🏜️ Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed - Tydzień 34

in pl-travelfeed •  last month 

Kolejny tydzień wakacji to okazje do bliskich i dalekich podróży, to też okazja, żeby pochwalić się przed polską społecznością ciekawymi miejscami, które odkryliśmy ostatnio. W tym tygodniu również ogłoszono koniec projektu @steem-hikers-pl, tworzący go @saunter i @ceybiicien, wyruszyli właśnie w podróż dookoła świata, trzymamy za nich kciuki i czekamy na relacje z podróży, które mają być publikowane na koncie @wloczega-dharmy, więc zachęcam do śledzenia tego konta.

W oczekiwaniu na relacje z podróży dwójki przyjaciół dookoła świata proponuje posty, które zostały opublikowane w mijającym tygodniu. @healthandfitness zabiera was na jednodniową wycieczkę po Londynie, a to nie jest jedyna europejska stolica w tym tygodniu, gdyż @baro89 eksperymentując z formą video poszukuje z bratem ciekawych miejsc w Berlinie część 1 i część 2. A jak już jesteśmy u naszych zachodnich sąsiadów, to warto wybrać się do Dolnej Saksonii z @nieidealna.mama która uchwyciła zachód słońca w urokliwym Golsar, natomiast @katiefreespirit odkryła dla was tajemnice różanego ogródu w Bambergu (Frankonia).

Ale to nie wszystko co pojawiło się w tym tygodniu na tagu #pl-travelfeed, poniżej podróżniczy post tygodnia oraz dwa inne wyróżnione, z góry przepraszam, ale nie mogłem wyróżnić i uhonorować wszystkich.

Podróżniczy post tygodnia!


@lynxialicious


Góra Nebo, Pompeje Wschodu oraz Amman - finisz jordańskich wojaży - Jordania #5


Wybraliśmy się do Jerash, miasta, którego historia łączy ze sobą elementy Starożytnej Grecji, Rzymu oraz arabskiego Orientu. Na bogato, a jak! I rzeczywiście całkiem na bogato to wszystko wygląda. Zapytacie skąd jednak określenie Pompeje Wschodu? Może niekoniecznie towarzyszył temu miejscu wybuch wulkanu, ale wynika to ze "wstrząsającej" historii tego miejsca, które wielokrotnie odwiedzały trzęsienia ziemi. Na wiele lat Jerash został, można by rzec, zapomniany.

Posty wyróżnione@rozku - NIECODZIENNE KOLEKCJE

@ptaku - Odwiedziny w opuszczonym ratuszu

Mamy nadzieję, że spodobały Wam się wybrane posty. Koniecznie odwiedźcie profile autorów, by zobaczyć ich inne treści!

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu na Steemauto lub deleguj Steem Power: Sprawdź tutorial!
  3. Używaj tagu #pl-travelfeed w swoich postach, nie zapominając o zapoznaniu się z zasadami tagu.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana wokół tagu #travelfeed, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na Steemie piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać, społeczność TravelFeed jest dla stworzona właśnie Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Wszystkie informacje na temat projektu TravelFeed znajdziesz TUTAJ.


Przedstawiamy najlepszą podróżniczą treść opublikowaną na tagu #pl-travelfeed w tym tygodniu! Autor zostanie wynagrodzony połową płynnych środków, które zbierze niniejszy post. Dodatkowo, prezentujemy dwa kolejne wpisy, które zasługują na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do używania #pl-travelfeed wszystkich, którzy dzielą się swoimi podróżniczymi przeżyciami na Steemie!

Dołącz do Steemit Travellers na Discord!

Serwer Steemit Travellers na Discord posiada obecnie niemal 700 członków i jest miejscem gdzie można spotkać i poczatować z podróżnikami z całego świata. To właśnie tam narodził się pomysł na TravelFeed. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie nurtujące was pytania dotyczące TravelFeed.Czy twój post opisuje konkretne miejsce? Zaznacz to na mapie świata Steemit Worldmap
Odwiedź stronę Steemit Worldmap, wyszukaj lokalizację swojego postu, kliknij na przycisk "Code" na dole strony, a następnie kliknij na mapie konkretne miejsce, które opisujesz w poście. Wyświetlany jest poniżej fragment kodu zostanie skopiowany po kliknięciu. Teraz jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ten kod do swojego postu, co sprawi, że wyświetli się on na mapie!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!