Сходила на Атлас саме через них:) На ОЕ, правда, теж лишилася, але Славко вже давно щось не надихає через свої політичні вибрики.
Якщо 2019 року на концерті я дивилася лише на Лаурі, то цього разу — на Емппу)) Ця жінка просто вогонь, як круто, що її взяли до гурту!
ЗГОДНА З ТОБОЮ НА ВСІ 💯. Вона наче вдихнула життя в той гурт ❤️