You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ого, я вже дельфін... Чи спроба згадати: "як баба - дівкою була"

in Ukraine on Steem2 years ago

Ну а щодо участі у конкурсі фотоспогадів, то мабуть ні, бо ж фото немає😄 . Не варто лінитися, треба пошукати ще якісь гарні фотографії (чи просто пам'ятні).)))

Sort:  
 2 years ago 

Прийняв. Пошукаю, Як мінімум рекламу конкурсу зробив - це вже добре. Спробую щось знайти з фото. Якщо щось знайду то фантазії повинно вистачити на те, щоб це гарно офрмити

 2 years ago 

Я певен, що вистачить фантазії 😄.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64238.06
ETH 1729.89
USDT 1.00
SBD 0.42