You are viewing a single comment's thread from:

RE: Рік і три місяці

in Ukraine on Steem4 years ago

Просто люди не вірять, що з ними станеться те саме :) Моя бабуся померла від раку підшлункової, а перед цим вона з рік сиділа на мівіні. Шо думаєш, я мівіну тепер не їм? Ага...

Sort:  
 4 years ago (edited)

Аналогічно. Ні, я думаю, тим паче що я у рід батька пішла. Але ж ну .. не можу навіть пояснити це. Іншими словами, це херово, треба кидати смалити як скаржник, але я люблю смалити.

 4 years ago 

Запах димуууу, обожнюю. Їжачки до речі теж люблять запах сигаретного диму і кави. Я читала якось. Отже я сміло можу сказати, що я їжачок, бо кава і цигарки то моя наркота🤣.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 60207.84
ETH 1581.37
USDT 1.00
SBD 0.42