Sorry, you don't have enough BEER in your account. You need 10 BEER in your virtual fridge to give some of your BEER to others. To view or trade BEER go to steem-engine.com
Coraz bardziej podobają mi się te tokeny, pewnie jeszcze dokupię. Wydaje mi się że takie mniejsze społeczności tematyczne (skupione wokół jednego tagu/tematu) będą miały większą motywację by promować Steem w mediach społecznościowych. Teoretycznie, powinno im zależeć na rozwoju i wzroście ceny tokenu. Inna sprawa którą zauważam to to że S-E Tribes nie będą konkurencją dla SMT
Tribes i SMT to nowe otwarcie, każdy ma szansę zostać whalem (Ty już jesteś na sportstalk), może skończą się w końcu narzekania że niedobre wieloryby "nie chcą na nas głosować"
Dokładnie i cena nie ma tu nic do rzeczy w tym momencie. Ludzie są tak ślepi, że nie widzą, jakie są możliwości. Koń z klapkami na oczach by zauważył. Zamiast konsekwentnie działać, to czekają -aż cena wzrośnie i wrócą jak zawsze. Z tego, co pisał (aggroed) to S-E Tribes nie będą konkurencją dla SMT. Zauważyłem, że zaczołeś handlować :)
Handluje też. Wczoraj wystawilem oferte kupna tokenow beer. Tak za 13 steem. Czekam az wejdzie. Chce 100% zysku. Jak nie to bedzie co dawac ludzia w komentarzach a to swietna reklama dla wielorybow na pokazanie sie za niewielkie ilosci steem. Dzisiaj karte Splinterlamds sprzedam a nawet dwie to kolejne 80 steem wleci. Troche robie stake troche inwestuje. Tylko za maly obrot na tym steem-engine jest.
Tak wiem masz ładną kolekcję tokenów :)
Chodziło mi o właściciela konta mariuszkarowski . Szkoda że nie skorzystał z airdropa, bo teraz do bota by się przydały:)
PAL /LEO są naprawdę wartościowe. Kolejne potencjały mają takie jak SPORTS/GG. Chociaż dla każdego coś swojego i tematu nie powinno zabraknąć, biorąc pod uwagę ilość stron z tokenami. Zastanawiam się, czy brałeś pod uwagę stworzenie własnego plemienia i stronę? Łącząc się wspomnianymi stronami wyżej?
Bota Masz i z tego, co widzę, daje ładne podbicia na tagach zwrot zainwestowania z plusem. Do tego można podłączyć jeszcze tipu i boty wspomnianych stron jak pal/leo jak ktoś ma nadmiar tokenów, nie przesadzając. Brakuje mi tylko NEOXAG/SCT/ i widzę potencjał bardzo dobry dla CCC chociaż dlatego, że fotografie mogą skorzystać.
No tak jak mówisz. Na SMT czekamy i czekamy😀 Tokeny tez mi się podobają. Fajnie być wielorybem tylko żeby te wirloryby jeszcze bardziej głowsowały na mnie też😀
Znając życie to większość ludzi prześpi tę okazję, myśląc że Steem to kolejne 500+. Sorry ale ja już z głównego konta (oprócz tych których mam na steemauto) na nikogo nie głosuję. Dzięki zakupieniu Tribes wzrosło użycie bota, wygląda na to że muszę go doinwestować
Te Tokeny to taki "podwójny zarobek" :D ale też świetna sprawa na utworzenie grup dla ludzi, którzy interesują się daną rzeczą (Sport itp.)
Świetny film :)
Sorry, you don't have enough BEER in your account. You need 10 BEER in your virtual fridge to give some of your BEER to others. To view or trade BEER go to steem-engine.com
Tak jak mówisz! Nie inaczej! !BEER:)
Posted using Partiko Android
Kawa, kawą, a po obiedzie zimne !BEER :)
Elegancko! Dzieki!😀🍻
Posted using Partiko Android
To view or trade
BEERgo to steem-engine.com.Hey @jozef230, here is your
BEERtoken. Enjoy it!Coraz bardziej podobają mi się te tokeny, pewnie jeszcze dokupię. Wydaje mi się że takie mniejsze społeczności tematyczne (skupione wokół jednego tagu/tematu) będą miały większą motywację by promować Steem w mediach społecznościowych. Teoretycznie, powinno im zależeć na rozwoju i wzroście ceny tokenu. Inna sprawa którą zauważam to to że S-E Tribes nie będą konkurencją dla SMT
Tribes i SMT to nowe otwarcie, każdy ma szansę zostać whalem (Ty już jesteś na sportstalk), może skończą się w końcu narzekania że niedobre wieloryby "nie chcą na nas głosować"
PS.PORN dostałem za darmo
Dokładnie i cena nie ma tu nic do rzeczy w tym momencie. Ludzie są tak ślepi, że nie widzą, jakie są możliwości. Koń z klapkami na oczach by zauważył. Zamiast konsekwentnie działać, to czekają -aż cena wzrośnie i wrócą jak zawsze. Z tego, co pisał (aggroed) to S-E Tribes nie będą konkurencją dla SMT. Zauważyłem, że zaczołeś handlować :)
Handluje też. Wczoraj wystawilem oferte kupna tokenow beer. Tak za 13 steem. Czekam az wejdzie. Chce 100% zysku. Jak nie to bedzie co dawac ludzia w komentarzach a to swietna reklama dla wielorybow na pokazanie sie za niewielkie ilosci steem. Dzisiaj karte Splinterlamds sprzedam a nawet dwie to kolejne 80 steem wleci. Troche robie stake troche inwestuje. Tylko za maly obrot na tym steem-engine jest.
Posted using Partiko Android
Tak wiem masz ładną kolekcję tokenów :)
Chodziło mi o właściciela konta mariuszkarowski . Szkoda że nie skorzystał z airdropa, bo teraz do bota by się przydały:)
Fakt. Trochę przespałem, ale nadrabiam https://steem-engine.com/?p=balances&a=mmmmkkkk311
PAL /LEO są naprawdę wartościowe. Kolejne potencjały mają takie jak SPORTS/GG. Chociaż dla każdego coś swojego i tematu nie powinno zabraknąć, biorąc pod uwagę ilość stron z tokenami. Zastanawiam się, czy brałeś pod uwagę stworzenie własnego plemienia i stronę? Łącząc się wspomnianymi stronami wyżej?
Bota Masz i z tego, co widzę, daje ładne podbicia na tagach zwrot zainwestowania z plusem. Do tego można podłączyć jeszcze tipu i boty wspomnianych stron jak pal/leo jak ktoś ma nadmiar tokenów, nie przesadzając. Brakuje mi tylko NEOXAG/SCT/ i widzę potencjał bardzo dobry dla CCC chociaż dlatego, że fotografie mogą skorzystać.
Jest już @polishtoken ale nie ma jeszcze interfejsu, i niewiemy czy będzie
Moim zdaniem najlepiej by było gdyby któryś z naszych witnessów to zrobił @noisy lub @gtg
SMT+Communities i Tribes mogą się trochę nakładać, ale zobaczymy.
Narazie tylko kupuję
No tak jak mówisz. Na SMT czekamy i czekamy😀 Tokeny tez mi się podobają. Fajnie być wielorybem tylko żeby te wirloryby jeszcze bardziej głowsowały na mnie też😀
Posted using Partiko Android
Znając życie to większość ludzi prześpi tę okazję, myśląc że Steem to kolejne 500+. Sorry ale ja już z głównego konta (oprócz tych których mam na steemauto) na nikogo nie głosuję. Dzięki zakupieniu Tribes wzrosło użycie bota, wygląda na to że muszę go doinwestować
cool to see you here, I subscribed on you. ☺
This post earned a total payout of 5.380$ and 4.045$ worth of author reward which was liquified using @likwid. To learn more.