Wyciekł film z incydentu dokonanym na panu Adamowiczu. TVN go usuwa z internetu

in #dtube4 years ago (edited)
Sort:  

Też myślałem, żeby wstawić to na DTube, ale widzę, że już ktoś wpadł na ten pomysł. I bardzo dobrze, stąd TVN nie usunie, bo DTube oparte jest na blockchainie :) Zresztą TVN nie ma prawa usuwać tego filmu, to wygląda jak czyjeś prywatne nagranie z telefonu, najpierw powinni udowodnić, że to nagranie rzeczywiście do nich należy, np. pokazać sumy kontrolne.

A rodzina ma wyjechać do usa, czyżby tam był :D

Starsza córka ponoć tam się uczy więc nie koniecznie. Ale ogon żonce to ja bym wysłał na wszelki wypadek. Tak samo jak dzieciom Kulczyka

Mi komprenas nenion. Tamen dankon pro via vizito kaj voto de mia lasta kontribuo. Bonan tagon al vi!

bardzo dobrze, chociaż usunięcie wpisu z blockchein jest nie możliwe a filmu z Dtuba jest prawie niewykonalne, to na wszelki wypadek przyda się. bo wpis będzie zawsze a to kolejne źródło filmu to kolejne zabezpieczenie.

A po jaki grzyb Wam to nagranie? Co ono dobrego wniesie? Facet dostaje kose i siada na dupie. Po co to pokazywać? żeby rodzina mogła sobie pooglądać? Czy potrzebne hienom żerującym na ludzkiej krzywdzie?

Po to, że TVN rości sobie prawo do tego nagrania i usuwa ludziom całe vlogi jeśli we vlogu znalazł sie kadr z nagrania. Cenzurze mówimy NIE! Jest prawo cytatu i umieszczanie tego nagrania jest zgodne z tymże prawem. Wrzuciłem to na złość TVNowi bo to nie pierwszy taki numer tej szczujni. Przypominam nagranie jak to dziennikarz tej stacji mówi na żywo o biednych kobietach, dzieciach i chorych a z pontonu wyskakują akurat zdrowe byki w wieku poborowym. Tego też TVN nie życzy sobie i z tego co wiem udało im sie te nagranie pousuwać z internetu gdyż nikt nie wrzucił tego na blockchein.

Skurwysyn juz wyjechal do cieplych krajow

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.07
JST 0.028
BTC 28297.75
ETH 1785.93
USDT 1.00
SBD 2.97