Wizjer reaktywacja #108 [polish content review]

in sp-group •  6 months ago  (edited)

wizjer — kopia.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@wolontariuszDrzeworyty ukiyo-e... Obrazy ulotnych chwili otaczającego nas świata


1.png


"Kiedy na ekranach kin pojawiła się wyreżyserowany przez Robert Clouse film pt. "Enter the Dragon" a sekcje karate prowadzone w szkolnych salach gimnastycznych przyciągały setki początkujących adeptów tej sztuki walki, moi koledzy byli wśród nich."


@wolontariusz opowiada nam o swojej dawnej fascynacji Japonią. Skąd wzięło się w nim te zainteresowanie, ile trwało i co autor tekstu może powiedzieć o niej dziś? Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

3. przerywnik.jpg

@thomasward9[Film na wieczór #18] Carrie


2.png


"Z “Carrie” natomiast to jest ciekawa sprawa, nie tylko dlatego, że to jedno z wczesnych dzieł de Palmy, ale dlatego, że to adaptacja Stephena Kinga."


@thomasward9 w kolejnym wydaniu swojej serii "Film na wieczór" przedstawia nam amerykańską produkcje- "Carrie" utrzymaną mocno w amerykańskim właśnie klimacie. Autor tekstu bardzo dokładnie opisuje nam co i jak w tej ekranizacji. Jeżeli szukacie filmu na wieczór ten tekst może być pomocny.

3. przerywnik.jpg

@merdi48Ostatnia rodzina - rodzina w mroku


3.jpg


"Korowód śmierci jaki dotyka bohaterów jest nieunikniony i nie stanowi żadnego zaskoczenia. Jednak naturalistyczna z ducha prezentacja tego tematu daje do myślenia."

@merdi48 recenzuje film "Ostatnia rodzina". Produkcja ta opowiada o rodzinie Beksińskich i według autora zachęca do pochylenia się nad własną egzystencją. Ta recenza na prawdę może przekonać do seansu- sprawdźcie sami.

3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

Wizjer

Wizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


3. przerywnik.jpg

@sp-group-up

Konto @sp-group-up jest projektem @sp-group, powstało w celu wspierania najlepszych treści na Steem. Konto opiera się na dobrowolnych delegacjach całej społeczności zgromadzonej wokół Blockchain STEEM oraz na zyskach generowanych przez @sp-group.

Obecni delegaci to:

@michalx2008x (1,900.320 SP)
@sp-group (459.101 SP)


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

4.urf.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!