You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ого, я вже дельфін... Чи спроба згадати: "як баба - дівкою була"

in Ukraine on Steem2 years ago

Прийняв. Пошукаю, Як мінімум рекламу конкурсу зробив - це вже добре. Спробую щось знайти з фото. Якщо щось знайду то фантазії повинно вистачити на те, щоб це гарно офрмити

Sort:  
 2 years ago 

Я певен, що вистачить фантазії 😄.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 63879.28
ETH 1722.33
USDT 1.00
SBD 0.42