Airdrop of the day - Rateonium [PL] - Najbardziej innowacyjna platforma ratingowa

in cryptocurrency •  9 months ago

Rateonium

Ostatnie airdropy przeanalizowane przez nas:

ShipIt | Swiss Alps | Datecoin | CryptoPolice | Selfie GO oraz Clash & GO | Superbloom | Bubbletone | DNN | Sparta | McFly


Rateonium - najbardziej innowacyjna platforma ratingowa

Dzięki rozwojowi internetu recenzje stały się głównym czynnikiem wpływającym na decyzje konsumenta. Większość z nas przed zakupem poświęca godziny na czytaniu komentarzy na ich temat. Idąc do restauracji, kina czy rezerwując hotel na wakacje analizujemy opinie innych. Uważam, że to bardzo dobra droga, sam tak robię aby zminimalizować ryzyko nietrafnego zakupu, niestety powstaje pewien problem. Na pewno wielu z nas miało wrażenie braku obiektywizmu wyrażanych przez internautów recenzji. Nie jest to odosobnione uczucie - według badań 20% konsumentów uważa, że większość ocen jest sfałszowanych. Ja należę do tych 20% dlatego niektóre oceny traktuje z przymrużeniem oka. Po prostu działy marketingu już dawno wiedzą o tym o czym napisałem powyżej i same je piszą lub zatrudniają osoby z zewnątrz specjalnie do tego przeznaczone. Od kilku lat w internecie można znaleźć ogłoszenia typu "Napisze pozytywny komentarz za ..." I tu z rozwiązaniem przychodzi:

Pierwszy globalny, anonimowy i interaktywny system oceniania

Kluczowym aspektem systemu oceniania jest "potwierdzenie", co oznacza, że ​​gdy kilka osób pisze to samo o czymś, tym dokładniejsze i bardziej wiarygodne są informacje. Gdy tylko niewielka liczba fałszywych recenzentów publikuje oszukane recenzje, nie jest to łatwe do wykrycia ale jeśli tysiące klientów publikuje takie same lub podobne pozytywne recenzje dotyczące określonego produktu lub usługi, możesz być pewien, że z powodu tego potwierdzenia informacja, recenzja we wszystkich aspektach jest prawdziwa, rzetelna i godna zaufania. Dzięki blockchain system jest anonimowy oraz bezpieczny co ma duże znaczenie gdyż jak wskazują badania strach przed brakiem anonimowości jest częstym powodem braku wyrażania opinii w internecie. Wszystko to oferuje Rateonium.

Jak to działa

Przy użyciu Rateonium każdy będzie mógł otrzymać wynagrodzenie za swoją opinie w postaci tokenów RTO niezależnie od tego czy będzie ona pozytywana czy negatywna. Za pomocą intuicyjnej aplikacji zebrane tokeny w łatwy sposób będzie można wymienić na nagrody oferowane przez firmy partnerskie lub na tokeny RTC, które bedą przedmiotem handlu na giełdach. Dodatkowo aplikacja wskaże drogę do ocenionych miejsc oraz punktów gdzie mozemy wymienić nasze tokeny RTO na nagrody np. zestaw popcorn z colą w kinie (patrz obraz poniżej). Cały proces bardzo obrazowo przedstawia krótki film.

enter image description here

Firma umieści swoje biura w pięciu miastach na całym świecie: Vancouver, Londynie, Hamburgu, Skopie oraz Bengaluru. Posiadając globalny zasięg pozyska wielu partnerów co zwiększy ilość oraz róznorodność dostępnych nagród.

Zespół:

  • CEO: Marko Krusnetsevic - wizjoner technologii blockchain mający wieloletnie doświadczenie prezesa oraz wiceprezesa ds. Marketingu,
  • CTO: Kai Cilingiroglu - specjalista IT z doświadczeniem zdobytym w wielu niemieckich firmach, zapewni bezpieczństwo naszych danych,
  • Investor & Co-founder: Djevad Lakota.

Reasumując, mamy kolejny genialny pomysł wykorzystujący blockchain oraz kryptowaluty w naszym codziennym życiu. Projekt jest bardzo wysoko oceniany (widać poniżej), zespół wydaje się doświadczony i wykwalifikowany, a cała wizja i produkt są po prostu fantastyczne i zasługują na pięciogwiazdkową ocenę. Jeśli ktoś planuje zainwestować w swoje ciężko zarobione krypto w jakiś projekt to naprawdę warto rozważyć ten. Powodzenia dla zespołu Rateonium i ich ICO!

Więcej informacji na jego temat można znaleźć w whitepaper, na stronie oraz na forum Bitcointalk.

Ocena na IcoBench - 4,5/5
Ocena na IcoMarks - 6,9/10


Dane liczbowe:

NazwaInfo
Ilość ogólna wytworzonych tokenów801 703 971
Ilość tokenów dostępnych w ICO665 407 87
Ilość tokenów do rozdania bounty/airdropie2 500 000
Ilość tokenów możliwych do otrzymania przez uczestnika airdropu145
Wartość w ICO0,07$
Wartość tokenów możliwych do otrzymania10$
Przewidywana data otrzymania tokenówpaździernik 2018
Czas potrzebny na otrzymanie tokenów1 min

Opis kroków koniecznych do wzięcia udziału w airdropie:

  1. Postępuj zgodnie ze wskazówkami bota:
  2. Dołącz do telegramu,
  3. Obserwuj na twitterze,
  4. Podaj swoje dane: adres portfela ETH oraz e'mail.

Aby być na bieżąco z projektami znalezionymi przez nas zapraszamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych:
Facebook
Twitter
Instagram
LinkedIn

Życzymy udanych łowów i do usłyszenia wkrótce!

~ Maurycy
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901169

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

hello, good article, I subscribed to your channel, hope you are signed by me, everyone who subscribed to me, I also signed

Congratulations @airdropoftheday! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!