You are viewing a single comment's thread from:RE: The Rasmus в Україні 🤟 🇺🇦View the full contextdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 11 months ago Гарний допис, гарний гурт з щирим серцем 😍
Дякую 🤗 Я як писала про них в моїй голові лунала їхня пісня "No Fear"😁
Подивилася переклад. Актуальні слова. Вся Україна в пітьмі. 🥲
Мені ось ця запала в душу 😅
Ніколи не вважала Лаурі сексі, але тут прямо wow :)