Merhaba! Steem-Turkey TR | EN

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrardan steemit'e blog yazmaya geldim. Bu süre zarfında Türkiye etiketinde olan çoğu arkadaşımı bu platformda kaybettiğimi düşünüyorum, biraz daha kimler var diye araştırma yapacağım tr, Turkey etiketi ve Steem-Turkey topluluğu hakkında. Dilerim Türkiye'den olan yazar arkadaşlarım oluşan yeni topluluklar ve yapılar hakkında beni bilgilendirebilirler. Bir kaç yeni kavramın da steemit'e geldiğini görmek beni heyecanlandırdı hızlıca araştırmalarımı tamamlayıp yeniden çalışmalara ve düzenli paylaşımlara başlayabilirim diye umut ediyorum.

Can Motovlog Youtube Kanalım

Bu süre zarfında sizlerle de daha öncelerde paylaşımlarda bulunduğum Can Motovlog Youtube Kanalımda Katıl özelliğini açabilmiş durumdayız. Destek vermek isteyen olursa memnuniyet duyarım.

Şimdiden bilgi paylaşımında bulunacak arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Bir sonraki yazılarda buluşmak dileğiyle.

Sevgiler.

English Readers

Hi everyone, after a long time I came to write blogs to steemit again. I think I lost most of my friends on this platform in Turkey during this period, I'll do research for tr and Turkey tags and about Steem-Turkey community. I wish my friends from Turkey consisting of writers who can inform me about the new communities and steemit changes. I'm excited to see a few new concepts coming to steemit, I hope I can quickly complete my research and start working again and sharing regularly.

Can Motovlog My Youtube Channel

During this time, we have been able to turn on the Can Motovlog Join Button on My Youtube Channel feature, which I shared with you before. I would be glad if anyone wants to support.

I would like to thank you already who will share informations with me. I wish we can meet with you in the next blog posts.

Thanks.

Sort:  

Sizi tekrardan burada görmek çok güzel. Steemit Türkiye adında bir grubumuz var destek amaçlı. Karşılıklı fikir alışverişi yapıp, birbirimize yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda bir trail yürütüyoruz.

Dilerseniz detaylı bilgiyi telegram kanalımızda bulabilirsiniz. Linki aşağıya bırakacağım. Sizi aramızda görmek bizi çok mutlu eder! :)

Steemit Türkiye
Telegram Linki

Selamlar Okanbey, tabi telegram tarafına bir uğrarım. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Merhaba

Hoşgeldin tekrardan. Uzun zaman oldu :)

Bizim eski arkadaşlar (ben de dahil) artık buralara pek uğramıyoruz. Çok az kişi kaldı eskilerden onlar da genellikle diğer blockchainde. Hive.blog üzerinden devam ediyoruz bizler. Airdrop oldu. Orada da coinlerin var. Gelirsen bekleriz. Hoşça kal :)

Selamlar Damla, yeniden ismini hatırlamak güzel. Tabi ki de hemen bakıyorum, hesap oluşturup geliyorum. Teşekkürler yorumun için.

Süper. Aynı şifreyle giriş yapılıyor :)

Merhaba tekrar hoş geldin aramıza :) Yardımcı olabileceğimiz herhangi bir konu olursa her zaman buradayız .

Merhaba Svm038, teşekkürler yorum için. Araştırmalara başladım takıldığım noktalarda rahatsız ediyor olurum mutlaka. Selamlar çok.

tabiki . elimizden geleni yaparız.

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.035
BTC 51495.93
ETH 2930.95
USDT 1.00
SBD 4.20