Najlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 89

in PL-TravelFeed3 years ago (edited)

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Podróżniczy post tygodnia!

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% puli nagród, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% zostanie rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących w tym konkursie.

W ostatnim głosowaniu o tytuł najlepszego postu tygodnia walczyło czterech autorów z sześcioma postami. Dziękuje wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.

I miejsce @markoslaw - 40% nagrody

Vottovaara - mistyczna góra Karelii

Na Wyżynie Zachodnio-Karelskiej w rejonie Muezersky znajduje się góra Vottovaara - jedno z najbardziej mistycznych miejsc w Rosji (dawniej w Finlandii, stąd fińska nazwa). Miejsce kultu dawnych Saamów (Lapończyków).

II miejsce @lesiopm - 0% nagrody

Piękna i (nie)bezpieczna Marsylia

Było to na wiosnę 2016 roku, po chłodnej i mokrej belgijskiej zimie pojechaliśmy nacieszyć się cieplejszymi dniami i kuchnią śródziemnomorską na południe Francji. Tym razem wybraliśmy na bazę wypadową położoną nad morzem miejscowość Bandol, apartament mieliśmy dosłownie nad samym morzem, ale nie pojechaliśmy tam wylegiwać się na plaży. Zdecydowanie preferujemy aktywny wypoczynek, który w naszym przypadku polega na odwiedzaniu nowych miejsc. Mniej więcej w połowie naszego pobytu padła propozycja jednodniowego wypadu do Marsylii.

III miejsce @herbacianymag - 15% nagrody

Wschód słońca na Babiej Górze

Wschód i zachód słońca mają w sobie pewnego rodzaju magię. Jest to chwila, która rozgranicza noc od dnia. Wydarzenia te w odpowiedniej oprawie potrafią poruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca. Góry i morze, gdzie można obserwować te niezwykłe zjawiska na tle niezmąconego ludzką ręką horyzont, są najlepszymi miejscami na podróż w głąb własnej duszy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

1. Obserwuj @pl-travelfeed

2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na <a href="https://hive.vote/HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.07
JST 0.027
BTC 28113.01
ETH 1777.63
USDT 1.00
SBD 3.03