Bot na dzień 2020-08-31

in #hellobot2 years ago

Wstawajcie, słońce już na horyzoncie!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #900.031 $
2@ptakuMy Actifit Report Card: August 27 20200.295 $
3@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 890.039 $
4@ptakuRowerowa niedziela. 0.012 $
5@raciboPośpiech ze słoikami0.010 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #900.031 $
2@imperiumromanumSponsiones0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Rajmund, Bogdan, Albertyna, Amat, Paulina, Teodot.

Kawał:

Żenię się z Natalią Rostową! - oznajmił Rżewski niespodziewanie kolegom
oficerom.

  • Co też pan, poruczniku, toż ona mężatka! Za Pierre'a Bezuchowa wydana!
  • Ot figlarka, ilem razy ją je*ał, zawsze ktoś za ścianą chrapał. - Niedźwiedź,
    mówiła, oswojony.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 31 dni.
Do nowego roku zostało: 123 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 1 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 97 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 116 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15.8°CBydgoszcz14.8°C
Gdańsk16.1°CGorzów Wielkopolski15.6°C
Katowice15.8°CKielce18°C
Kraków17.7°CLublin21.3°C
Łódź16.1°COlsztyn15°C
Opole15.6°CPoznań14.7°C
Rzeszów19.8°CSzczecin15.5°C
Warszawa17.7°CWrocław16.1°C
Reykjavik, IS12.6°CBerlin, DE15.4°C
Kerkyra, GR21.1°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11697.27080.558%
Ethereum425.76164.983%
Litecoin62.40776.26%
Grin0.5104-1.308%
Steem0.2325-1.819%
Steem Dollars0.9929-0.828%
Monero95.98662.496%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23009.93
ETH 1568.56
USDT 1.00
SBD 2.53