Actifit Report 2019#244

in actifit •  17 days ago  (edited)

Długo czekałem na ten dzień, po raz pierwszy od powrotu z Polski w lipcu mam teraz normalną przerwę między moimi zmianami w pracy, mam nadzieję, że będę mógł trochę odpocząć. Żeby za długo nie odpoczywał dbają moje panie, jeszcze gdy byłem w pracy dostałem wiadomość od córki, że w samochodzie zapaliła się taka dziwna kontrolka, jakby wanienka z wykrzyknikiem. Od razu zrozumiałem, że jest to czujnik ciśnienia w oponach. Po powrocie do domu poszedłem jeszcze zobaczyć samochód, którym córka jeździła i zobaczyłem, że w jednej z opon nie ma powietrza. Normalnie to by była typowa "guma", tylko, że ona prawdopodobnie nieświadoma przejechała bez powietrza kilka kilometrów, o czym świadczyły zniszczenia opony.

DSC_0616.JPG

Ostrzegłem tylko żonę i córkę, żeby nie brały samochodu i położyłem się spać po nocy. Natychmiast po tym jak wstałem około południa to poszedłem z córką, żeby zdjąć koło i pojechać z nim do wulkanizatora, ale po zdjęciu koła i dokładnej diagnozie okazało się, że opona nie będzie nadawała się do naprawy. Postanowiłem, więc tymczasowo założyć drugi komplet kół z oponami zimowymi, bo samochód jest im potrzebny. Przy okazji okazało się, że jeszcze jedna opona jest znacznie uszkodzona, postanowiłem więc zamówić nowy komplet opon, te już swoje przejechały przez sześć lat.

DSC_0618.JPG

W ostatnim poście pisałem, że pogoda się zmienia, więc dziś ciąg dalszy zmian. Po południu jak już ogarnąłem sprawę opon wyszedłem zrobić swój dzisiejszy trening. Plan na dziś zakładał trzy ośmiominutowe interwały w tempie około 5:10 min/km, poprzedzone spokojnym biegiem na rozgrzewkę. Kiedy zacząłem biec szybkie interwały poczułem, że zaczął kropić deszcz, ale tylko parę kropel, podobnie było na drugim interwale, ale w połowie trzeciego zaczęło już porządnie padać stąd te szybsze tempo biegu :)

DSC_0619.JPG

Wracałem do domu cały mokry, ale szczęśliwy, że udało mi się zrealizować dzisiejszy plan, przed biegiem obawiałem się, że mogę mieć problemy z utrzymaniem odpowiedniego tempa, co się nie sprawdziło. Nie wiem co będę robił jutro, na pewno nie będę biegał.

DSC_0621.JPG

My 2019 stats: total distance 4526,49 km (+ 12,86 km)

SportDistanceDifference
Walking1853,01 km(+ 4,68 km)
Cycling2086,82 km
Running534,98 km(+ 8,17 km)
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

screenshotconnect.garmin.com2019.09.04205917.jpg

screenshotconnect.garmin.com2019.09.04205825.jpg

screenshotconnect.garmin.com2019.09.04205933.jpg

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
64319,027
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!

Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 100 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 1 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward, wartość głosu to około 0,30$, więc warto się schylić i podnieść :) A co zrobić z kupionymi tokenami AFIT? Ja natychmiast odsprzedaję te tokeny, czasami jeszcze w czasie trwania konkursu, po zrobieniu screenów z zakupu, w tym czasie zdarza się, że cena idzie w górę, więc można jeszcze na tym zyskać.15041
Jogging, Running, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

W sumie na zimówkach już może zostać, już jest wrzesień, do zimy niedaleko 😉

Posted using Partiko Android

Też tak pomyślałem :D

to kontrolka-wanienka też jest? 😳
nie tylko facet siedzący na kibelku?? 😅😂😁

Posted using Partiko iOS

Jest, i jest jeszcze radyjko, ale o dziwo radio nadal gra wtedy, ale do czasu 😂

Kiedyś w pracy mieliśmy niezły ubaw, bo sekretarka przyjechała na kapciu i na pytanie, czy nie słyszała opony, odpowiedziała, że: "Coś tam stukało, ale pogłośniłam radio i przestało"

Podejrzewam, że podobnie było w przypadku mojej córki, jak jej pytałem czy nic nie słyszała, to mówiła, że nie ale miał głośno radio 😆

...and remember, you are only one run away from a good mood!.
@marenontherun quote

anewrunning.gif

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 83.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 15041 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 1.24% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial