You are viewing a single comment's thread from:
RE: Kawa z @jozef230 czyli poranne pogaduchy #6
Te Tokeny to taki "podwójny zarobek" :D ale też świetna sprawa na utworzenie grup dla ludzi, którzy interesują się daną rzeczą (Sport itp.)
Świetny film :)
Tak jak mówisz! Nie inaczej! !BEER:)
Posted using Partiko Android
Sorry, you don't have enough BEER in your account. You need 10 BEER in your virtual fridge to give some of your BEER to others. To view or trade BEER go to steem-engine.com