[UA] 📚THE DIARY GAME - 18.03.2023: Паперові інвестиції, шопінг, фільм та спогади.

in Ukraine on Steemlast year

  Вітаннячка!

 Подумав, що потрібно щось написати, щоб не випадати надовго зі стрічки, тому вирішив декілька речень написати до щоденника.

 Пам’ятаєте у минулому пості, я писав хизувався, що у малого є своя міні-машина? Сьогодні дружина скинула відео, де до подібної машини йде човен.

image.png

 Намагався його знайти в інтернеті, так, чисто щоб ціну подивитися, а не знайшов. Виявилося, що він повністю саморобний та зроблений з такої самої машинки. Задумка досить непогана, але випустини дитини саму в такому човнику навіть у мілкій водоймі особисто мені було б досить лячно. Але, цікаво.

 Що ще цікавого. Головна новина: я став інвестором та інвестував, як сказала дружина, у цінні папери🤣 Щоправда, щось мені підказує, що ця інвестиція вийде мені через одне місце 😅

image.png

 Придбали собі горіховий мікс, вирішили зробити "горіхи з медом". Меду повно, горіхів не було. Знайшли в місцевому магазині ось таке чудо:

image.png

 Але є одне "але": після того, як горіхи були відстортовані вашим покірним "інвестувальником", виявилося, що більшу частину цього самого "горіхового міксу" складають звичайні родзинки. От халепа ...😥

image.png

image.png

image.png

 Знайшли щось схоже на наше згущене молоко, але щось мені в ньому здається дивним. Нічого не помічаєте?🤯🤨

image.png

image.png

 На смак в цілому смачне, але дуже рідке. Згадав, як у дитинстві у дідуся й бабусі його було повно, і воно було таке смачне 😊🤤 Приємні спогади з дитинства. Суперово було бути першим онуком 😎🤣

image.png

 Вже давно обіцяю зробити фото про наш підвал, який зробив мій тесть. Він наше тимчасове сховище на різні непередбачувані випадки, але через те, що тесть робив в ньому нещодавно деякі ремонтні (вже заключні) роботи, нам довелося звідти все винести, то вже "огляд" зроблю коли буде більш-менш презентабельний вигляд, бо поки так:

image.png

 Доречі, як все буде добре, вийде чудова "кімната для дорослих хлопчиків": мініхолодильник, проектор, якийсь зручний диванчик .... Ну це так, думки в голос, не мені вирішувати😅 Потім коли зроблю огляд, побачити, що досить багато місця. Буде добре, як знайду фото, як було "до".

 Доречі, хто ще не дивився, тому що я якось його прогавив, рекомендую до перегляду фільм "У гонитві за щастям" (доречі, на реальних подіях). Цікавий фільм на вечір:

image.png

 Ну поки на цьому все. Гарної вам суботи 😁

Sort:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

 last year 

Logopit_1673449593323.png

 last year 

Дякую💙💛

TEAM 5 CURATORS

This post has been upvoted through steemcurator08. We support quality posts anywhere and with any tags.
Curated by: @chant

 last year 

Thank you💙💛

 last year 

Класний підвал! Нехай не знадобиться глобально, але добре, що він є

Обухівська туалетка, прикольно) Цікаво, то запаси, чи якось поставка відбулася з України

 last year 

Підвал дійсно класний, особливо коли ми бачимо результати "до" та "після". "До" та було води поколіна (без жартів) і вона там там була постійно, насос не справлявся.

З туалетною бумагою все досить цікаво. Це не запаси, і це не поставка з України. Всі товари у нас або з окупованої південної території (інша частина Херсонської області, або Запорізька область), або з Криму. Таке враження, що ці запаси там робили на роки, або хтось дуже якісно підроблює Її "якість" не така, як у обухівської рік тому, це помітно.

 last year 

та і у нас на полицях якість обухівської вже не така. рихліша стала, не так плотно в мотку. але хтозна, хтозна..

 last year 

так так, те ж саме і пилу багато в ній

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 64918.30
ETH 3169.12
USDT 1.00
SBD 4.05