Actifit Report 2019#245

in actifit •  14 days ago 

Stało się tak jak przewidziałem wczoraj, dobrze, że żadnych planów treningowych nie robiłem na ten dzień, bo musiałbym je porzucić. Rano byłem umówiony u fryzjera, a jak tylko wróciłem do domu zapadła decyzja, że jedziemy na zakupy do Lille we Francji.

DSC_0628.JPG

Mimo tego, że wiąże się to zwykle z odchudzeniem portfela, to jednak bardzo lubię nasze wyprawy do tego położonego nieopodal belgijskiej granicy francuskiego miasta, właściwsze by było określenie metropolia, bo centrum miast jest świetnie połączone z otaczającymi je innymi miejscowościami w obrębie około 25-30 km od centrum Lille.

DSC_0632.JPG

Po nasyceniu zakupowych potrzeb ciągnie nas najczęściej do urokliwych uliczek starego miasta, dziś nieco bardziej pustych niż zwykle gdy pełno jest tam turystów i mieszkańców Lille w poszukiwaniu spokoju i wytchnienia z dala od Place Charles de Gaulle, chociaż jest to tylko kilka kroków od niezwykle tłocznego placu.

DSC_0634.JPG

DSC_0636.JPG

Dziś wyjątkowo przez szybę oglądaliśmy smakołyki serwowane w "Aux Merveilleux de Fred", tutaj Merveilleux smakują najlepiej. W Brukseli również jest filia tej cukierni, ale to w Lille trzeba odstać w długiej kolejce, żeby posmakować rozpuszczających się w ustach Merveilleux.

DSC_0638.JPG

DSC_0642.JPG

Charakterystyczna dzwonnica na Placu Teatralnym vis-a-vis Opery.

DSC_0644.JPG

Na Rue Faidherbe, która łączy dworzec kolejowy w Lille z Placem Teatralnym i ustawiono około dziesięciu rzeźb nawiązujących do panamerykańskich wierzeń, jest to część ekspozycji "Eldorado", która prezentowana jest od wiosny do późnej jesieni w metropolii Lille.

DSC_0650.JPG

Po tak ciężkim dniu pozwoliłem sobie wieczorem na relaks przy piwie "Rince Cochon aromatisée au Whisky", czyli mocnym belgijskim piwie z aromatami Whisky. Osobiście nie wyczułem tych aromatów. Z piwem Rince Cochon wiąże się pewna anegdota, gdy dwa lata temu odwiedziła nas siostra żony z rodziną, to również wybraliśmy się do Lille, i tam w sklepie z piwem siostrzeniec żony wybrał sobie właśnie te piwo. Wieczorem, gdy siedliśmy ze szwagrem do konsumowania różnego alkoholu, młodzieniec dołączył do nas z tym piwem. Nawiązując do etykiety zaczęliśmy żartować ze szwagrem, że to piwo ze świni, młodzieniec zaczął więc wąchać i stwierdził, że rzeczywiście "wali świnią" i on tego nie będzie pił. Mieliśmy ze szwagrem niezły ubaw i dodatkową butelkę do skonsumowania :P

DSC_0660.JPG

My 2019 stats: total distance 4526,49 km (+ 11,79 km)

SportDistanceDifference
Walking1864,80 km(+ 11,79 km)
Cycling2086,82 km
Running534,98 km
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
64453,599
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!

Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 100 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 1 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward, wartość głosu to około 0,30$, więc warto się schylić i podnieść :) A co zrobić z kupionymi tokenami AFIT? Ja natychmiast odsprzedaję te tokeny, czasami jeszcze w czasie trwania konkursu, po zrobieniu screenów z zakupu, w tym czasie zdarza się, że cena idzie w górę, więc można jeszcze na tym zyskać.22223
Daily Activity, Shopping, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Piękne miejsce. Ty widze degustujesz w dobrych piwach.

Pięknie, lubię takie uliczki😉 w sumie ciekawe tam macie piwa, ja zwykle muszę się zadowolić niemieckim piwem (chociaż mi nie smakuje) lub kupuję polskie jednak robię to (jak to mówią) raz na ruski rok 😋

Posted using Partiko Android

Fakt wybór !BEER jest duży, ale wciąż poszukuje nowych smaków. Ostatnio znalazłem, że około 20km ode mnie jest sklep z piwem kraftowym i jest tam duży wybór polskich piw nowej fali. Jeszcze tam nie dotarłem, ale wybieram się w najbliższym czasie.

To view or trade BEER go to steem-engine.com.

Hey @baro89, here is your BEER token. Enjoy it!

Do you already know our BEER Crowdfunding

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 71.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 22223 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 1.28% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z triala @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@wadera

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

You got upvoted from @steemitsupporter courtesy of @thecontractor