Bot na dzień 2020-08-21

in #busy2 years ago

Ave!
Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuTronLink Pro wallet - walka z żywiołem. 0.300 $
2@ptakuRowerowy raport z Poniedziałku, i słów kilka o VITE. 0.269 $
3@raciboNażarci ludzie w upały zamawiają mniej0.020 $
4@ptakuJustyna Słoneczna prezentuje swoją odpowiedź na Uniswap - Justswap 😎0.032 $
5@raciboPospieszno-osobowy i na koniec ledwo zipie0.030 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@tomosanPonad 80% inwestorów traci swój kapitał: Jak stworzyć przewagę na rynku z wykorzystaniem platformy Trade for Impact0.024 $
2@imperiumromanumWysokiej jakości rzymskie naczynie0.002 $
3@imperiumromanumKos na rzymskim fresku0.000 $
4@imperiumromanumPiękne rzymskie popiersie młodzieńca0.000 $
5@imperiumromanumFragment rzymskiego pucharu ze sceną aktu miłosnego0.002 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Bernard, Franciszek, Joanna, Wiktoria, Męcimir, Adolf, Filipina, Emilian, Baldwin, Baldwina, Agapiusz.

Kawał:

Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyścił swój zespół
Krzysztof Mrówka (Wizja Sport)

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 11 dni.
Do nowego roku zostało: 133 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 11 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 107 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 126 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok25.6°CBydgoszcz30.3°C
Gdańsk30.4°CGorzów Wielkopolski31.3°C
Katowice27.6°CKielce25.6°C
Kraków28.4°CLublin27°C
Łódź28.4°COlsztyn27°C
Opole27.8°CPoznań31.1°C
Rzeszów28.3°CSzczecin31.2°C
Warszawa29°CWrocław30°C
Reykjavik, IS11.4°CBerlin, DE33.8°C
Kerkyra, GR30.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11769.8481-0.033%
Ethereum408.667-0.119%
Litecoin61.79390.115%
Grin0.58584.226%
Steem0.24855.636%
Steem Dollars1.11249.667%
Monero102.39358.793%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 23519.85
ETH 1642.30
USDT 1.00
SBD 2.64