Wizjer reaktywacja #64

in sp-group •  16 days ago

święta.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.


2. przegląd.jpg

@kargul09Termowizja


1.png


"Termowizja znalazła zastosowanie w wielu aspektach nauki, między innymi: badaniach naukowych, obrazowaniu medycznych, w rehabilitacji, używana jest przez policję, wojsko, a także przy diagnostyce urządzeń mechanicznych, obwodów elektrycznych i termoizolacji budynków."


@kargul09 przybliża nam zjawisko jakim jest termowizja. Jeżeli chcesz wiedzieć na czym polega termowizja, w jakich konkretnych aspektach jest ona przydatna i jakie informacje jest nam w stanie przedstawić zapraszamy do artykułu.

3. przerywnik.jpg

@katayahWegańskie trzyskładnikowe "kotleciki krabowe" z sercami palmy


2.jpg


"Jedliście kiedyś serca palmy? To warzywko pozyskuje się z pnia niektórych palm. Ja po raz pierwszy spróbowałam ich w Nowym Jorku, w jakiś ciepły niedzielny poranek, kiedy z mamą wybrałyśmy się na brunch na Brooklynie przed sesją zwiedzania okolicy."

@katayah w swoim zabieganym życiu znalazła chwilkę by podzielić się z nami wegańskim przepisem. Kusi on tym bardziej, że w jego składzie znajduje się tajemniczo brzmiące serce palmy. Zapraszamy do zapoznania się z tym postem nie tylko wegan.

3. przerywnik.jpg

@ediosChciałem Ci niezmiernie podziękować...


3.jpg


"Dziękuję Ci, że jesteś tutaj, wspierasz mnie, dzięki Tobie ja też staję się lepszy. Jestem odpowiedzialny za to, co piszę i publikuję."

@edios przygotował dla nas krótki lecz poruszający wpis. Autor dziękuje nam za to, że czytamy jego teksty, a my dziekujemy mu, że się z nami nimi dzieli. Zapraszamy do wpisu byście dowiedzieli się co dla użytkownika znaczy nas czas poświęcony na czytanie jego tekstów.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #58


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.

CODZIENNIKU
Prowadzonym na koncie @codziennik przez @baro89.

3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!