You are viewing a single comment's thread from:RE: Ого, я вже дельфін... Чи спроба згадати: "як баба - дівкою була"View the full contextView the direct parentyetaras (78)Author | Delegate [10000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 2 years ago Я певен, що вистачить фантазії 😄.