Airdrop of the day - SPARTA [PL] - uruchom startup na blockchainie

in life •  last year  (edited)

Airdrop of the day - SPARTA [PL] - uruchom startup na blockchainie

SPARTA

Ostatnie airdropy przeanalizowane przez nas

Investa | LibertyLance | Spindle | BitNautic | Modex | BCharity | Kinguin | Shopiblock | Boatpilot | McFly


Przypadkowy airdrop dniaDzisiejszy dzień był znów pełen informacji o nowych airdropach, airdropach lepszych, gorszych, ale z powodu braku czasu nawet nie miałem kiedy ich przejrzeć. Kiedy w końcu znalazłem chwilę, zacząłem przeglądać listy aktualnych akcji i wtedy w oczy rzuciła mi się jedna nazwa... SPARTA. Moją pierwszą myślą kiedy ją zobaczyłem, był projekt siłowni obsługiwany przez tokeny blochainowe i jakieś nowe rozwiązanie w stylu proof of push-ups. Pomysł trochę abstrakcyjny, lecz patrząc na rozwój technologii prawdopodobny. Kiedy wszedłem na stronę projektu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ze względu na możliwości, które w nim zobaczyłem.

Czym SPARTA zaskakuje?
Słowem wstępu, słyszałeś może o inkubatorach przedsiębiorczości? Są to organizacje, które wspierają innowacyjne projekty na początku ich kariery, pomagają im nie tylko finansowe, ale także prawnie, księgowo, marketingowo, a przede wszystkim dzielą się swoimi doświadczeniami. Ten model z roku na rok staje się coraz popularniejszy i zapewne dalej będzie się rozwijał. Pewnie się zastanawiasz, a co ma z tym wspólnego projekt, który opisuję ? SPARTA to projekt będący pierwszym zasłyszanym przeze mnie inkubatorem ICO w ramach którego będą miało szansę rozwinąć się 300 różnych startupów. Możliwość aplikowania do projektu jest wciąż otwarta - Załóż startup. W przypadku zgłoszenia projektu osoba/zespół będzie poddana/poddany seriom testów oceniającym m. in. umiejętności zarządzania, kreatywność, determinację czy poziom zainteresowania wśród odbiorców. Zespół, który dostanie się do projektu uzyska 1 mln tokenów do wykorzystania na platformie w ramach usług inkubatora. Wartość jednego tokena ma być zbliżona do 1$, ale jak to widać np. na przykładzie SBD, które w Grudniu 2017 poszybowało w okolice 14$. Poza tym zewnętrzni posiadacze tokenów, będą mogli dzięki nim korzystać z usług startupów, bądź po prostu sprzedać je na giełdzie.

Trochę o zespole
Abdallah Alaili - Abdallah od 2005 roku jest powiązany z marketingiem, również w roli prezesa, a także z zajmuje się wsparciem start-upów w różnych częściach świata.

Andrzej Chomont - Założyciel firmy wpierającej młodych przedsiębiorców CandO capital, która współpracuje z projektem SPARTA.

Damian Hajduk - Niezależny konsultant rozwoju strategicznego w szczególności logistyce i transporcie.

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie, zapraszam do lektury whitepaper'a oraz głównej strony projektu, a także wątku na forum Altcoin Talks.


Ocena na IcoBench - Brak

Dane liczbowe

NazwaInfo
Ilość ogólna wytworzonych tokenów300 000 000
Ilość tokenów dostępnych w ICO300 000 000
Ilość tokenów do rozdania w airdropie9 000 000
Ilość tokenów możliwych do otrzymania przez uczestnika airdropu30+
Aktualna wartość0,5$
Wartość tokenów możliwych do otrzymania15-30$
Przewidywana data otrzymania tokenówbrak danych
Przewidywane pojawienie się na giełdzieJuż dostępne
Czas potrzebny na otrzymanie tokenów2 min

Opis kroków do wzięcia udziału a airdropie

 1. Przejdź
 2. Dołacz do telegramu projektu
 3. Dołacz do telegramu projektu Altcoins talks
 4. Podziel się na facebooku
 5. Zatweetuj o projekcie
 6. Odblokuj formularz rejestracji
 7. Polub strony na facebooku Strona 1 oraz Strona 2
 8. Obserwuj na Twitterze Twitt 1 oraz Twitt 2
 9. Załóż konto na forum Altcoin Talks
 10. Wypisz dane w formularzu obok
 11. Aby uzuskać dodatkowe tokeny należy podjąć się zadań dodatkowych znajdujących się poniżej głównych zadań, a następnie wypełnić odpowiednie pole w formularzu.

Aby być na bieżąco z projektami znalezionymi przez nas zapraszamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych
Facebooku
Twitter
Instagram
LinkedIn

Życzymy udanych łowów i do usłyszenia wkrótce !

~ Mateusz

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zobaczymy czy coś z tego będzie :) udało Ci się coś zarobić na tych dropach?

Aktualnie najwięcej dostałem za MinexCoina, gdzie za zalogowanie przez fb i twittera dostałem 10 coinów po 33$/szt. teraz trochę mniej tam jest, ale idzie w miarę sztywno w stosunku do BTC + co miesiąc zgarniam 10 - 20 % za korzystanie z appki ;)

Nieźle, no ja klikam od kilku dni, ale na portfel jeszcze nic wpadło. Pozostaje czekać i pewnie wyślą prędzej czy później. Szukam pomysłu na dodatkowy zarobek w podróży :)

This post has received a 3.48 % upvote from @boomerang.