You are viewing a single comment's thread from:RE: Nasz Pan StalinView the full contextView the direct parentzwora (62)in #polish • 7 years ago Jest to jedna z części trylogii, ale pozostałe to propagandowy kicz. Wręcz groteskowy
Czyli mogę sobie odpuścić.
Zdecydowanie. Chyba że lubisz putinowską propagandę