Wizjer reaktywacja #85

in #sp-group3 years ago

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@astromaniakOdkryto najbardziej odległy obiekt Układu Słonecznego, jaki kiedykolwiek widziano!


1.jpg


"Odkryto nowego mistrza pod względem odległości od Słońca w naszym Układzie. Astronomowie właśnie znaleźli obiekt, który leży 140 jednostek astronomicznych od Słońca."


@astromaniak informuje nas o odkryciu przez astronomów nowego obiektu, który znajduje się w rekordowej odległości od Słońca. Jak się nazywa, ile dzieli go od Słońca i inne szczegóły w tym temacie poznacie w tym artykule.

3. przerywnik.jpg

@grecki-bazar-ewyDobra rybka nie jest zła.


2.jpg


"Preferuję ryby pieczone i grillowane, ostatnio z dodatkiem zdrowych warzyw. Ponieważ jestem na diecie - frytki lub ziemniaczki zostawiam tym, którzy je lubią i jedzą ze smakiem.
"

@grecki-bazar-ewy dzieli się z nami swoimi przepisami na pieczonego łososia i dorsza. Przepisy są krótkie i łatwe do wykonania, a zdjęcia zamieszczone w tekście zachęcają by wykorzystać te przepisy w domu.

3. przerywnik.jpg

@jo-hannesOrlęta lwowskie protoplaści warszawskich dzieci


3.jpg


"Pragnąc zachować tożsamość narodową i to co nas określa w dzisiejszej Europie ani przez chwilę nie możemy zapominać o tych, którzy podjęli trud samostanowienia. Trud o tyle znamienny, że podjęty przez najmłodsze pokolenie, co w perspektywie dzisiejszych czasów wydaje się niewyobrażalne i abstrakcyjne."

@jo-hannes przedstawia nam artykuł o najmłodszych lecz największych bohaterach. O wieku Orląt, motywach podejmowanych przez nich ciężkich decyzji i innych szczegółach tamtych wydarzeń dowiecie się z tekstu autora.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #79


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg