Рік і три місяці

in Ukraine on Steem5 months ago (edited)

Озираючись на прожите життя (таке іноді зі мною трапляється), я найбільше дивуюся тому, що колись здавалося найбільш важливим і привабливим, тепер видається найбезглуздішим і абсурднішим. Наприклад успіх, у всіляких його проявах, уявні задоволення, у вигляді заробляння грошей, спокуса жінок чи подорожей. Метання по всьому світу, подібно до сатани, прагнення спробувати все, що пропонує ярмарок марнославства. Всі ці старання, здаються не більше ніж мильною бульбашкою. Тим, що Паскаль називав "Облизування землі".

Але без цього ніяк. Саме ці скороминущі зміни в нашому житті і дозволяють нам почуватися щасливими тут і зараз. Бо щастя - в змінах.


Привіт друзі. Цей пост буде трохи не стандартним, відносно моїх останніх постів, але я все ж таки вирішив його створити. Скоріше за все, я пишу його більше для себе, ніж для когось з вас і сумніваюся, що він стане для когось цікавим.

IMG_20221005_163254_523.jpg


Скоро новорічні свята, і саме в цей час, мільйони людей ставлять для себе якісь цілі та плани на весь рік. Останній час я не шибко багато писав на платформі, трохи колупався в собі. Такі питання як:

  • кхм... А що робити далі?
  • чим я хочу займатися?
  • а чого я добився?
  • а чи саме цим я хочу займатися?
  • хто я?)

Впевнений, кожен з вас задавав собі подібні питання, і якщо ви знаходили на них відповіді, я вам по доброму заздрю і надіюся, що ви відповіли правильно. Хоча... Що значить "правильно"? Для кожного своє "правильно".

Саме в цьому і полягає цікавість життя. Ми всі вільні і у кожного є право вибрати свій життєвий шлях. Головне не ходити по головам, а інше - начхати.


За цей час копання в собі, я прослухав декілька цікавих книг, які своєю спільною концепцією, допомогли мені зробити вибір.

Просто вибір. Без "правильний" та "не правильний". Це вже дорого коштує.


Я не хочу чекати нового року. Ця дата нічого не змінює. 31 грудня, та першого січня, ми такі самі люди. Щось змінює лише мотивація, мотивація яка допомагає лише на деякий час, а потім ти перетворюєшся на такого самого придурка, який пройобує дедлайн, та прожигає життя. Заїбало, якщо чесно.


Я змінюю себе вже зараз. В мене є рік і три місяці, на досягнення всього, що я для себе поставлю. Я хочу повернутися в Україну зовсім іншою людиною, і ніхто окрім мене, на це не вплине. Я зараз не буду ставити заоблачні цілі, і не буду писати список з сотнями їх. П'ять. П'ять цілей які меня треба виконати до 2024 року. І тільки на них в мене буде направлений фокус.


Перша ціль.

Зараз моя вага 92 кілограми. Я схуд на 18 кг. Але моя кінцева мета - 75.

Що я для цього буду робити? В цьому місяці я нарешті запишуся на "ПГ марафон". 21 дні цікавого марафону від дієтолога з 20 річним стажем, який вже змінив моє життя. Олексій Ворон, можете глянути в ютубі. Так, не дешево. 270€. Але я відчуваю, що це мені потрібно.


Друга ціль.

Кинути курити. Розуміння, що папероси не приносять мені ніякого щастя - очевидне. Всі ці відмазки, що курящі люди отримують задоволення від куріння - маячня. Противний, токсичний дим, яке в цьому може бути задоволення?

Усі ці тупі відмазки, які я придумував сам собі:

  • просто забити чимось руки. (Так нащо підкурювати паперосу)
  • подобається смак (угу, особливо перша закурена папероса з ранку. Ще трохи, і тебе знудить.)
  • папероси заспокоюють (ні. Заміряти свій пульс до куріння, та після. Куріння тільки збуджує.)

Продовжувати можно довго. Єдина відповідь на запитання, чому я досі курю - залежність та промивка мозку. Будемо боротися з цим.

Страх кинути курити - великий, але страх курити все життя - ще більше.


Третя ціль.

Інвестиції. До 2024 року я маю мати на рахунку активів в криптовалюті та акціях, не менше ніж 4000€.


Четверта ціль.

Нещодавно у нас з Вікторією з'явилася можливість, після перемоги України, купити трёхкімнатну квартиру-студію в центрі Кривого Рогу, усього за 25 000 $. За цей рік і 3 місяці, я маю накопичити половину цієї суми.


П'ята ціль.

100 прослуханих книг та 100 фільмів в оригінальній озвучці.


Ось такий марафон довжиною в рік і три місяця, який я почну 15 жовтня і буду транслювати тут усі свої кроки. Подивимося, на скільки сильно людина може змінитися, виконувавши поставлену мету, всього за рік. Подивимося...


Sort:  
 5 months ago 

Кинути курити

Алена Карра пробував читати? Мені допоміг у 2011 році, а я сильно курила.


100 прослуханих книг

Якщо для розваги чи навчання, то схвалюю. А якщо ціль - тренування мозку, щоб з роками не було дименції (чи знизити шанси появи дименції), то треба читати очима, і слухання не допоможе.

Легкий спосіб кинути курити? Перша в моєму списку. Тре дослухати Шерлока і приступлю.

З приводу читати чи слухати, в мене з цим просто. Архі інформативні книжки я читаю, але якщо вони даються мені важко, я використовую спосіб читати+слухати одночасно. А розважальні звісно слухаю.

Дякую за коментар)

 5 months ago 

Так вона, "Легкий спосіб..". Не знаю, в чому її секрет, бо написано банальні речі, але я вже 11 років не курю :) Хіба дуже зрідка кальян. І айкос разів 5 за життя.

Магія навіювання)

 5 months ago 

Але інша його книжка про легкий спосіб скинути вагу мені не допомогла ніяк )

Дуже цікаво, що саме в ній написано. Тре якось прочитати. Доречі, які ще книжки порекомендуеш?

 5 months ago 

про скидання ваги? ні, більше нічого не читала🤷

Ні, без прив'язки до теми. Поділись книжкою, яка дійсно вразила тебе.

 5 months ago 

А я читала і курила, перегорнула сторінку, читаю і курю🤣. Не діє на мене. От так було. Поки сама не забажаю, курити не кину і ніяка книга не допоможе мені.

 5 months ago 

ну так того й так: ти почала її читати, не маючи бажання кидати) треба було спершу налаштуватися, потім читати)

 5 months ago (edited)

Я тобі так скажу, у мене батько помер від онко легенів. Я бачила всі ті муки, бо доглядали з мамою за ним. Це рвота з кров'ю, та все таке жахіття. Але навіть це мене не переконало. Не знаю чому. Якась ситуація і я хапаюся за цигарку. Мене вистачає днів на п'ять не палити. Силу волі треба мати. Кожен раз сама собі шукаю виправдання... Все це знаю, розумію, але.. слабка коротше.

 5 months ago 

хто я?)

Ти Дмитрик!))

Амбіційні плани!) Успіхів тобі і побільше вдачі :)

 5 months ago 

😄😄

 5 months ago 

🤣🤣🤣🤣. Головне бажання, а там і цілі будете здійснювати.

Звичайна домогосподарка? Чи агроном з Полтавщини?)

 5 months ago 

Дмитрик, а я дуже пишаюся, що ти схуд вже достатньо багато, який ти молодець! Я уявляю як стало жити легше з легшою вагою. Бо сама така, то скину десяточку, то знову наберу, і цей баланс 80-70... Ніяк не перестрибну до 65🤣

 5 months ago 

Цікавий допис!))) Буду слідкувати за твоїми досягненнями!)))

Gym, Running, Investment & reading at least 10 books were my goals too in this year. But yes after some motivational phase "same jerk" appears to destroy all this plans. I hope you will determined to achieve all these goals within the set time period.

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.07
JST 0.027
BTC 27685.28
ETH 1751.82
USDT 1.00
SBD 3.00