[UA] 📚THE DIARY GAME - 13.03.2023: Думки, фільми "Муві 43" та "Все скрізь та відразу", машинки та різне.steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year

 Всім доброї ночі.

 Коли ти працюєш в інтернеті і сидиш вдома, зовсім забуваєш іноді слідкувати за часом. Тільки от зрозумів, що вже майже перша година вівторка. Половина місяця пролетіла на одному диханні в очікуванні чогось. Очікування ... не знаеш що краще: тривале очікування того що буде, чи краще щоб вже щось сталося. Тримаємося.

 Сьогодні погода була досить сонячною, тому вибралися прогулятися з сином у дворі, два дні його не випускали, бо було доволі сиро та вітряно. Прогулялися та погуляли з машинкою. Гуляли всі: я, моя дружина та навіть трохи син її попинав ногою😅 Іграшка звичайно класна і коли виросте, малий її оціне, але є одне "але": її акумулятора вистачає на 20 хвилин. І я не розумію, чи то через те, зо вона досить довго пролежала в магазині і акумулятори вже стали ніякі, або просто їх не вистачає.

image.png

image.png

 Вартість нового та більшого за вмісткістю акумулятора не така вже й велика, тому наступного разу коли будемо робити замовлення, потрібно буде придбати ось таки батарейки, щоб десь втричі збільшити час роботи іграшки.

image.png

 Поки шукав акумулятор, згадав, що минулого року була можливість задешево придбати ще одну "машинку" для малого. Її ми придбали з розрахунку, що то буде йому подарунок на 1 рік ... але поки ми тут, а вона в Мелітополі.

image.png

image.png

image.png

 На ній також доведеться міняти акумулятор, машина 2019 року випуску і не думаю, що акумулятор там ще на щось спроможний. А в цілому, машина досить прикольна: на пульті керування (а також є можливість дитині самостійно керувати), два місця, магнітола з місцем для флешки, активні фари... повний фарш, так би мовити 😎 Буде першим хлопцем на вулиці😁

 Сьогодні вдалося відновити Вайбер, бо видаляв. На диво, доступ отримав досить легко і сам не зрозумів як, але відновлення пройшло успішно. Але, нажаль, всі контакті отримали повідомлення, що я знову в мережі ... а це зайва увага. Знав би, що він всім це розішле, не відновлював би.

image.png

 Довелося трішки погратися с VPN для Хрому: старий перестав працювати, скоріш за все знову блокують. Знайшов якийсь новий, подивимося, як себе поведе.

image.png

 За минулий рік вже стільки цих VPN-ів перепробував (і платні, і безкоштовні), що вже набридло це все. Навіть український ClearVPN працює через раз, хоча після авторизації через Дію він на рік безкоштовний (з активуванням всях платних функцій).

image.png

 Вчора обіцяв поділитися з вами добіркою фільмів. Якось так вийшло, що два дні подряд у нас з дружиною був перегляд фільмів з досить таки дивним сюжетом, які дивишся і постійно задаєш собі питання "Що я щойно подивився".

 Спочатку був фільм "Все скрізь та відразу" - американьский комедійний бойовик, який виявився досить непоганим фільмом (а сьогодні дізнався, що він нагріб ще й купу оскарів). На мою думку це дійсно щось нове, оригінальне та цікаве. До останнього було не зрозуміло, чим все скінчиться та чи скінчиться взагалі. Безліч світів та можливість подорожувати між ними - ідея не нова, але у цьому фільмі вона досить цікаво представлена. Тому рекомендую!

image.png

 Наступним трешовим фільмов виявився "Муві 43". Хто дивився, то й зрозуміє, а хто ні ... якщо вам довподоби старий добрий тупий американський трешовий, безглуздий, а іноді нелогічний, гумор - цей фільм для вас! Це чорна комедія з таким переліком видатних акторів, після перегляду якої є одна питання: як, як вони вбіса погодилися зніматися в цьому проекті? Мабуть, їм всім було цікаво, що з того вийде. Тому самі вирішуйте, чи хочете ви це дивитися, чи ні, але якщо у вас є компанія друзів і потрібна чорна комедія - цей фільм можна обрати для перегляду.

image.png

 Якось так. Завтра, якщо нічого не завадить, зроблю для вас пост про наш бункер. Думаю, буде цікаво. Надобраніч😉

Sort:  

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 last year 

Пропустила: а як заробляєте в інтернеті? Біржі, маю на увазі, чи інша діяльність?

 last year 

Зовсім інша діяльність, може якось розповім🙄

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 63282.43
ETH 3083.92
USDT 1.00
SBD 3.85