GŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #90

in PL-TravelFeed3 years ago

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


Gratulacje dla @markoslaw, którego post Vottovaara - mistyczna góra Karelii wybraliście jako najlepszy post 89 tygodnia na tagu #pl-travelfeed. Nasza mapa Google zapełnia się każdego tygodnia nowymi punktami z postami publikowanym na #pl-travelfeed, szczególnie na południu Polski jest bardzo tłoczno, więc może w następnym tygodniu jakieś posty z innych części kraju?.

screenshot-www.google.com-2020.08.30-20_36_47.png

Wszystkie posty z tego tygodnia, oprócz jednego to wszystkie posty są z Polski, można znaleźć na mapie Google na której umiejscowiłem lokalizację wszystkich postów z ich odnośnikami do peakd.com.

screenshot-www.google.com-2020.08.30-20_45_03.png

W tym tygodniu głosujemy na poniższe posty

Nadmorski las w Juracie - @katiefreespirit

Półwysep Helski to nie tylko plaże i wydmy, każdy kto uważnie rozgląda się wokół może wypatrzyć ciekawą faunę w sosnowych nadmorskich lasach.

Q901.jpg

Colinton Tunel - @rafalforeigner

Były tunel kolejowy Colinton w Edynburgu właśnie zyskuje drugie życie dzięki artystom takim jak Chris Ruttenford, wpadnijcie na spacer i opowieść o projekcie.

Q902.jpg

Wystawa Augusta Zamoyskiego w Muzeum Literatury w Warszawie - @katiefreespirit

Wystawa poświęcona Augustowi Zamoyskiemu jest hołdem dla tego nietuzinkowego twórcy, będąc w Warszawie warto tam się wybrać.

Q903.jpg

Cmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice - @hallmann

Cmentarz Rakowicki w Krakowie to nie tylko piękne nagrobki, ale przede wszystkim tysiące ludzkich historii, nad którymi warto się pochylić.

Q904.jpg

Utoplec z Bierunia🐸💦 - @gryfno.frelka

Bieruń jest ostoją utopców i innych stworów. Co to są utopce? i dlaczego dzieci się ich boją przeczytasz w poście.

Q905.jpg

Na szlaku #5: Bielsko-Biała -> Przełęcz Dylówki - @pkocjan

Przygotowując dzieci do trudniejszych wypraw warto wybrać się na szlak do Przełęczy Dylówki w Beskidach.

Q906.jpg

Historyczno-religijna wycieczka na pograniczu Warmii i Mazur - @browery

Wielokrotnie powtarzam, że najciekawsze wyprawy zawsze zaczynają się tuż za progiem własnego domu, ten post jest tego dowodem.

Q907.jpg

Jezioro Długie - @browery

W stolicy Warmii i Mazur nie brakuje jezior i terenów zielonych, jedno z nich Jezioro Długie jest bardzo blisko Starego Miasta i warto tam się wybrać na spacer.

Q908.jpg

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

  1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt;

  2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

  3. Autor zgłoszonego tekstu za udział w głosowaniu otrzyma dodatkowe 3 pkt;

  4. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

  5. Głosować można do soboty 5 września 2020 roku do godziny 18;

  6. Wygrywa post, który otrzyma największą liczbą punktów;

  7. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepszy podróżniczy post tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% "zarobków" postu, w którym ogłoszono jego zycięstwo, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% jest rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

1. Obserwuj @pl-travelfeed

2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 27422.11
ETH 1741.31
USDT 1.00
SBD 2.83