June Update / Haziran Sonu Güncellemesi

in #steempress4 years ago (edited)
-en
It's been through 5 days already. So we wanted to tell you what's going on and tell you new things we added to platform.

As you know, we told you our mission and objective. We want you not to work on anything you don't like. Just do whatever you doing in your normal life but just write them. So you can make your own money.

There'll be some FAQ.


First of all, it's the most asked question. Timeets is totally free and it will be free like this forever. Maybe, if we add something special and expensive, we can think about a premium membership thing but we do not now.

Also, our servers are our own.


Timeets using 16U cabinets at server infrastructure and every hosting has E5 Prossesor. There is 2 TB RAM and 50 TB SSD at total and because of cloud server structure, if any hosting loses it's communication, all the process continues at main server. Our data center uses the beest cooling systems and network connection is too powerful. All hostings are wathing 7/24 by our team and if anything happens, everything is getting done by connecting through the KVM Systems. With Citrix Netscaler Load Balancer and Firewall support in our infrastructure, all your data is safely protected. In addition, instantaneous backups are performed to our external local storage systems. In a nutshell, our infrastructure has 98% uptime and we work hard to provide you with the best and free service.
"So u r making a webpage for us, and we're making our shares with Steempress. Post is going to our Steemit account and u r making money from website. Is it correct, if it is, is there a trial or u have annual registry?"

Almost right. But not exactly. Yes, we create your website for you and help you connect Steempress. The blogs you write are automatically shared in your Steemit account. However, we do not charge any fees for this (again).


If you have a doming and hosting, you dont need Timeets. For now, we are just giving domain and hosting service but in the future, we can change our plans.

Our main objective is being a Community

As Timeets, we told you our objectives clearly. Our goal is having old blog culture back. Now we can make money by writing and it was like a dream some days. Also, we are taking a look with posts has #timeets tag. We would like to share yout precious posts.

Now we have support system.

We made a new support system. Now you can tell your problems directly from support system. Just go to our website and click on Contact then you will see the Support link.

https://timeets.com/support

We will be sharing the blogs that we like. Come join us!

-tr

Tamı tamına 5 günlük bir süreci geride bırakmış olmanın sevinciyle, sizlere biraz neler döndüğünü ve aklımızdan neler geçtiğiyle ilgili bilgi vermek, size yeniliklerden bahsetmek istedik.

Bildiğiniz üzere kendimizi tanıttığımız ilk yazıda amaçlarımızdan ve odaklandığımız noktadan bahsettik. Amacımız sizi günlük, yapmaktan zevk almadığınız ancak yaşayabilmek için mecbur kaldığınız işlerinizden kurtarıp, arkanıza yaslandığınız ve kendinize zaman ayırabildiğiniz süre içinde, sevdiğiniz şeyleri yaparken para kazandırmak.

Bu yazı biraz SSS (Sık Sorulan Sorular) şeklinde olacak.

Öncelikle söylemeliyim, en çok karşılaştığımız soru bu. Timeets tamamiyle ücretsizdir. Ve hizmetimiz şu anki haliyle daima bedava olarak kalacaktır. Eğer ilerleyen günlerde masraf yaratabilecek ek bir hizmet oluşturursak, bunu mevcut hesapları aynı şekilde devam ettirerek, ekstra bir premium üyelik sistemi oluşturabiliriz. Ancak bunu uzun bir süre daha düşünmüyoruz.
Serverlarımız kendimize ait. Tüm altyapı hizmetimiz @sedatyildiz tarafından sağlanmaktadır.

Timeets sunucu altyapısında 16U kabinet kullanmakta ve kabinette bulunan her bir sunucu E5 işlemciye sahiptir. Toplamda 2 TB Ram ve 50 TB SSD donanımlarına sahip olan yapımız cloud server inşaası ile desteklenmektedir böylelikle bir sunucuda herhangi bir arıza olması durumunda diğer sunucularda erişim devam etmekte ve tümleşik sistemimiz ana sunucuda erişimi kesintisiz devam ettirmektedir. Bulunduğumuz verimerkezinde en iyi iklimlendirme ve soğutma teknolojileri kullanılmaktadır. Network altyapımız oldukça güçlü, ortalama 40gbps yedekli hat üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sunucularımız, ekibimiz tarafından 7/24 monitör edilmekte ve oluşabilecek herhangi bir teknik problemde KVM sistemleri ile direkt olarak bağlantı sağlanılarak sorun giderilmektedir. Altyapımızda bulunan Citrix Netscaler Load Balancer ve Firewall desteğimiz ile tüm verileriniz güvenle korunmaktadır. Buna ek olarak harici lokal storage sistemlerimize anlık olarak yedekleme gerçekleştirilmektedir. Özetle tüm altyapımız %98 uptime'a sahip olup, sizlere en iyi ve ücretsiz hizmeti sağlamak için çok çalışıyoruz.Neredeyse doğru. Ancak tam olarak öyle değil. Evet, sizin için web sitenizi oluşturuyor ve Steempress ile bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz. Yazdığınız bloglar otomatik olarak Steemit hesabınızda paylaşılıyor. Ancak biz bunun için (tekrar söylüyoruz) herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Eğer hazır bir domaininiz ve hosting servisiniz varsa zaten Timeets'e ihtiyacınız yok. İlerleyen günlerde ürün/hizmetlerimizi arttırmayı planlıyoruz ancak şu an için bu kullanıcılara herhangi bir şey katmıyoruz.

Amacımız bir Community olmak!
Timeets olarak amaçlarımızı açıkça söyledik. Popülasyonumuzu daha da arttırıp eski blog kültürünü yeniden canlandırmayı amaçlıyoruz. Artık yazmak için ayırdığımız vakitler para kazanmamızı da sağlıyor, ve bu bir zamanlar hayalimizdeki şeydi. Timeets olarak üyelerimizi takip ediyor, bloglarını okuyoruz. #timeets tagi ile paylaştığınız bloglarınıza ekstra dikkat ediyoruz ve hafta içerisinde yayınladığımız bültenlerde sevdiğimiz bloglara da yer veriyoruz.

Haftanın Timeets'leri
@alpertr ile başlamak istiyorum. Kendisi yemek hakkında bir bloga sahip. Yöresel yemekleri tanıtıyor ve yapılış tariflerini paylaşıyor. İştahına düşkün olanlar köşemizde önerebiliriz.
Son içeriği : https://steemit.com/steempress/@alpertr/illerezglezzetlermersintantuni-l9r1nuflus


@iremm ise güzellik, makyaj malzemeleri hakkında paylaşımlarda bulunuyor. Ayrıca sağlığınızla ilgili de bilgilendirici blogları var.
Son içeriği : https://steemit.com/tr/@iremm/uygunfiyatl5favorieyelinernerisi-879swzdly8


@presser faydalı bilgiler konusunda harika paylaşımlar yapmakta. Hangi meyvelerden hangi vitaminleri alabileceğinizi, ya da hayatınızda ihtiyacınız olacak ufak, tatlı bilgileri bu blogdan edinebilirsiniz.
Son içeriği : https://steemit.com/tr/@presser/ileksuyuneieyarar-c7ewkniuc7


Güncellemelerimiz oldukça paylaşımlarımız devam edecektir. Sevdiğimiz bloglar burada yer alacak. Zaman zaman da fikirlerimizi paylaşacağız. Bizi destekleyin!

An itibariyle Discord üzerinden ücretsiz hizmetimiz devam etmekte.
https://discord.me/timeets : Timeets Discord Kanalı

Artık Support sistemimiz de var.
Discord üzerinde aktif olamadığımız durumlar için yeni bir hizmeti devreye soktuk. Artık sitemiz üzerindeki support sistemi sayesinde de bize soru ve sorunlarınızı doğrudan iletebilirsiniz. Teknik sorunlarınız veya özel tema, eklenti gibi istekleriniz için ücretsiz destek almak için bize bir ticket bırakabilirsiniz. Bu şekilde talepleriniz diğer platformlarda olduğu gibi karışmamış olacak ve size en kısa sürede sonuç odaklı bir geri dönüş yapabileceğiz.
https://timeets.com/support
Posted from my blog with SteemPress : https://www.timeets.com/june-update-haziran-sonu-guncellemesi/
Sort:  

@timeets.com, I gave you an upvote on your post! Please give me a follow and I will give you a follow in return and possible future votes!

Thank you in advance!

Hepinizin emeğine sağlık. Ayrıca postunuzda bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Rica ederiz

If you have a doming and hosting, you dont need Timeets. For now, we are just giving domain and hosting service but in the future, we can change our plans.

Our main objective is being a Community

Başarılar dilerim. Yazınızda benim bloguma da yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim :)

Rica ederiz

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.07
JST 0.031
BTC 22809.02
ETH 1821.10
USDT 1.00
SBD 3.06