The Rasmus в Україні 🤟 🇺🇦

in Ukraine on Steem11 months ago

Привіт мої любі друзі 🤗

Кілька днів тому побачила фотографію фінського гурту, культовий рок групи моєї юності "The Rasmus" на фоні поїзду Укрзалізниці😳 В мене був шок! Бо перше питання -"Чому я не там!?"🤣

Почала читати і навштовхнулася на інформацію що вони їдуть виступати в Київ на "ATLAS WEEKEND". А колись і я там була, ех...може колись знов пощастить відірватися як колись 😋

Вчора побачила їх фотографії в дитячій лікарні Охматдиту в столиці України і прочитала що артисти вирушили на екскурсію столицею України, відвідали меморіал пам'яті загиблих у війні українських захисників біля Софійського собору і на майдані Незалежності, а потім поїхали в Охматдит.
1000322517.webp

1000322512.jpg

1000322514.webp

1000322516.webp

1000322511.jpg

1000322510.jpg

Фотографії з інтернету.

Музичний колектив приєднався до благодійної ініціативи фонду Good Donations, який збирає кошти для допомоги дитячим лікарням. "The Rasmus" провели деякий час з маленькими пацієнтами найбільшого в країні медичного центру для дітей, а потім поділилися своїми емоціями.

Лаурі Юлінен та його колеги ознайомилися з роботою Охматдиту і поспілкувалися з юними українцями, які проходять в ньому лікування, та підтримали їх.

"Ми бачили дітей, які там перебувають як пацієнти. Серце розривається, коли бачиш дитину в такій біді. Ми розмовляли з їхніми батьками. Важко навіть уявити, що пережили ці люди", - зазначили учасники гурту, додавши, що знають про російський удар по дитячій лікарні.

У суботу, 19 липня, фінський рок-гурт The Rasmus виступив у Києві на Atlas Festival 2025, де став одним із головних закордонних хедлайнерів. Музиканти звернулися до глядачів зі словами "Слава Україні!" та "Never give up!".

Ну як їх не любити, вони чудовий рок-гурт і добрі люди. Вночі перед виступом вони пізнали частину життя українців перебуваючи в метро під час тривоги. Дуже сподіваюся що в кожному в серці знайдеться місце та бажання підтримувати Україну. Ми українці, ми не хочемо війни, ми просто хочемо мирного життя на наших, вільних, українських землях💛💙

Дякую всім за увагу та підтримку 🤗❤️

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦

Sort:  
 11 months ago 

Сходила на Атлас саме через них:) На ОЕ, правда, теж лишилася, але Славко вже давно щось не надихає через свої політичні вибрики.
Якщо 2019 року на концерті я дивилася лише на Лаурі, то цього разу — на Емппу)) Ця жінка просто вогонь, як круто, що її взяли до гурту!

 11 months ago 

Якщо 2019 року на концерті я дивилася лише на Лаурі, то цього разу — на Емппу)) Ця жінка просто вогонь, як круто, що її взяли до гурту!

ЗГОДНА З ТОБОЮ НА ВСІ 💯. Вона наче вдихнула життя в той гурт ❤️

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 11 months ago 

Thank you so much for your support @kouba01 🤗

 11 months ago 

Колись захоплювався цією групою. Але пройшов час , та смак трохи змінився. Але інколи все одно буваю прослуховую

 11 months ago 

Після того як вони не побоялися приїхати в країну де є війна - моя повага до цього гурту можна сказати апгрейділась😂 Тож думаю закачаю їхні хіти буду слухати з дівчатками в машині 😁

 11 months ago 

Я , навіть , пам'ятаю , з чкими емоціями ти повернулась додому,після Атласу 🤪🤗

 11 months ago 

Бомбезними🤣 Наче десь вперше в Турції відпочила 😂

 11 months ago 

🤗😂

 11 months ago 

Гарний допис, гарний гурт з щирим серцем 😍

 11 months ago 

Дякую 🤗 Я як писала про них в моїй голові лунала їхня пісня "No Fear"😁

 11 months ago 

Подивилася переклад. Актуальні слова. Вся Україна в пітьмі. 🥲

IMG_8468.jpeg

Мені ось ця запала в душу 😅
Ніколи не вважала Лаурі сексі, але тут прямо wow :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.087
BTC 60250.37
ETH 1580.64
USDT 1.00
SBD 0.42