wrzucać, ale jeśli choci minimalnie ma to podnieść łączne SP w polskiej społeczności to jest to na plus.

Jeśli nie chcesz tuczyć botów, które przeszukują steem nie wklejaj adresu na steem, bo zapewne bot cwaniaka przejmie bonus, lepiej wspomóc rodaka.

·

Ale to się tyczy wysłania adresu w komentarzu na Steemit a nie czatu Steem ?

·
·

Myślę, że do prywatnych wiadomości raczej nikt nie ma dostępu, ale główny czat, to ryzyko, że któryś z obecnych cię uprzedzi. Dziś uświadomiono mnie, ze nie liczy się czas, ale dokładność kwoty, więc ktoś kto wysłał po tobie coin może zgarnąć ci airdropa. Jakby to wytłumaczyć jest koszyk z 600 000b ytes (popularne 0,0006 GB) i taki z 49 000 bytes, a na wysłanie zgłoszenia potrzeba 49 000 bytes, to zostanie koszyk z 49 000 bytes użyty, a bot trafi do osoby, która wysłała 49 000 bytes, a może nawet być to dziesiąta osoba, ważne, żeby wysłała przed podpięciem adresu do steem. Tak niestety działa ta sieć i tak bot trafia do osoby, która wysłała coiny. Trzeba wysyłać 49 000 bytes + opłata za przesył link

·
·
·

Ja wysyłam 60000 bytes bo widzę, że tyle potrzebne jest łącznie. Wysyłam w prywatnej wiadomości właśnie żeby jakiś bot tego nie przejął i dlatego też nie pisałam o podawaniu swojego adresu portfela w komentarzu.

·
·
·
·

Pan z linku, to jak zajrzysz na stronę byteball.org oficjalny członek byteball, więc pewnie wie co piszę. Trzeba by przetestować dokładnie. Jeśli jedyna znasz adres, to nie ma problemu, jeśli ktoś do ciebie napisze i gdzieś jeszcze upubliczni adres zanim dokona przypisania, tracisz refa. Ja się nie bawię już, bo żaden z 6 refów podanych na steem.chat pierwszego wieczoru nie wszedł. Szkoda zachodu, ale liczę, że ludzie będą podawać Polaków i że część tego steem wejdzie do naszej społeczności.

mam to krypto, ale połowa jest zamrożona chyba, ale resztę chętnie zamienię, tylko nie wiem jak?? help ??

·

Będę wymieniać wszystko łącznie na bittrex. Musiałbyś mi wyslac swoje bytes a ja wyślę Ci tyle ile wyjdzie Steem. Jesteś na Steem.chat?

·
·

jestem

·
·
·

Ok to napisze tam do Ciebie