You are viewing a single comment's thread from:

RE: Рік і три місяці

in Ukraine on Steem4 years ago

Запах димуууу, обожнюю. Їжачки до речі теж люблять запах сигаретного диму і кави. Я читала якось. Отже я сміло можу сказати, що я їжачок, бо кава і цигарки то моя наркота🤣.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42